Home

Forumas

As turiu imoneje gerus planus, gera kaina. Tai man dabar siulo uz brangiau bet visoj Europoje. Faktas kad paslaugos brangs , kai galios visoj Europoje.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Giedrius.B parašė:
Nerijus.G parašė:
Robertas.M parašė:
Eurosprendimai dėl internėto  
Greičiau mobilius duomenis padarytų tokia pat kaina, kokia yra šalyje kurioje esi pasiėmęs mokėjimo planus, nereiks tada jokių kaimų ir kaimelių, kur neaišku kur po to reikės ieškot jų.
Jau taip yra.
Antras mėnesis turiu planą, pagal kurį turiu kelis gigabaitus visoje EU, už Lietuvos kainą.
Etikos sumetimais formume nerašau koks tai operatorius, bet nesunkiai galite susirasti.



Giedriau, kurioje čia vietoje etika ir kieno atžvilgiu :)
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Dainius.D parašė:
Giedrius.B parašė:
Nerijus.G parašė:
Robertas.M parašė:
Eurosprendimai dėl internėto  
Greičiau mobilius duomenis padarytų tokia pat kaina, kokia yra šalyje kurioje esi pasiėmęs mokėjimo planus, nereiks tada jokių kaimų ir kaimelių, kur neaišku kur po to reikės ieškot jų.
Jau taip yra.
Antras mėnesis turiu planą, pagal kurį turiu kelis gigabaitus visoje EU, už Lietuvos kainą.
Etikos sumetimais formume nerašau koks tai operatorius, bet nesunkiai galite susirasti.



Giedriau, kurioje čia vietoje etika ir kieno atžvilgiu :)
Pilnai palaikau Dainių:geras:
Pirmiausia - viešumas ir pilnas kainos skaidrumas. Jei kaina sliapiama, čia jau ne "etika", o eilinis klientų išdurinėjimas.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Papuolė Giedrius po presu :B, tai bent intriga :D
Man isvis nesuprantamos tos paslaptys, nes visi operatoriai siulo. Ka cia slepti? As dabar moku 2,02 euro su internetu, siulo uz 15 su Europiniu. 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Pasiskambinau "bitei" ten kiek yra ribotai, nes per ketvirti gali vieną men užsienyje naudotis už tapati , ką Lietuvoje mokėdamas, o kainos nuo 14eur jei 1 gb ir 27eur  jei neribotai (teoriškai) gb, pokalbiai neriboti lt be limiti užsienis 6 eurocentai, dar gal reiks savo priskirta vadybininką padusinti, tegul ką geresnio pasiūlo. 

Kas kitur pasiskambins?

Man siandien omnitelis nori perkalbinti, po pietu skambins, paziuresim ka siulys
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Aš turiu Bitėje mėnesiui 7GB+ pokalbiai, žinutės neribotai už 16.85E. Tas pats Europos sąj po 30 dienų kas 3 mėn 
Žinutės: 5
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-25
100gb 8val nemokamu skambuciu.2 numeriai plius ruteris. 100% i plana ieina skandinavijos ir baltijos salys. Kitose eu sajungos salyse 0.5gb i para nemokamai ir skambuciai i Lt.Lv.Es.Nor.Se ir Dk. kainuoja 70eur mienesiui cia Danijoj. Telija tinklas. Taspats turietu buti ir Lt Omnitel.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
TELE2 už paketą (300 min + 500SMS + 1GB duomenų) jau penkti metai iš eilės moku 4,34 €/mėn, tarnybiniam aparatui už 3 GB duomenų - 3,5 €/mėn. (TELE2). Kainos su PVM.
Nuo 2017 liepos 1 d. naikinami roamingas,  tad problemos su mobiliu ryiu kaip ir išnyksta