Home

Forumas

Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Vaida.M parašė:
Aurelijus.B parašė:
Nežinau arba jau pradėjote kažką daryti, bet aš daryčiau taip: 
1 . Viską lupčiau lauk.
2 . Yra klijuojama folija su plonu paralonu. 
3 . Tada putų polistirolą ir faniera.
4 . Tik papildomai impregnuočiau faniera ir tada ...


Lubos dar stovi... sandarinu skyles... šiuo metu vandenį leidžia jau tik 4 vietose :D ar 5... Vakar nuardėm galą ir aš 4 valandas, pasistiebus ant stalažo seną hermetiką skutau... Labai daug keikiaus :) lietus neleido darbų baigt. Dar leidžia per naujai sudėtas stogo lempeles, kurios kažkaip ant guminio pagrindo bet matyt jis taip neprisispaudžia - reik hermetiko privaryt. Per ventiliacines groteles leidžia, neprieinu jų išimt ir užsandarint kraštų, o dar (ir kas mane labiausiai suerzino) - per 'stoikę' vairuotojo pusėj prieky, kur mes stiklą perdėjom su guma (anksčiau buvo tiesiog ant hemretiko įklijuota). Guma aišku ne nauja, bet neatrodo susikraipius ar pažeista... nežinau kaip šią bėdą spręst. 

O ir išlupt nebėra ten ką: mano lubos tai skarda, prie kurios klijuotas kietas izoliacinis sluoksnis kaip makrofleksas, bandant tą sluoksnį lupti - tampysi lubų skardą t.y. stogą, o šito aš visai nenoriu daryti :)
 
Ale reikalų pas jūs, kaip kiaulę pasiskerdę :) . Aš kažkada vargau su stogu, ir supratau, kad įprasti hermetikai keperiui netinka. Įsigijus specialų iš Mo...  baigėsi visos bėdos. Supratau kame šaknys, pasirodo jis visą gyvenimą lieka elastingas, nebijo vibracijų ir neatsiranda mikro įtrūkimų ir panašiai. 
Tik nelabai supratau, kaip ten tos jūsų lemputės pritvirtintos, kad per jas leidžia vandenį?
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Va tos virsuj, jos turi gumini remeli ir prisisuka varzteliais, kazkaip nepagalvojau, kad ir ten tarp skardos/gumos hermetiko reik varyt... 
Savaitgali lyg zada be lietaus tai uzsiimsim