Home

Forumas

Pas mane aliuminis isvirsaus, toliau toks kaip stiroduras  is vidaus vel aliuminis. Tada ant jo klijuojasi medziaga. Viso storis 4 cm
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Marijus.K parašė:
Pas mane aliuminis isvirsaus, toliau toks kaip stiroduras  is vidaus vel aliuminis. Tada ant jo klijuojasi medziaga. Viso storis 4 cm
pas mane tas pat tik tas putos sluoksnis plonesnis gerokai, puse lubu ji kaip nauja, kitoj pusėj ir vabalų pagraužta ir vandens gavus. Bet ji klijuota prie aliuminio, tai tikrai nelupsiu. Galvoju nebent kokį ploną sluoksniuką izoliacinį uždėt pries sukant fanerą ar kažką. Vaziuosiu sia savaite i Laverną - garso ir vibro izoliacijos kabinos grindims ir tai pertvarai nuo motoro, gal ką patars ir luboms? 

Kokia medžiaga pas jumi klijuotos lubos ir sienos? mane kolegos labai atkalbineja nuo kilimines/medziagos struktūros, sako miegi, garuoja, rasoja, slapia, fui. O kaip pas kitus? 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Dekoratyvinė plėvelė/laminatas arba tapetas. Plėvelė- sušlapus fanerai po ja- išdžiūti jokių šansų, turi lupti ir viską daryti naujai, bet valymas :geras:
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
geras punktas apie drėgmę. kelintą dieną po lietaus vaikštau po kemperio vidų ir vis žymiu, kur laša, kol niekas nesudėta. Liko nesandari juosta pačiam gale, bet ten daug gramdymo (is virsaus sena hermetiko juosta), prieisiu ir iki jos. 


Vaida.M parašė:
Marijus.K parašė:
Pas mane aliuminis isvirsaus, toliau toks kaip stiroduras  is vidaus vel aliuminis. Tada ant jo klijuojasi medziaga. Viso storis 4 cm
pas mane tas pat tik tas putos sluoksnis plonesnis gerokai, puse lubu ji kaip nauja, kitoj pusėj ir vabalų pagraužta ir vandens gavus. Bet ji klijuota prie aliuminio, tai tikrai nelupsiu. Galvoju nebent kokį ploną sluoksniuką izoliacinį uždėt pries sukant fanerą ar kažką. Vaziuosiu sia savaite i Laverną - garso ir vibro izoliacijos kabinos grindims ir tai pertvarai nuo motoro, gal ką patars ir luboms? 

Kokia medžiaga pas jumi klijuotos lubos ir sienos? mane kolegos labai atkalbineja nuo kilimines/medziagos struktūros, sako miegi, garuoja, rasoja, slapia, fui. O kaip pas kitus? 
Medziagos skirtingose vietose sudetos skirtingos: Bagazineje tokia pilka kaip kilimine danga. Ji neblogai valosi, buvau suslapines, puikiai isdziuvo. Viduje sienos tokia kaip vailokas baltas. Medziaga su pukeliu. Pagal papildoma opcija buvo galima uzsakyti oda isklijuota vidu. Gal as ne taip suprantu, bet nezinau is kur ta dregme viduje. Ten viskas isdziusta, visada sausa. Nezinau, bet kemperiai duoda garantija, maniskiam 12 metu, nuo pralaidumo. Tai reiskiasi kad is isores neturi niekas pakliuti. Ir ta tikrina kas metai. O nuo duso, nuo zmogaus prikvepuotos dregmes ten niekas tiek nesudregsta. Nebet yra islygu del senesniu kemperiu. Bet tokiu atveju pirmiausia ziureciau sandaruma.
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Tai vat Marijau, kad kalba eina beveik apie vintažą :D 

kolega užrodė kauniečius http://www.zakona.lt/ - manau kaip tik jie ir padės man medžiagas išsirinkti :) 
reik baigt sandarint stogą, tada palaukt, kol pilnai išdžius viskas. 
Sitoj vietoj nelabai matau skirtumo. Juk darote dabar is naujo? Tai kodel jis nebus naujas? Kad skarda sena? Bet ji nusveista. Imi medziaga , klijuoji ir bus kaip naujas. Kiek supantu toks ir yra tikslas. 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Garso izoliaciją (bituminius kilimėlius) dar pažiūrėk kas didmena dažymo medžiagomis prekiauja, gal pigiau- Svydis, Helvina, Silda ir pan. Žakonoj bus oda ir derma -ntinas. Aš vis tik gal gerą plaunamą tapetą ant faneros klijuočiau, pas mane po viena spintele taip padarėm, visai nieko.
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Taip Marijau, aš labiau turėjau omeny, kad sienų ar lubų sumuštinio nepakeisiu iš esmės, kokia jau ten medžiaga sudėta. Na nelupsiu putos nuo lubu, kad ir plonas sluoksnis belikes, nebent kazka pridesiu. 

Man visai priimtina mintis apie dermantiną (jeigu kaina nenugasdins). 
Dermantino dar sake gariunuose kazkoks skyrius yra su labai dideliu spalvu/rastu pasirinkimu. 
Paziurek cia kaip pavyzdi . Tokia kemperiams deda. Ir paieskoti Lietuvoje. Reimo . Kiek maciau pas kolegas labai gerai valosi ir prisiziuri.