Home

Forumas

Žinutės: 144
Nuotraukos: 13
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-02-02
O mano kemperį išregistravo..
Gavau Regitros laiškelį, kad ,, vykdant LR saugaus eismo automobilių keliais įstatymo 27str. 5 d. nuostatas... 2016 m. gegužės 5 d. Peugeot ...yra išregistruota".išregistravimas gali būti skundžiamas taisyklių ( kokių nerašo, reikia pačiam susirasti:)) 109 punkto tvarka".
Linksmumas tas, kad anksčiau pranešimo negavau, TA galioja, draudimas pasibaiges 2015 m.Va kaip mane sveikina VĮ Regitra su artejančiom atostogom. 
Išvada: drausti žiemai arba stabdyti dal.eisme?
Jooo, panasu kad problemu gali buti daugiau nei papildomi 20 euru ziemos laikotarpio civiliniam. Bet is tiesu kazkoks yra istatymas, kuris numato sustabdyma dalyvauti eisme.
Žinutės: 215
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-25
Taip nueini i Vį regitra ir stabdai iki kokio laikotarpio nori, atrodo iki 1 metų ar 2
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Isregistruoti gali tik tada kai buna pasibaiges draudimas arba TA ne maziau puse metu. Ziemai draustis ir stabdyti nieko nereikia, tik reikia nepraziopsot puse metu ribos ;)
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Aš tai pernai, spalio pabaigoje, gavau iš "Regitros" perspėjimą, kad ji iki 2016-04-18 neapdrausiu kemperio jis bus išregistruotas. Apdraudžiau iki minėto termino ir viskas kaip ir Ok.

Automobilis neapdraustas gali būti ne daugiau kaip 180 dienų, t.y. mažiau kaip pusę metų (182-183 d.), jei draudžiaties pilnais kalendoriniais mėnesiais, čia galima "pasimauti"
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Arturas.U parašė:
Isregistruoti gali tik tada kai buna pasibaiges draudimas arba TA ne maziau puse metu. Ziemai draustis ir stabdyti nieko nereikia, tik reikia nepraziopsot puse metu ribos ;)
Pritariu:alus:.Regitros puslapi kam aktualu visada galima pasitikrinti kada numatomas jusu transporto priemones isregistravimas.
Žinutės: 953
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Yra 4 variantai ( bent kol kas jie galioja )
1. Kaip minejo Arvydas laiku atsiminti ir apsidrausti
2. Sustabdyti dalyvavima eisme ( galima ir nenuvykstant i Regitra , o internetu iki 2 metu, daugiau negalima )
3. Draustis metams,( draudikai metiniams draudimams duoda geresnius tarifus ) ir sustabdyti draudima Jums tinkamu metu, ir ji atnaujinti, Jums reikalingu metu. Privalumai yra tokie, sustabdyti galima telefonu pas savo brokeri, Regitroj sistema nemato sustabdymo, rodo draudima galiojanti, 
4. Variantas NR 4 jeigu dtaudimas pasbaige PVZ rugsejo 10 d , Jus gausit laiska jog butina apsidrausti nuo kovo 10. t.y 6 men. , bet Jus vasario men pradzioje apdraudziate nuo geguzes, bet kurios dienos ir Regitros sistema rodo draudima, bent taip dar buvo siais metais.
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Kadangi esu uzuomarsa,darau taip : draudziu metams,rudeni stabdau draudima.Praejus 180 dienu nuo nuo sustabdymo draudimas pradeda galioti automatiskai,jei nepasirenki ankstesnes datos.Tokiu budu negresia jokie isregistravimai.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Valius.V parašė:
Yra 4 variantai ( bent kol kas jie galioja )
1. Kaip minejo Arvydas laiku atsiminti ir apsidrausti
2. Sustabdyti dalyvavima eisme ( galima ir nenuvykstant i Regitra , o internetu iki 2 metu, daugiau negalima )
3. Draustis metams,( draudikai metiniams draudimams duoda geresnius tarifus ) ir sustabdyti draudima Jums tinkamu metu, ir ji atnaujinti, Jums reikalingu metu. Privalumai yra tokie, sustabdyti galima telefonu pas savo brokeri, Regitroj sistema nemato sustabdymo, rodo draudima galiojanti, 
4. Variantas NR 4 jeigu dtaudimas pasbaige PVZ rugsejo 10 d , Jus gausit laiska jog butina apsidrausti nuo kovo 10. t.y 6 men. , bet Jus vasario men pradzioje apdraudziate nuo geguzes, bet kurios dienos ir Regitros sistema rodo draudima, bent taip dar buvo siais metais.
Aš norėjau daryti 4 variantą, prieš bandydamas pasiklausiau regitroj ir pas draudikus (pzu), sakė negalioja, vistiek išregistruos, kodėl- argumentų jau nepamenu...
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Buvau pakliuvęs į regitros sankcijas, dėl TA , pasibaigė TA ir regitra atsiuntė perėjimą, tada sustabdžiau registracija ar ką ten panašaus iki pavasario tam tikros datos, o tada sutvarkiau TA ir atėjus datai vėl aktyvavosi be mano papildomo įsikišimo . Su TA problemos senukui kemperiui buvo , dėl naujos tvarkos farų aukščio reguliavimo, dabar privalomas, teko pasigaminti, kitaip nepraleido, jau maniau kita kemperį pirksiu dėl TA  :D.