Home

Forumas

Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Marijus.K parašė:
Kemperiuose su ziemos paketu buna pasildytuvas. neardziau, nezinau koks, manau kad kazkoks el. tenas.
Mintis logiska, tik ar neiskraus batareikos?
Nezinau, ziema kemperio nenaudojau, bet pas mane buvo sumontuota gamykliskai.  
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Pas mane nuotekų talpa šildoma tuo pačiu karštu oru, kaip ir gyvenama patalpa.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Mano abiejuose- elektra. Nebandžiau nė vieno, bet ant durniaus įjungus mygtuką, įtampa nekrenta. Gali būti, kad veikia tik su 220V arba su įjungtu varikliu- kaip šaldytuvas.

Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Pas mane ir svaraus vandens  ir nuoteku talpos imontuotos dvigubame dugne,ten visur isvedzioti sildymo vamzdziai.Jei sildai kemperi tai ir bakai apsisildo,jokiu problemu ziema.
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Vytautas.P parašė:
Pas mane ir svaraus vandens  ir nuoteku talpos imontuotos dvigubame dugne,ten visur isvedzioti sildymo vamzdziai.Jei sildai kemperi tai ir bakai apsisildo,jokiu problemu ziema.
Pas mane taip pat dvigubos grindys, praeina šildymo žarnos, tai kai stovi ir ir šildais viskas tvarkoj, bet gamintojas prikabinėjęs lipdukų, kad važiuojant griežtai dujų balionas turi būti uždarytas. Šiaip aš tuo ir vadovaujuos ir kaip tada?
Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Na vaziuojant syla ir salonas siek tiek nuo variklio peciuko,dar ir skysciai vaziuojant teliuskuojasi.Tik sustojai isijungiai sildyma ,ir viskas ok.Aisku prie dideliu salciu nezinia kaip gali buti?

Rimantas.T parašė:
Vytautas.P parašė:
Pas mane ir svaraus vandens  ir nuoteku talpos imontuotos dvigubame dugne,ten visur isvedzioti sildymo vamzdziai.Jei sildai kemperi tai ir bakai apsisildo,jokiu problemu ziema.
Pas mane taip pat dvigubos grindys, praeina šildymo žarnos, tai kai stovi ir ir šildais viskas tvarkoj, bet gamintojas prikabinėjęs lipdukų, kad važiuojant griežtai dujų balionas turi būti uždarytas. Šiaip aš tuo ir vadovaujuos ir kaip tada?
Turi buti Trumos specialus Duo Control reduktorius. Jo esme, avarijos metu trukus zarnai ir padidejus duju nuotekiui automatiskai atjungiamos dujos. Tai sertifikuota TUV ir leidziama naudoti vaziuojant. Tiesa jis ne pigus.
Vytautas.P parašė:
Na vaziuojant syla ir salonas siek tiek nuo variklio peciuko,dar ir skysciai vaziuojant teliuskuojasi.Tik sustojai isijungiai sildyma ,ir viskas ok.Aisku prie dideliu salciu nezinia kaip gali buti?

Ziema vargu ar vien peciuko pakanka. As sildau ir savo ALDE su dujomis
Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Va ir iseitis.Jei nera pasistatei toki reduktoriu ir liuks,nieks neuzsals :geras: