Home

Forumas

Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Siandien girdejau Regitra jau kalba apie 2 ar net 5 metus neisregistruoti auto,nes apimtys per dideles.
Žinutės: 432
Nuotraukos: 1596
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-06
Vidas.G parašė:
Gavau Regitros laiškelį, kad ,, vykdant LR saugaus eismo automobilių keliais įstatymo 27str. 5 d. nuostatas... 2016 m. gegužės 5 d. Peugeot ...yra išregistruota'.išregistravimas gali būti skundžiamas taisyklių ( kokių nerašo, reikia pačiam susirasti:)) 109 punkto tvarka'.
Linksmumas tas, kad anksčiau pranešimo negavau, TA galioja, draudimas pasibaiges 2015 m.Va kaip mane sveikina VĮ Regitra su artejančiom atostogom. 
Išvada: drausti žiemai arba stabdyti dal.eisme?
   Ir mes toki laiska gavom,bet apsidraudeme ir automatiskai atstate,nereikejo i regitra vaziuoti.Pasiskambinkite i regitra,ta pati pasakys :)

Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Asta  Jus gavote tik ispejima, o cia jau nuimta nuo iskaitos, VISKAS SAKES,, kito kelio nera kaip nauja registracija ir tech paso keitimas senasis jau negalios ir uz tai mokestis 11 euru ir garantuotai 180 dienu , sistema automatiskai isregistruoja,. Pernai metais LT buvo surinkta apie 1 milijonas rinkliavos uz transporto priemoniu pakartotina registracija ( motociklai , mopedai ir auto )
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Į paskutinį susitikimą buvau atvažiavęs tokiu senuku vieno draugo kemperiu. Tai jam irgi panašiai buvo: varė TA, nepraėjo iš karto, ir numetė patvory dar praeitą rudenį. O dabar nuvarėm prieš man važiuojant į Rumšiškes vėl į apžiūras - jau rodo, kad išregistruotas. Nors draudimas buvo galiojantis. Teko savininkui važiuoti į "Regitrą" ir už 11 eurų (jei neklystu) gavo naują tech. pasą. Pačio kemperio varyti nereikėjo. Pinigaujasi "Regitra" ir tiek.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Nemanau....
Ne Regitra čia kalta. Ji tik vykdo "visokių partinių grupuočių" pasipinigavimui pritaikytus įstatymus. 
Suprantama, kad be draudimo ir tech. apžiūros negalima važinėti, bet kodėl neaprdaustas automobilis negali saugiai stovėti kur nors garaže ar aikštelėje, vargiai ar ir jie patystai tai galėtų įtikinamai pagrįsti. Čia kaip ir daugelyje panašių atvejų, kurių galėčiau išvardinti ne vgieną, mūsų Lietuvėlėje - neteisinga bet teisėta:baisu:
Žinutės: 144
Nuotraukos: 13
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-02-02
180 nera, ispejimo- taip pat.Tik fakto konstatavimas laisku, kuris man pirmas, o Regitra teigia, kad antras.Bylinetis ir gaisti laika del 11 euru, manau, neverta.Valio draugai.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Vidas.G parašė:
180 nera, ispejimo- taip pat.Tik fakto konstatavimas laisku, kuris man pirmas, o Regitra teigia, kad antras.Bylinetis ir gaisti laika del 11 euru, manau, neverta.Valio draugai.
Jeigu nuo draudimo pasibaigimo dienos iki išregistravimo dienos (imtinai) praėjo mažiau kaip 180 dienų, reikėtų registruotu paštu išsiųsti reikalavimą atstatyti neteisėtai panaikintą draudimą. Būtinai pridedant pasibaigusio draudimo kopiją. 
Jeigu per įstatymu numatytą laiką nebus ištaisyta "klaida" - tik į teismą.... Tokiais atvejais, paprastai, visas turėtas išlaidas pavyksta susigrąžinti 
Aš dėl principo, o ne dėl 11€, taip pasielgčiau:hi: 

Žinutės: 144
Nuotraukos: 13
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-02-02
Arvydai, teisingumo principas man kainuos kažin kiek asmeninio laiko reikalingo ieškininiam pareiškimui surašyti, lėšų advokatui atstovauti teisme, prireikus dalyvaut ir t.t.  Tai bet kuriuo atveju sudėtingiau, daugiau pastangų ir lėšų nei vienu kartu sumokėti 11 euro.
Ar aš toks turtingas ,,pigiam teisingumui" ? Ar pirmą kartą miela valstybė atgrubnagių politikų ir begalvių vykdytojų rankomis ,,išduria". Ne. Moku 11 Eurų. Dar galiu. Tegu džiaugiasi. Ir važiuoju atostogauti:) Tema išsemta, dėkoju už nuomones.
Palaikau Vidai. Duok durniui kelia. Aisku , as principus irgi turiu, kartasi norisi elgtis kaip Arvydas sako.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Gaila, kad mūsuose daugumai viskas dzin, todėl tie "durniai gavę kelią", gatavi mums ir ant galvos užlipti :velnias:
O duodantys kelią, priversti emigruoti:baisu:. Menustebčiau, jei su tokiomis nuostatomis sulauktume laikų, kai paskutinis išvykstantis galės Lietuvoje išjungti šviesą:juokas: