Home

Forumas

Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Kemperiu žiemą
Šaltojo meto kelionių ypatumai, klausimai ir pamąstymai
Sveiki, biski ne i tema, bet apie ziema. Prie -10 isgyvenom kemperyje, klausimas kitas, vandens i bakus nesipilu, nors bakas ir viduje, bet ka darote su kasetiniu toletu, minimaliem naudojimams, vaikams, kad neuzsaltu?
O tai jei kemperi sildai, turi buti ir talpos ir ertmes sildomos. Tame tarpe tualetas. Ar apie kitka kalbi?
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Pas mane yra taip: lauke po dugnu nešvaraus vandens talpa gamykliškai apšiltinta ir atvestas ortakis nuo šildymo pečiaus pučia į talpą šiltą orą kai yra įjungtas kemperio šildymas. Atrodo lyg ir nėra problemos, bet:  šildai visą kemperį, jis sušyla, pečius sumažiną šildymo galingumą, automatiškai sumažėja ir tos talpos šildymas, atsiranda galimybė užšalti talpoje esančiam skysčiui. Esi priverstas šildyti kemperio vidų iki begalybės arba užšals talpa.WC patalpa šildoma, WC kasetė taip pat viduje (nors ir paslėpta po apdailomis) manau neturėtų užšalti, na nebent nesišildyti.
As nesuprantu problemos. Jei kemperyje yra + 20, ir ta temperatura palaiko tai kaip gali kazkas atsalti iki minusines temperaturos? Taigi kemperis nera toks sandarus kad viena karta uzsikure ir silta visa para. Apskritai buvo sita problema uzsalimo , kai sildot kemperi ar ji tik ismastyta?
J.J
:hmz:....o nebandet  pradaryti  kranus kad  isbegtu vanduo is talpyklu iskarto ir nebus kam uzšalti ? jus kazkokie nelietuviai visai esat..
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Na aš supratau, kad čia kilo klausimas apie tai kaip žiemos metu naudotis WC, turėti švaraus vandens ir neužšalusią nuotekų talpą. Aišku, jei išleisti vandenį, tai problemos nėra, bet tada kam reikalingas kemperis žiemą?
Marijau, pas kitus kemperiai paprastesni, pas tave dvigubas dugnas ir jis šildomas, pas mane pvz. nuotekų talpa po dugnu lauke, ji apšiltinta ir šilto oro padavimas yra, bet..... užšalimo rizika manau vis tiek lieka.
Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Visai fainą temą pakėliau. Šiemet gal ir per vėlu parašiau bet kitamet gal reiks anksčiau bendraminčių paieškot ir pasiplanuot su kuo ir kur pakėliaut, Naujakui sutikt :)
Olegas.I parašė:
Na aš supratau, kad čia kilo klausimas apie tai kaip žiemos metu naudotis WC, turėti švaraus vandens ir neužšalusią nuotekų talpą. Aišku, jei išleisti vandenį, tai problemos nėra, bet tada kam reikalingas kemperis žiemą?
Marijau, pas kitus kemperiai paprastesni, pas tave dvigubas dugnas ir jis šildomas, pas mane pvz. nuotekų talpa po dugnu lauke, ji apšiltinta ir šilto oro padavimas yra, bet..... užšalimo rizika manau vis tiek lieka.
Ne prie ko cia prastesni ar neprastesni. Mesk ta menkavertiskumo kompleksa. Kalbam apie technini dalyka. Yra ir senu kemperiu su dvigubu dugnu. Ir as sena turejau. Viskam savas laikas.
 Mano bakas isleidimo turejo tena . Kiti bakai paruosti ziemai. Nevaziavau ne karto as ziema. Todel ir klausiu problema reali ar sugalvota. Siaip manau jei yra paruosimas ziemai, ar ziemos paketas, turetu buti pparsyta iki kiek galima saugiai eksploatuoti. Jei gerai prisimenu, berods Robertas rase, kad pas ji priekabai buvo dokumentuose parasyta. Manau tai yra isbandyta gamyklos ir nera ko ten spelioti kaip bus. 
Mano kemperis eksploatuojamas iki - 36 laipsniu. Ir nieks neturi uzsalti.
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Na, nerašiau apie prastumą, rašiau apie paprastumą, manau skiriasi šiek tiek. ;)
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Jus ziuriu kaip eiliniam forume is nieko puciat burbula.
Klausimas paprastas, JUMS, naujokams ne! Be to toks jausmas kad visi su minimum 2015 metu kemperiais vazinejat paruostais vasarai ir ziemai. 
Jei ne pas jus klausti patarimo, tai ko dar?
Man vanduo 100 metu kemperyje bakuose ziema reikalingas, savaitgalio isvykoms, nors kemperiukas ir apsildytas. 
Toletas kasetinis, kas turi zino, tik pradarius dureles yra nuplovimo vandens uzpylimas, pacios nuotekos siaip is saves garuoja ir siluma skleidzia. Toletas sildomas ortakiu, klausimas paprastas gal pas jus stovi papildomai sildytuvas WC bakelyje ar dar kazkas, kad jis neuzsaltu. O gal cia as be reikalo problema issikeliau, bet geriau paklausti, nei po to kasete kambari atitirpinti, o juo lab, kad vandens nupylimo neissitrauksi, jis atskirai nuo kasetes. Kasetes vanduo atskirai nuo viso namelio vandens sistemos.