Home

Forumas

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Jeigu jau tikrai taip baisiai reikia lietuviško dyzelino, beje labai nekokybiško. Ir norisi rizikos galima įsimesti kokias penkias kanistras ir piltuvą Būtų ir pigiau, ir jei surastų - paprasčiau "atsikratyti". 

Aš visada vežuosi vieną kanistrą, bet niekada nenaudoju. Įsigijau, kai Slovakijos kalnuose vos pasiekiau degalinę, kaip tyčia net kelios buvo panaikintos. Matomai neberentabilios pasidarė.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Arvydas.I parašė:
Jeigu jau tikrai taip baisiai reikia lietuviško dyzelino, beje labai nekokybiško. Ir norisi rizikos galima įsimesti kokias penkias kanistras ir piltuvą Būtų ir pigiau, ir jei surastų - paprasčiau 'atsikratyti'. 

Aš visada vežuosi vieną kanistrą, bet niekada nenaudoju. Įsigijau, kai Slovakijos kalnuose vos pasiekiau degalinę, kaip tyčia net kelios buvo panaikintos. Matomai neberentabilios pasidarė.
Esu naudojes toki buda,bet su tais kanistrais visuomet smardiniesi ,jie neidealiai sandarus kvapas bagazineje ir pats pildamas apsilaistai.Zodz. tokia terlione gaunasi.Is papildomo bako i pagrindini zarna ikisai el siurblika ijungei ir svariai perpompuoji.Kanistrai ir vietos daugiau uzims.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
As irgi visada turiu atsargai 20 litru kanistra.Papildomai bako nedeciau ar nedidinciau.Tiesiog sustoji uzsipili ir negalvoji apie tai.Kam gaisti laika vien galvojant apie tai per atostogas?Jei butume tokie biedni tai galetume vaziuoti traukiniais ir su palapinem.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Degalai   Be transporto priemonės degalų bake esančių degalų, galima vežtis ne daugiau kaip 10 litrų degalų nešiojamoje taroje. Ši taisyklė taikoma visų rūšių motorinėms transporto priemonėms. https://europa.eu/youreurope/citizens/travel/carry/alcohol-tobacco-cash/index_lt.htm
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Pabandžiau paskaičiuoti.
 Iš daugiametės praktikos:
- lietuviškas dyzelinas  apie 1,03 €/ltr;
- vakarų Europoje vidurkis gaudavosi apie 1,25 €/ltr (maždaug toks gaudavosi vidurkis, užsipylus Lietuvoje ir Lenkijoje iki viršaus);
- Norvegija, Švedija, Suomija - 1,52 €/ltr (čia jau su banko keitimo procentais);

Mano kemperis "valgo" apie:
- lietuviško 9,5 ltr/100km;
- Vakarų Europoje 8,4-8,5 ltr/100km;
- norvegiško, suomiško 7,9 ltr/100km;

Vidutiniškai per metus darau dvi keliones sumoje 18000-20000 km
Aritmetika:
- lietuviškas dyzelinas 9,5*1,03*190=1859 €;
-vakarų Europos         8,5*1,25*190=2018 €;
- norvegiškas             7,9*1,52*190=2282 €.

Kas gaunasi? Jei naudočiau tik lietuvišką 2018-1859=159 € gautųsi metinė kuro ekonomija.
Bet į vieną kelionę pasiimti su papildomu baku daugiausiai galėsiu max 200 ltr. 
Dvi kelionės 400 ltr. Lenkijoje dar max 70 ltr pripilsiu +140 ltr.
(1,25-1,03)*540=119 € max metinė kelionių ekonomija, be kitų papildomų išlaidu
Minus - bako įrengimo kaina, įteisinimas (bet tada tik kokios 50 ltr bako talpa padidės), papildoma rizika, pilstymai.

Man tikrai neapsimokėtų.... Manau, ir daugumai kemperistų, jei nėra medžio ant kurio užauga papildomi 120 €:juokas:, geriau rinktis keliones po Lietuvą ir Lenkiją. Bus tikrai daug pigiau:hi:

Į Norvegiją daugiau nevažiuosiu :driving:, todėl šio varianto toliau neskaičiuoju.
Pamatyti užtenka vieną kartą, o aš,nesu žvejys "ligonis", tad daugiau važiuoti  į šaltį ir lietų nėra jokio noro. Tikrai nenoriu pasakyti, kad nepatiko. Labai patiko, bet lietaus ir šalčio ir Lietuvoje pakanka, bent jau man:baisu:

Turiu Arvydai pastebejimu: vakar kuras Nesteje 1,19, nezinau kur taip pigiai pili. Gal be pvm? 
Antra, is Norvegijos per anksti isvaziavai, savaite veliau buvo sauleta ir grazu. Praeitais metais buvo net 30. Del per silto vandens net zuvys nekibo. Aisku tai ne silumos megeju salis, taigamtos megeju.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Kam taip sudėtingai ieškoti, kažkur "Neste"? Ir brangu, o man dar ir toli nuo namų:driving:

Vakar pyliausi EMSI (Jaruzalės 2, Vilnius). Gatvėje tikrai rašo 1,20 €/ltr, bet kai užsipili perbraukia savo "stebuklingą" kortelę, kurios klientui net turėti nereikia ir gaunasi 1,03 €. Taip yra jau seniai, kai Vilniuje atsirado konkurentas Jozita Panašiai Vilniuje dirba "Skulas" J.Kazlausko 33. Pas juos stende iš karto maža kaina (vakar buvo 1,035 €/ltr didelino), bet pilantis rodo virš 1,20 €, vėliau išsiima "stebuklingą" kortelę ir kaina grįžta į stende matomą.

   
Nu ne. Isi mirtingieji nuolaidas gauna. Tai kai skaiciuoji ir rasyk kiek rodo.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Nu ne. Isi mirtingieji nuolaidas gauna. Tai kai skaiciuoji ir rasyk kiek rodo.
Kaip galiu rašyti kiek rodo? Man neįdomu, kiek rodo. 
Man svarbu, kiek aš moku... aš tai jokių nuolaidų kortelių neturiu. Gali atvažiuoti ir Tu, ir bet kas kitas - visi mokės tiek pat. Jei būtų kitaip, aš važiuočiau kitur:juokas:
Kokiu tikslu rašo kitokią kainą, aš net nesuprantu.... Vilniuje pasidarė daug kur tokia mada. Perki, o pardavėjas po ranka turi nuolaidų kortelę ir ja visiems be išimties nuolaidas dalina. Tik reik žinoti, kur taip vyksta
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Varot į Rusiją ten po pigiai kuras :), per pus pigiau nei čia esantis pigiausias.