Home

Forumas

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Buvau pakliuvęs į regitros sankcijas, dėl TA , pasibaigė TA ir regitra atsiuntė perėjimą, tada sustabdžiau registracija ar ką ten panašaus iki pavasario tam tikros datos, o tada sutvarkiau TA ir atėjus datai vėl aktyvavosi be mano papildomo įsikišimo . Su TA problemos senukui kemperiui buvo , dėl naujos tvarkos farų aukščio reguliavimo, dabar privalomas, teko pasigaminti, kitaip nepraleido, jau maniau kita kemperį pirksiu dėl TA  :D.
Esu rašęs, kad šitam seneliui paprasta su farų reguliavimu: yra buvus Ducato komplektacija be farų reguliavimo. Užsisakai originalų dangtelį į panelę vietoj reguliatoriaus už berods 8 Lt, visą tą nesąmonę sugrūdi gilyn po panele, skylę uždengi originaliu dangteliu ir pirmyn į apžiūrą!
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Danktelio nuorodelia prasyciau uz 8 litus :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Robertas.M parašė:
Buvau pakliuvęs į regitros sankcijas, dėl TA , pasibaigė TA ir regitra atsiuntė perėjimą, tada sustabdžiau registracija ar ką ten panašaus iki pavasario tam tikros datos, o tada sutvarkiau TA ir atėjus datai vėl aktyvavosi be mano papildomo įsikišimo . Su TA problemos senukui kemperiui buvo , dėl naujos tvarkos farų aukščio reguliavimo, dabar privalomas, teko pasigaminti, kitaip nepraleido, jau maniau kita kemperį pirksiu dėl TA  :D.
Esu rašęs, kad šitam seneliui paprasta su farų reguliavimu: yra buvus Ducato komplektacija be farų reguliavimo. Užsisakai originalų dangtelį į panelę vietoj reguliatoriaus už berods 8 Lt, visą tą nesąmonę sugrūdi gilyn po panele, skylę uždengi originaliu dangteliu ir pirmyn į apžiūrą!
spėju žiuri pagal kodus, gal ir ne, kita bėda, realiai kai pakrauni sveikai , pvz iš norgės :) priekis pasikelia , visi mirksi nervuoti kad į akį spiginu, tai brangiai bet pasidariau , apie 150 eurų, taigi ne vien TA problema .
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Janis.C parašė:

Danktelio nuorodelia prasyciau uz 8 litus :)
Pradžia čia:
https://www.fiatdalys.lt/
arba čia:
http://eper.fiatklubpolska.pl/navi?FORCED=TRUE
Kaip minėjau ta komplektacija buvus dukatams iki 94m.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:


Tomas.J parašė:


Robertas.M parašė:


Buvau pakliuvęs į regitros sankcijas, dėl TA , pasibaigė TA ir regitra atsiuntė perėjimą, tada sustabdžiau registracija ar ką ten panašaus iki pavasario tam tikros datos, o tada sutvarkiau TA ir atėjus datai vėl aktyvavosi be mano papildomo įsikišimo . Su TA problemos senukui kemperiui buvo , dėl naujos tvarkos farų aukščio reguliavimo, dabar privalomas, teko pasigaminti, kitaip nepraleido, jau maniau kita kemperį pirksiu dėl TA  :D.
Esu rašęs, kad šitam seneliui paprasta su farų reguliavimu: yra buvus Ducato komplektacija be farų reguliavimo. Užsisakai originalų dangtelį į panelę vietoj reguliatoriaus už berods 8 Lt, visą tą nesąmonę sugrūdi gilyn po panele, skylę uždengi originaliu dangteliu ir pirmyn į apžiūrą!


spėju žiuri pagal kodus, gal ir ne, kita bėda, realiai kai pakrauni sveikai , pvz iš norgės :) priekis pasikelia , visi mirksi nervuoti kad į akį spiginu, tai brangiai bet pasidariau , apie 150 eurų, taigi ne vien TA problema .
Tiek lašišų krauni??? Nu tada reikia reguliavimo:) Arba pagalvių gale:) O šiaip tai jo, sėdžiu ir kodus žabalioju programoj be VIN.Susidėjau ir naujajam savo pagalves. Ėmiau tik pačias pagalves kaip ir visi čia- Rubena, visa kita konstravau ilgais žiemos vakarais:) Nebrangiai gavos, gal apie 190eur, nepamenu jau tiksliai.

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
jei tokia kaina pagalviu su viskuom tikrai apsimoka , dar savo laiko ir vietos reikia kuriu truksta amžinai.
Žinutės: 144
Nuotraukos: 13
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-02-02
VĮ Regitra man atsakė, originalus tekstas. Ką toliau - su jais teistis, rašyti į spaudą, spjauti ir įregistruoti vėl?
Laba diena, Vadovaujantis Motorinių transporto priemonių ir jų priekabų registravimo taisyklių (toliau – Taisyklės), patvirtintų vidaus reikalų ministro 2001 m. gegužės 25 d. įsakymu Nr. 260 (aktuali taisyklių redakcija patvirtinta 2014 m. birželio 30 d. įsakymu Nr. 1V-445), 90 punkto nuostatomis, VĮ „Regitra“ elektroninėmis priemonėmis 2016-...-.... perdavė duomenis pašto paslaugas teikiančiai bendrovei atspausdinti pranešimą. Bendrovė, apdorojusi informaciją, elektroninėmis priemonėmis informavo VĮ „Regitra“, kad paruošė ir perdavė kurjeriui pristatyti Jums adresuotą nustatytos formos pranešimą Jūsų deklaruotos gyvenamosios vietos adresu. Papildomos informacijos iš Bendrovės apie tai, kad pranešimas nepristatytas ar neįteiktas adresatui – negauta. Apgailestaujame, tačiau kaip jau ir žinote Lietuvos respublikoje įstatymus tvirtina ne Regitra, bet seimas, vyriausybė priima nutarimus, o ministrai-taisykles, todėl VĮ"Regitra" nėra kompetetinga komentuoti įstatymų. Mes, kaip ir Jūs įstatymais tik vadovaujamės vykdydami savo įsipareigojimus. Patiksliname dar kartą: Jūsų atveju jokios klaidos nėra. Automatinis išregistravimas buvo įvykdytas remiantis Lietuvos Respublikos saugaus eismo automobilių keliais įstatymo nuostatomis, kurias tvirtino seimas.Motorinių transporto priemonių ir jų priekabų registravimo taisyklės, kaip matote patvirtino Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministras 2001 m. gegužės 25 d. įsakymu Nr. 260 (2014 m. birželio 30 d. įsakymo Nr. 1V-445 redakcija, pakeista 2014 m. gruodžio 8 d. įsakymu Nr. 1V-839). PagarbiaiVĮ „Regitra“ Informacijos centrasGitana AvižienėTel. 8 700 55151 www.regitra.lt
Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Spjauti ir uz 11 berods euru ( automibilo nereikia varyti)  isduos nauja tech. pasa. 
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Aš taip ir nesupratau..... tai ar buvo tas kemperis neapdraustas daugiau kaip 180 dienų? 
Jei taip, tai Regitra 100% teisi ir nėra prasmės dejuoti ir :mustis:
Jei ne, aš iš principo paduočiau ją (Regitrą) į teismą:velnias:
Is esmes visiskai sutinku su Arvydu, yra istatymai , ju reikia laikytis tiek savininui tiek Regitrai. Praziopsojai laika kaip ir ner ko kaltint.