Home

Forumas

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Arvydas.I parašė:
Kitą kartą, kai norėsi pasirodyti 'super kietu', nepatingėk pasiskaityti kemperių gamintojų puslapius.
Lentelė priklijuota ant automobilio (mano atveju Transit) visiškai neprieštarauja kemperio gamintojo (mano atveju Dethleffs) pateiktai informacijai , t.y. kemperio gamintojas 'Dethleffs' nekeičia padangų, su kuriomis gavo automobilį ir ant kurio sumontavo namuką (būdą).
  


P.S. Paprastai techninėje informacijoje nebūna loginių absurdų, kurie naudotoją galėtų bent kiek klaidinti, nes tai gali virsti, prieš vienos ar kitos kemperio dalies gamintoją, didelėmis baudomis teismuose.


Atsakymas cia.Taip tai Michelin Agilis Camping   (CP) o ne (C)
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Reiktų įdėmiau skaityti, Jani, jei, žinoma, tai tik dėl nepastabumo.....
Aš rašau tik apie kemperių Dethleffs Globebus liniją,   jai ką :hi:
Ir pati diskusija kilo ne dėl to, kad kemperių negali būti su CP padangomis, o apie konkretų atvejį.
Zinok tingiu gincytis . Kadangi esu buves ne vienoj gamykloj ir turejes ne vieno naujo kemperio dokumentus rankose, tai nesneku apie vieno gamintojo viena linija. Ir as tikrai nesu kietas. Ir rasau tik tai ka tikrai esu mates ir zinau. Beje susitikus, galiu parodyti savo kemperio tris sertifikatus ir lenteles. O sasi is gamyklos isvaziuoja jau su aiskia paskirti,. Jei tai uzsakyta kemperiu gamybai, tai ir padangos uzdedamos kemperinems. Siuo atveju kalbu apie tai ka zinau, apie Fiat. Iveco iseina su C padangom, nes neturi CP. 
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Aš irgi nemėgstu tuščiai ginčytis... 
Tiesiog atsidarau gamintojo puslapį ir skaitau, kas parašyta.
Nuoroda pasidalinau, tad daugiau ir pridėti nėra ką
O Tu ne interneta vartykmsu vienu modeliu ir pilna klaidu informacija. Tu pasiklausk Regitros, dileriu kur pardavineja kemperius, suzinosi kad vieni duoda viena sertifikata ir dvi lenteles, kiti du sertifikatus, dar kiti tris. Ir visiems yra paasikinimas. Turbut labai vienas is nedaugelio gamintoju Concorde turi normalu konfiguratoriu, visi kiti i tas internetines informacijas ziuri pro pirstus. Cia ne tie kiekiai kaip lengvuju pardavimuose. Niekas ir pinigu tiek neskiria kad apie modeliu padangas rasytu. O jei vat paklaustum dilerio kokios padangos bus sumontuotos, galiu beveik lazintis kad daugelis net nezinotu. Taip kad, gal nera visiskai teisinga remtis tokia informacija. Galu gale jau seniai su paciu isdiskutuota, kad ant kemperio gali buti ir tokios ir tokios padangos. Cia klausimas buvo apie tai kas sumontuojama ant nauju kemperiu. Tai ar esi turejas nauja kemperi is gamyklos kad komentuoji? Gal as klystu?
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Pasikartosiu - nemėgstu tuščiai ginčytis... :hi:
Jei turi kokių nors abejonių dėl Dethleffs puslapyje patalpintos informacijos autentiškumo, užklaus Dethleffs-o ar jie kartais nesuklydo neatsakingai parašydami "Bereifung 220/75R 16C"  Gautą atsakymą galėsi įdėti kaip savo "tiesos" įrodymą:juokas:
Žinutės: 158
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-04
Burstner naujas, Fiat bazė, buvo su CP padangomis
Sauliau cia ner apie ka diskutuoti su zmogum kuris rado viena eilute parasyta ir pateikia kaip dogma. Visi kemperiai is gamyklos eina su CP padangom. Juolab kad dileris Dethlefs yra Lietuvoje ir tu kemperiu matytas atvarytas ne vienas. Janis irgi foto idejes. Bet duokim zmogui kelia jei nori bet kokiu atveju but teisiu,
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Arvydas.I parašė:

Reiktų įdėmiau skaityti, Jani, jei, žinoma, tai tik dėl nepastabumo.....
Aš rašau tik apie kemperių Dethleffs Globebus liniją,   jai ką :hi:
Ir pati diskusija kilo ne dėl to, kad kemperių negali būti su CP padangomis, o apie konkretų atvejį.
O as kokios linijos kemperio foto idejau :rytas:
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Tame puslapyje koki be pasirinksi modeli raso ti su c.