Home

Forumas

Nematau prasmes atsakineti i nesamones. Minusus turiu tik as.
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Marijus.K parašė:
Nematau prasmes atsakineti i nesamones. Minusus turiu tik as.
Kieno nesamonės? Mano ar Jūsų?
Neturėjau ironijos, bet nustebino Jūsų reakcija... Nors ne pirmas kartas... :D
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Manu visai vertas demesio su androidu ir integruotu wifi ir gps.Taip ir del cameru tikrai patogu.Kokia jo kaina ? 1 DIN ?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Audrius.K parašė:

Arvydas.I važiuoja apsikrovęs monitoriais, gal yra logikos investuoti į tokius centriukus, kuriuose yra muzikos ir vaizdo grotuvai, navigacijos (tom tom, sygic, igo ir t.t.), jungiamos 2 kameros (vaizdui iš priekio ir galo), išėjimas į kitą monitoriu ar TV, internetinės prieigos (wifi ar sim), operacinė sistema Win arba Android. Tarkit savo nuomonę, ar šis žaisliukas atstotų daug prietaisų...? Labiausiai domina operacinės sistemos pasirinkimas.



Turėjau panašu kinietiška (2DIN bet ne androidini) sumontavęs, taip viskas veikė....kurį laiką :) , vėliau prasidėjo stebuklai, gal čia ir tobulesnis reikalas, bet vėl bandyti nesirisčiau, kai viskas viename, tai paskiausiai lieki be nieko, dabar paprsatas magelis, GPS per planšėtę, galinės kameros nebereikia, pasirodo be jos patogiau atbulam , štai tokia mano asmeninė patirtis....

Va toks buvo magelis
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
 AgAAOSwstxU9FI1">Čia  ir WiFi ir sim, Androidas ir t.t. Su Win pigesni ir su siuntimu iš vokiečių nuo 230 EUR. Klaipėdoje gyvai pamatyti nepasisekė, man žinomi prekybininkai neturėjo. Internete mačiau Kaune, bet labai jau kinietiški...
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Audrius.K parašė:

 AgAAOSwstxU9FI1">Čia  ir WiFi ir sim, Androidas ir t.t. Su Win pigesni ir su siuntimu iš vokiečių nuo 230 EUR. Klaipėdoje gyvai pamatyti nepasisekė, man žinomi prekybininkai neturėjo. Internete mačiau Kaune, bet labai jau kinietiški...
Nežinau koks pas pati kemperis,  bet mano senas ir pakankamai vibracijos, kad tas išlindęs ekranas nusipurtytu nedavažiavus Lenkijos :), mano požiūris i blizgučius paprastas, kuo jų mažiau tuo man ramiau :geras:

dar viena beda gali buti, ta dėžute neįlenda , trūksta gylio, tai stiro kaip nesakysiu kas...na gal naujesniam kemperyje kitaip.
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Robertai, kur pirkai? Nenoriu lietuvoje rizikuoti, mastau pas vokiečius.
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Mano irgi senukas, mėgstu senienas ir antikvariatą :D Jei kitų kemperiai pinga - mano brangsta...
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Audrius.K parašė:
Robertai, kur pirkai? Nenoriu lietuvoje rizikuoti, mastau pas vokiečius.
pirkau Kaune, jie ten užsiima audio/video montavimu į automobilius, senai tai buvo, tik pradejau keliauti atrodė geras reikalas, vietos neužima, viskas viename, gps sustojus slepti nereikia :), dar priekaba tampiau, atkentėjau kelione kita ir išmečiau...gal tau labiau pasiseks, bet manes jau neįkalbintu vėl prie to pačio .
Mano buvo 2 DIN pioneer 9 klases, kaina naujo pas atstovus 1700 litu po derybu. sitie daiktai dabar pigus net geru gamintoju, net vagys ju nebevagia, visur lengvosiose gamykline aparatura. Todel stipriai nupige. Mano modelio privalumas du skirtingi isejimai priekiui ir galui. T.y, gale ziuri filma, priekyje klausai radija vienu metu. Del atnaujinimu. Nesu piratas, naudojuosi tik legaliais , nenulauztais produktais. jie turi savo kaina ir savus aisku privalumus.