Home

Forumas

Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Ačiū, Eugenijau :taip:
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Trumpas info atnaujinimas. 
Gyvai apžiūrėtas Tomo anksčiau įdėtas Burstner T-star 695. Susipažinta su kemperių aikštelių ir juose stovinčių kemperių specifika, sakyčiau įspūdis kaip pas Valiulį prieš 4-5 m. tik mąstelis kemperių kiekiu ir kaina - didesnis :)

Kemperis smagus, bet atsirado minusų - pasirodo dušas ir viena spintelių išmontuoti (anot pardavėjų, siekiant padidinti miegamąją erdvę), išoriškai sutvirtinimai jau perklijuoti ir gaila, bet pats kemperis gerokai patrintas jau. Šie dalykai lyg nekliudė portugalams, mūsų žiniom, šiuo metu kemperiukas jau rezervuotas. 
Na ir toks netikėčiausias atradimas- Aurimas netilpo į kemperį :D Pakaušiu rėmė lubas :hmz: 
Lyginant su turimu kemperiu, (gal dėl išdėstymo?) būtų jaučiamas suvokiamos erdvės sumažėjimas. Paradoksalu :)

Išvados: kategoriškai iš variantų nebraukti pilnai integruotų variantų, apsižiūrėt dar kokį pusiau integruotą (gal kito modelio?) dėl to aukščio viduje.




Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Žiūriu, kad jis buvo dingęs prieš gerą savaitę, paskui vėl atsirado. Turbūt buvot rezervavę? Dabar žiūriu, kad vėl nebėra. O kaip iš esmės- pavyko pajaust daikto kokybę? O dėl erdvės jame- man ir tas pats- platūs stalviršiai, didelė dušo patalpa, plačios sėdimos vietos- ir lieka visai siauri praėjimai.
Bet nieko- netiko šitas- rasite geresnį:)


Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Tomas.J parašė:
Žiūriu, kad jis buvo dingęs prieš gerą savaitę, paskui vėl atsirado. Turbūt buvot rezervavę? Dabar žiūriu, kad vėl nebėra. O kaip iš esmės- pavyko pajaust daikto kokybę? O dėl erdvės jame- man ir tas pats- platūs stalviršiai, didelė dušo patalpa, plačios sėdimos vietos- ir lieka visai siauri praėjimai.
Bet nieko- netiko šitas- rasite geresnį:)




Geriausiai lyginti galiu tik su mūsų turimu euromobiliu, tai vidaus baldai man pasirodė gerokai prastenės kokybės ir medžiagų. Pačios būdos išorinis surinkimas geras, tik konkrečiai iš šio skelbimo tai matosi, kad skirtingose vietose jau skirtingu silikonų pritepta, kažkas remontuota, tai neaišku ar dėl naudotojo kaltės ar dėl prasto surinkimo, vibracijų neatlaiko ar pan...
Siaip Burstner senesnis neturetu buti prastos kokybes. Matyt padroztas. Siaip as sakyciau kad Jus vaziuokite i paroda paziuresite pamatuosite naturoje ir issirinksite isplanavima. Taip bus zymiai paprasciau ir greiciau. Isdestymai labai daug nesikeicia begant metams, o parodu buna daug ir Europoj ir Skandinavijoje. Kad issirinksite kemperi pagal baze as manau ne daug vilciu. Kad ir ant to MB tikrai ne daug modeliu. Nebent ant Fiat. Nors as jame nematau kazkokiu bedu kai tokios kemperiu ridos. Turejau 148 ps ir buvau patenkintas.
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:

Siaip Burstner senesnis neturetu buti prastos kokybes. Matyt padroztas. Siaip as sakyciau kad Jus vaziuokite i paroda paziuresite pamatuosite naturoje ir issirinksite isplanavima. Taip bus zymiai paprasciau ir greiciau. Isdestymai labai daug nesikeicia begant metams, o parodu buna daug ir Europoj ir Skandinavijoje. Kad issirinksite kemperi pagal baze as manau ne daug vilciu. Kad ir ant to MB tikrai ne daug modeliu. Nebent ant Fiat. Nors as jame nematau kazkokiu bedu kai tokios kemperiu ridos. Turejau 148 ps ir buvau patenkintas.
Kur čia tos parodos kur 10 metu senumo kemperius eksponuoja? :D nes buvau įkišes nosį ir į naują euromobilį pusiau integruota ir dar kelis, tai tiesiog 2004 metų ir 2014 gamyba to pačio jau gamintojo labai skiriasi, lubų aukščiai, erdvės pojutis, šviesos patekimas, spalvos... Iš to kiek skaitau tai ir bursteneriai paskutinių metų labai daug patobulinimų gave, nuo baldų iki kėbulo, saulės apsaugų, vėdinimo, sienų sudėtis...

Pakolkas mes užsispyrę ir norim tik MB bazės (na arba galingesnio FIAT su galiniu tiltu, žinau, jog būna tokių modifikacijų), vien šitas jau sumažina pasirinkima iki labai minimalaus...

p.s: man atrodo geriausia vieta apsižiūrėti yra kemperių klubo susitikimai, tikrai jau labai įvairus parkas, nes landžioti po naujus kemperius tai man tik nervų gadinimas :D kaip tam asilui morka prieš nosį kurios jis negali pasiekti....
Parodos nauju kemperiu, bet kaip rasiau, ne medziagos nepasikeite. Nepasikiete isplanavimai. Net per 14 metu labai kazko neisbure su isplanavimu. O tada galima pasiziureti ko ieskoti. Beje Fiat galu varomu nesu mates ir girdejes. Tik ne naujesniems. Na tai buvo mano siulymas paziureti o ne pirkti.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Aurimas.S parašė:
Marijus.K parašė:

Siaip Burstner senesnis neturetu buti prastos kokybes. Matyt padroztas. Siaip as sakyciau kad Jus vaziuokite i paroda paziuresite pamatuosite naturoje ir issirinksite isplanavima. Taip bus zymiai paprasciau ir greiciau. Isdestymai labai daug nesikeicia begant metams, o parodu buna daug ir Europoj ir Skandinavijoje. Kad issirinksite kemperi pagal baze as manau ne daug vilciu. Kad ir ant to MB tikrai ne daug modeliu. Nebent ant Fiat. Nors as jame nematau kazkokiu bedu kai tokios kemperiu ridos. Turejau 148 ps ir buvau patenkintas.
Kur čia tos parodos kur 10 metu senumo kemperius eksponuoja? :D nes buvau įkišes nosį ir į naują euromobilį pusiau integruota ir dar kelis, tai tiesiog 2004 metų ir 2014 gamyba to pačio jau gamintojo labai skiriasi, lubų aukščiai, erdvės pojutis, šviesos patekimas, spalvos... Iš to kiek skaitau tai ir bursteneriai paskutinių metų labai daug patobulinimų gave, nuo baldų iki kėbulo, saulės apsaugų, vėdinimo, sienų sudėtis...

Pakolkas mes užsispyrę ir norim tik MB bazės (na arba galingesnio FIAT su galiniu tiltu, žinau, jog būna tokių modifikacijų), vien šitas jau sumažina pasirinkima iki labai minimalaus...

p.s: man atrodo geriausia vieta apsižiūrėti yra kemperių klubo susitikimai, tikrai jau labai įvairus parkas, nes landžioti po naujus kemperius tai man tik nervų gadinimas :D kaip tam asilui morka prieš nosį kurios jis negali pasiekti....
Dėl MB pasirinkimo :plojimai::geras::taip:  Žiūrėk, gal ir Roller Team Corfu Garage tiks? :D Kas liečia FIAT su galiniu tiltu- manau tikrai nėra, buvę tik 4WD, kaip ir Sprinter.
Pabandysiu prie progos įmesti nuorodų, nes į TSTAR panašių yra.

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
DĖKUI! jau matau keleta įdomių variantų, kuriu nebuvau atrades, žiūrim, žiūrim :D