Home

Forumas

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Dionisas.S parašė:
Rolandas.H parašė:
Nebloga programele keliaujant Lietuvoje. Marsrutas parenkamas per Google maps.
:geras:
Šaunu, kad kiekvienas randa, ką pasirinkti, pagal save.
Čia panašiai kaip ir su pirtimis..... vieniems reikia stacionarios, kitiems pakanka ir ant ratų :hi:
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Na ir kandus gi Jūs žmogus Arvydai.....  :(

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Dainius.D parašė:
Na ir kandus gi Jūs žmogus Arvydai.....  :(

Man tai skamba, kaip komplimentas.... nors, tikrai, nesu jų šalininkas :juokas:
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Arvydas.I parašė:
Dionisas.S parašė:
Rolandas.H parašė:
Nebloga programele keliaujant Lietuvoje. Marsrutas parenkamas per Google maps.
:geras:
Šaunu, kad kiekvienas randa, ką pasirinkti, pagal save.
Čia panašiai kaip ir su pirtimis..... vieniems reikia stacionarios, kitiems pakanka ir ant ratų :hi:
Kaip pirstu i aki:). Pas mane stovi stacionariai ant ratu:).
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Rolandas.H parašė:
Arvydas.I parašė:
Dionisas.S parašė:
Rolandas.H parašė:
Nebloga programele keliaujant Lietuvoje. Marsrutas parenkamas per Google maps.
:geras:
Šaunu, kad kiekvienas randa, ką pasirinkti, pagal save.
Čia panašiai kaip ir su pirtimis..... vieniems reikia stacionarios, kitiems pakanka ir ant ratų :hi:
Kaip pirstu i aki:). Pas mane stovi stacionariai ant ratu:).
Super! 
Kiek privalumų- galima ir prie ežeriuko nusitempti!
Gal taip ir darote?
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Kai pirkome, buvo mintis tampyti iki juros. Jura 100m, bet istempti gali prireikti traktoriaus(cia ne musu patirtis), taip ir liko stacionariai.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Nesinaudojantiems MapPoint, yra galimybė visą maršrutui skirtą informaciją pateikti Google žemėlapyje. 
Lietuvai pateikiamos informacijos žemėlapių pav.:

        

Google žemėlapyje galima pateikti ir visų kitų ES valstybių lankytinus objektus, kempingus, nemokamas ir mokamas (su tiksliomis koordinatėmis) stovėjimo ir aptarnavimo (vanduo, išpylimai, nakvynių galimybės) aikšteles. 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Nesinaudojantiems MapPoint, yra galimybė visą maršrutui skirtą informaciją pateikti Google žemėlapyje. 
Lietuvai pateikiamos informacijos žemėlapių pav.:

        


Google žemėlapyje galima pateikti ir visų kitų ES valstybių lankytinus objektus, kempingus, nemokamas ir mokamas (su tiksliomis koordinatėmis) stovėjimo ir aptarnavimo (vanduo, išpylimai, nakvynių galimybės) aikšteles. 
Na va Arvydai, galų gale atsisakei to "dinozauro" Mappoint..... Šaunu. Senokai savo maršrutus planuoju google žemėlapiuose- labai patogu.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Dinozauras, kuris turi neribotas galimybes... Čia ir yra jo visas gėris :driving:
Čia tik "mėgėjams", nenaudojantiems MapPoit ar neturintiems kompo :hi:
Aš tikrai neatsisakiau... Ir nemanau, kad artimiausiu laiku atsisakysiu. Man patinka kai visa info ant vieno žemėlapio, o važiuojant visą laiką prieš akis :geras:
Dabartiniuose mano maršrutuose labai daug informacijos - lankytinų objektų pagal tipus ir t.t., aikštelių nakvynei ir kemperio aptarnavimui (praktiškai 95% visų esančių Europoje arba kitaip sakant visiems gyvenimo atvejams). Google žemėlapiai leidžia tik 10 "sluoksnių". Man per mažai. Aš kiekvienai valstybei naudoju iki gan daug sluoksnių. Čia pav. pernykštės kelionė į Ispaniją:

 Čia apie 150 rūšių įvairios info, o taškų tūkstančiai 

Mappoint visi sluoksniai, kai jų nereikia nesunkiai paslepiami (kad neužgožtų ekrano) ir vėl iškeliami naviguojant.
Be to man navigacija patogesnė, kai nereikia prisirišti prie interneto, kai važiuojant visa reikalinga info dideliame ekrane, o nereikalinga informacija (pagal "sluoksnius" atskirose valstybėse), galima išjungti. 
Ir šiaip visada, bent jau man, patogiau dirbti, kai programa mano kompiuteryje, o ne "debesyje"


Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Pirma kelionė, kai daugelis valstybių dar laikė savo sienas "užrakintas", jau praeityje. Prieš pora dienų grįžome iš kelionės po Latviją ir Estiją. Ypatingai per dešimtmetį (tiek nekeliavome po artimiausias kaimynes) pasikeitė Estija. Puikus privažiavimas prie jūros. Pajūryje pilnas nemokamas servisas net su stacionariomis mėsos "kepyklomis"....
Rekomenduoju, dar vis nedrįstantiems išvykti toliau :driving: 
Aišku, nors Latvijoje ir Estijoje kaukės neprivalomos (jas nešioja tik retas), respiratoriai, manau, parduotuvėse ir degalinėse nepakenks. 

Keliauti šiuo metu labai malonu - visur tuščia, erdvės daug



Belieka sulaukti kol pilnai "atsidarys" sienos su Slovakija, Vengrija, Rumunija, Bulgarija ir, manau, kad šią vasarą Graikijoje bus tuščia kaip ir Baltijos šalyse.  O keliauti su savo namu ant ratų saugiau negu lėktuvu ar autobusu, kai corona vis dar niekur nedingo.