Home

Forumas

Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Dionisas.S parašė:
Vytautas.J parašė:
Furai nera duslintuvo po baku,jeigu netoli eina vamzdis tai apdengtas kad neskleistu karscio.
Bet kokiu atveju,jeigu pradurti ir originalu baką,važiuojant apsipils visas dugnas,ir duslintuvas irgi.. O jeigu žiūrėti dar giliau,tai variklis apsuktas kuro šlangais,filtrais..O temperatūra variklio,ypač vasara,o dar stovint kamšiose,nesunku įsivaizduoti kokia..;) Ir kuro lašėjimai irgi būna,tiesiai ant variklio:) Tiesiog,jeigu rinktis baimes pozicija,tai visur yra pavojaus:)
Kuro lasejimu neturi buti,bakas turi buti kaskaip atskirtas nuo duslintuvo.......Kai pasiziuri skelbimus ,nemazai sudegusiu kemperiu......
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Aš kitus skelbimus žiuriu,kur kemperiai sveiki ir važiuojantis:)
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Dionisas.S parašė:
Aš kitus skelbimus žiuriu,kur kemperiai sveiki ir važiuojantis:)
:D:geras:
Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Vytautas.J parašė:
Anželika.& parašė:
Mano vyrelis jau antrą baką sukonstravo ir pajungė. Pirmas buvo dar sename kemperyje. Trys metus atvažinėjome ir jokių problemų. Dabar ir dabartiniame kemperyje gal kokių 120 litrų baką pajunge. Kol kas viskas ok.
Na va,asir gi taip galvoju,jeigu vaziuoti pro tas salis kur labjausiai issiknisineja nebutina jo pildyti.Gal as ten vandeni pilsiu.Gal Anzelika butu galima konkreciau koks kemperis kokioj vietoj montavote,apacioj ar kazkur bagazineje?Buciau dekingas.
cia jau reiktu su mano vyru aiskintis. pas mus Carthago. baka dare apacioje. priekit suvaziavime.. viska paaiskins :) arba galiu tel. nr. duoti :)
Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
pas mus po dugnu 140 litru papildomas bakas. Vyras sako rankiniu rezimu, su uzgesintu varykliu perpila degalus i pagrindini baka. Sako vaziuojant perpilineti negalima nes naujasniu kemperiu kompai nesupranta kas vyksta
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Aciu,Anzelika,savaji jau suprojektaves, tik gamyba vis dar neprasideda,uzsieme suvirintojai.Sutares su firma Siauliuose,jie is nerzaveikes visokius gaminius daro,bet iki sezono pradzios gal gausis.Panasiai ir as planuoju, gamyklini palikti kaip yra, salia papildomas ir perpompuoti kai reikia.
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Anželika.& parašė:
pas mus po dugnu 140 litru papildomas bakas. Vyras sako rankiniu rezimu, su uzgesintu varykliu perpila degalus i pagrindini baka. Sako vaziuojant perpilineti negalima nes naujasniu kemperiu kompai nesupranta kas vyksta
"Sako vaziuojant perpilineti negalima nes naujasniu kemperiu kompai nesupranta kas vyksta"

Buvo man situacija, pyliau kurą kolonėlėje, su neužgesintu varikliu.
Įpylus rodyklė nepakilo, išlipau pažiūrėti, gal ant žemės kur išbėgo - bet nieku nesimatė.
Tada važiuojant rodyklė kilo iš lėto, tokiuo tempu, kaip ir važiuojant leidžiasi.
Viskas susinormalizavo, po pilno bako išnaudojimo.
Su žmona pajuokavome, gal ir nieko būtų toks kuro atvaizdavimo būdas, kažkaip pozytyvesnė nuotaika būna kelionėje, kada važiuojant bakas pildosi o ne tuštėja :)
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Mindaugas.K parašė:
Anželika.& parašė:
pas mus po dugnu 140 litru papildomas bakas. Vyras sako rankiniu rezimu, su uzgesintu varykliu perpila degalus i pagrindini baka. Sako vaziuojant perpilineti negalima nes naujasniu kemperiu kompai nesupranta kas vyksta
'Sako vaziuojant perpilineti negalima nes naujasniu kemperiu kompai nesupranta kas vyksta'

Buvo man situacija, pyliau kurą kolonėlėje, su neužgesintu varikliu.
Įpylus rodyklė nepakilo, išlipau pažiūrėti, gal ant žemės kur išbėgo - bet nieku nesimatė.
Tada važiuojant rodyklė kilo iš lėto, tokiuo tempu, kaip ir važiuojant leidžiasi.
Viskas susinormalizavo, po pilno bako išnaudojimo.
Su žmona pajuokavome, gal ir nieko būtų toks kuro atvaizdavimo būdas, kažkaip pozytyvesnė nuotaika būna kelionėje, kada važiuojant bakas pildosi o ne tuštėja :)
:D:geras: