Home

Forumas

Jeigu reikia kad vienas kistuko galas kaip kaireje o kitas galas kaip desineje, lyg panasus buvo Apple kompiuteriu priedu sarase. Reikia paziureti, bet siuo metu isvykes kai grysiu gaesiu patikslinti. Ten lyg tai penkios tulpes iseidavo. Yra variantas dar toki laida gaminti. Kazkada teko prasyt meistro.
Žinutės: 30
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-27
Tas kabelis netiks reikia kaip minimum Keitiklio.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Jau užsisakytas toks:
Jei netiks.... ieškosių kitų sprendimų
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Siūlau keisti PC, nes mano senukas be VGA turi dar tris vaizdo išvestis. 
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Keisti tikrai neprasminga.... Kuo senesnis ir pigesnis, tuo geriau, nes jis naudojamas tik kelionėms, teisingiau pagrindė jo funkcija MapPoint programos palaikymas važiojant ir viskas kas surišta su kelionės maršruto informacija. 
Žinutės: 30
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-27
Arvydas.I parašė:
Jau užsisakytas toks:
Jei netiks.... ieškosių kitų sprendimų
Cituoju : Your video card MUST be able to support s-Video or Composite out through it's VGA portTai reiškia, kad notebuko video korta turi išduoti video signalą, o jis vargu ar išduoda. Kitaip tariant jis neveiks.
Žinutės: 119
Nuotraukos: 114
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-30
turiu toki perejima tikrai neveikia, nei vienam kompe nepavyko paleisti, gal pas tave yra hdmi isejimas as turiu perejima i tulpes su keitikliu tai tikrai veikia tik nebenaudoju
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Arvydas.I važiuoja apsikrovęs monitoriais, gal yra logikos investuoti į tokius centriukus, kuriuose yra muzikos ir vaizdo grotuvai, navigacijos (tom tom, sygic, igo ir t.t.), jungiamos 2 kameros (vaizdui iš priekio ir galo), išėjimas į kitą monitoriu ar TV, internetinės prieigos (wifi ar sim), operacinė sistema Win arba Android. Tarkit savo nuomonę, ar šis žaisliukas atstotų daug prietaisų...? Labiausiai domina operacinės sistemos pasirinkimas.


Turejau Pioneer. Navigacijos atnaujinimas legalus, koks ketvirtadalis irangos kainos. Arba nupirksi nauja maza navigacija. Beto labai patogu vaziuoti isijungius galinio vaizdo kamera, jeigu ji dvieju linziu, vrsutini vaizda. Tokiu atveju nei navigacijos nei muzikos per ekrana nesimato. As uz atskitus monitorius, nors visda isimontuoju toki centriuka. Atskirai tada monitorius kamerai, ir Ipad su Igo navigacija. Cia tik mano nuomone. 
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Dėl atnaujinimų nesu turėjęs problemų, viską atlieku pats ir man tai nekainuoja. Galinį vaizdą žiūrėčiau tik vairuojant atbulomis. Androido operacinėje sistemoje galiu klausyti MP3 ar radiją, o vaizdas navigacijos. Priekinis vaizdas nebus jungiamas, nematau prasmės... Marijau, ar teisingai anuliavau minusus, kurie man neturės įtakos?