Home

Forumas

Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Naudoju kelioneje po ES kelias Bites abonento SIM su 20Gb roamingo kiekvienai. Jei ne EU , tai gana patogu.
Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Rolandas.H parašė:


Naudoju kelioneje po ES kelias Bites abonento SIM su 20Gb roamingo kiekvienai. Jei ne EU , tai gana patogu.
Aš pasiskaičiavęs nutariau, kad ir EU man labiau apsimoka eSIM. Nors eSim ir brangesnis 1Gb (priklausomai nuo plano apie 2-4€ visoje EU), bet jei suskaičiuosime kiek sumoki per metus už tuos abonentinius SIM su roamingu, tai tas ant to :) Čia aišku su sąlygą, kad neišnaudoji kas mėnesį abonente numatyto duomenų kiekio.
Ir dar pliusas - turiu atskira SIM kurią galiu įdėti į ruterį. Ruteris turi antenų pajungimo galimybę. Man viduj kemperio telefonas ne visada pagauna tinklą.

Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Andrius.K parašė:
Rolandas.H parašė:


Naudoju kelioneje po ES kelias Bites abonento SIM su 20Gb roamingo kiekvienai. Jei ne EU , tai gana patogu.
Aš pasiskaičiavęs nutariau, kad ir EU man labiau apsimoka eSIM. Nors eSim ir brangesnis 1Gb (priklausomai nuo plano apie 2-4€ visoje EU), bet jei suskaičiuosime kiek sumoki per metus už tuos abonentinius SIM su roamingu, tai tas ant to :) Čia aišku su sąlygą, kad neišnaudoji kas mėnesį abonente numatyto duomenų kiekio.
Ir dar pliusas - turiu atskira SIM kurią galiu įdėti į ruterį. Ruteris turi antenų pajungimo galimybę. Man viduj kemperio telefonas ne visada pagauna tinklą.


Idomus sprendimas, kokia kaina gaunasi bendrai paemus, tarkim tu paciu 20GB per menesi? jei renkiesi Esim, o ne savo standartini , vietini plana?
Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Apie 40€. Radau tinklapį kur galima filtruot pagal kiekį, ar kainą už Gb ir t.t. Aišku čia ne visi pardavėjai, bet pagrindiniai yra.
Mano toks paskaičiavimas :
jei aš Lietuvoje naudočiau planą su 20Gb EU tai pvz Bitė gautųsi 12mėn x 25€ = 300€
Jei imu planą be EU interneto (aš naudoju Teledemą), su 3-5Gb Lietuvoje gaunasi 9-10€ per mėn, 120€ per metus :) tai Esim galiu išleist apie 150€ sutaupytų. Dabartinėm kainom galiu 3 mėn po 60Gb EU turėti :)

Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Sveiki! Norime priminti, jog visose ES/EEE šalyse skambučio kaina į Lietuvą ir kitas ES/EEE šalis – 0 Eur/min., SMS ir atsiliepti – 0 Eur.  Taip pat galite lengvai naudotis mobiliuoju internetu iš savo turimo plano! Jums šį mėnesį liko dar 20478 MB. Vėliau kiekvienas MB kainuos 0,0029 Eur. Informacija apie kitas kainas ir BITĖS pagalba nemokamai +37065600568. Kainos be PVM. BITĖ--
Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Rolandas.H parašė:
Sveiki! Norime priminti, jog visose ES/EEE šalyse skambučio kaina į Lietuvą ir kitas ES/EEE šalis – 0 Eur/min., SMS ir atsiliepti – 0 Eur.  Taip pat galite lengvai naudotis mobiliuoju internetu iš savo turimo plano! Jums šį mėnesį liko dar 20478 MB. Vėliau kiekvienas MB kainuos 0,0029 Eur. Informacija apie kitas kainas ir BITĖS pagalba nemokamai +37065600568. Kainos be PVM. BITĖ--
Ačiū, tai tik patvirtina , kad pasirinkau teisingai. Kiekvienas papildomas Gb gaunasi apie 3,5€.
Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Gal kam aktualu. Tikrai neblogas pasiūlymas