Home

Forumas

Arvydai, Jus tikrai su kemperiu vaziavote? Pagal sanaudas neitiketina.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Aišku su kemperiu :driving: Maūsų kemperis ant Ford Transit 2007 m. bazės. Šiam autobusiukui sąnaudų norma 7,5 ltr/100. Kadangi kemperis truputį daugiau gavosi- 7,9 ltr/100 km:B Šį katą pats truputi nustebau, nes praeitose kelionėse būdavo 8,1-8,2 ltr/100 km, išskyrus kartą, kai ant kablio į Portugaliją vežiausi dviračius. Tada buvo labai didelės sąnaudos - net 9,1 ltr/100km:D
Kemperio kompas visada rodo truputį mažiau, šį kartą - 7,6 ltr
Nu as Norvegijoje irgi taupiai susisukau. Su 14,6. Bet mano visada tarp 15-17. Ten greitis tik 80 leistinas.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Aš daugiau 100 km/h nevažiuoju, kompo GPS rodo mažiau - 95 km/h. Be to, pastebėjau, kad Norvegijoje ir Suomijoje labai geras kuras
 U vat del kuro as. Esuprantu, bet man kazkaip irgi keistai atrode. Nes pas mane kompas rode net mistinius 13,6 . Ko realiai net nebuvau mates nuo gamyklos. Kolegos Fiat sukosi apie 10. Nesuprantu ar cia greicio dalykas ar kuro kokybes. As siaip visada is Neste pilu. Bet cia kazkaip keistai buvo, nors pyleme belekur, kad tik pigiai.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Aš tai jau labai seniai esu pastebėjęs, dar kai važinėjau su pirmuoju senuku kemperiu. Lietuviško kuro, kur jį nepilčiau visada reikdavo litru daugiau, nei Vakarų Europoje. Bet Norvegijos ir Suomijos pranoko visus lūkesčius, apie 1,5 ltr mažiau:geras:
Nu, bet čia kaip ir visa kita Lietuvoje - kainos tokios pat ar aukštesnės, o kokybė žymiai prastesnė:baisu:
Aš tai kompo parodymais nepasitikiu, nes jis sukčiauja į mažinimo pusę. Pilu iki viršaus išvykdamas ir grįžęs, ir skaičiuoju "ant pirštų":juokas:
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Puiki kelionė Arvydai!
Daugiau fotkiu ir su koordinatėmis bei aprašymais laukiame :) :veliava:
Dėl kuro kokybės senai pastebėjau, kad lietuviško ir lenkiško litru daugiau reikia.
Šios vasaros kuro sąnaudų vidurkis buvo 9,3ltr. (pagal faktą). Kompas rodė 10,3.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Kas liecia kura,girdejau pliotka bet pasakojo rimtas vyras jis su automobiliu programomis dirba.Tai tipo perekupai degalinese suleidzio, tarkim ant 5 kubu dizelio, duju baliona,dizelio kiekis padideja dviem kubais.Sakau nestumk duros jis vos nesizegnoja sako; visai rimtas bajeris.Vis zadu ant kanistro pabandyti bet taip ir neprisiruosiu.Tai gal lietuviu degalines taip ir daro.Varikliu, tas miksas,atseit negadina tik pinigine.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Dujos tam ir dujos, kad garuotų ir, dar kvapą skleistų.... kaip jas dyzeline priversti "išsilaikyti", kad neišgaruotų ir tolygiai susimaišytų??:D 

Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Kad duju iranga stato ant dizeliu,yra faktas,o kad i kura duju pila,irgi gali buti..