Home

Forumas

Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Gal jau geriau tokią priekabą prisikabinti, kaip avatare. Atsiprašau, pajuokavau :)

Matau vien minusus:
1. Nenorėčiau miegoti lovoje, kai po čiužiniu teliuškuojasi bačka dyzelio :(
2. Leistinas svorio neviršijimas visiems aktualus, o čia plius 200 l. skysčio. Leistino svorio tema plačiai diskutuota forume - sveria. Mus svėrė Šveicarijoje.
3. Kai kuriuose šalyse ribojamas papildomo kuro vežimas;
4. Spėju, jei kokie vokiečiai rastų tokią saviveiklą, ar beleistų toliau važiuoti (čia mano prielaida);
5. Muitinė, pasieniečiai įžvelgia grėsmę, kad kemperiu gali būti vežama kontrabanda. Vien dėl to, kad kemperis, tikslingai kelis kartus stabdė ir tikrino Lenkijoje, Prancūzijoje irgi baltomis pirštinėmis iščiupinėjo kemperį. Radę tokią talpą kažin ar nenorėtų patikrinti kas ten viduje;
6. Padangų apkrova, stabilumo praradimas (ypač jei papildomas svoris už galinės ašies), žodžiu savo ir kitų saugumui didelis minusas.

Keliasdešimt eurų „ekonomija“ ilgai kelionei, kur išlaidos kurui sudaro nemažą triženklę sumą, kažin ar atsveria nors vieną bet kurį motyvą.
Noreciau papriestarauti del kuro kainu. Lietuva tampa viena is brangesniu saliu. Is penkiu pylimu Norvegijoje ( pas mane 170 ltr bakas) du kart pyliau saliarka po 1,20 euru. Prie Stavangerio ir ten aplink. Kitur ta salairka irgi ne kosmosas, jei ne ant autobano pili. Ar reikia tu neorginaliu baku?
Dar, vaziavom dviem kemperiais, pas kolega Fiat 70 ltr bakas. Tai jis pila , ir Tu uzsipili. Tai tu atveju mazeja kur gali pritaupyti . 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Niekada nepilu autostradose, bet šioje kelionėje pigiai užsipilti nepavyko. Pigiausiai pyliausi už 1,28 €, bet ir tai bankas dar nuskaičiuoja už konvrtavimą,tad dar keli centai prie litro + gaunasi. Kelionės vidurkis gavosi 1,52 € (čia jau su banko procentais). Nors visose ankstesnėse, net esant kainoms aukščiausiame lygyje, pavykdavo tilpti į 1,20-1,25 € vidurkį. 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Manau, kad mažai kas bandėte turėti didesnį baką. Skaičiavimai rodo, kad jis neapsimoka, aš irgi taip teigdavau. Progai pasitaikius įsidėjau padidintą 100-110L ir labai patenkintas. Piluosi kas 850km ir pastebiu daugiau komforto ir mažiau galvos skausmo.
As neneigiu kad jis blogai. Pas mane didelis ir dazniausiai 1000 km pravaziuoju. Zinoma tai privalumas. Bet neuzmirskim kad man tai leidzia svoris ir geras kemperio balansas.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Dekoju visiems uz pamastymus,susibalamutinau,BET skaiciuoju ir is vieno galo ir is kito, tikrai apsimoketu.Kuo toliau nuo Lietuvos tuo kuras brangesnis,Vokietijoje nusukes nuo greitkelio uzsipili beveik lietuviskom kainom,bet tai uztrunka laiko .Prancuzija, Italija, svedija ta pati Norvegija visur siekia 1,5e uz ltr.Tai vos ne puse kainos ka uzsipilu namuose.Svoriai pas mane issidesto nevirsijant nei padangu, nei asiu leistinu,vaziuojam pagrinde dviese su savo mamuku o jei daugiau keleiviu galima ir nepildyti pilno.Kaifas kai nereikia sukti galvos kur cia piltis, kiek kainuoka ir tt.Pas mane chaussion-as ant tranzito vaziuokles,bakas 80ltr,jei uzsakineti gamiklini, didesni,tai tik 100max.Ne ka padides o kaina, jauciu, bus didesne nei papildoma sukonstruoti.Taigi minties kol kas neatsisakau.Tik va ,idomu, kas gresia, jeigu rimtas patikrinimas.Jeigu lieps ispilti, turi nuroditi kur,jeigu konfiskuos baka -tegul,betgi i kalejima uz tai nesodina....Blogiausias varijantas- avarija ir jos pasekmes del papildomo bako.Bijai vilko neik i miska.Kazkada teko su sunkvezimiu po svieta pasitrankyti,tai pasiimdavau kuro beveik tona,(gamykline komplektacija).Varai akis parvertes ir nerupi jokie uzsipilimai.
Matai jis turetu buti sertifikuotas kad nebutu problemu. Reiktu TUV sertifikatu. Kitaip bus bedu avarijosmatveju ne tik kad galimuzsidegti, bet ir su draudimais ir tt. Uzsienio salyse sustabde su nelegaliamtokia iranga greiciausiai neleistu eksploatuoti sito kemperio. Tai reiskia imi trala ir issivezi kur nori. Gali buti brangu. Mano draugas sugedo Ispanijoje, nuvezimas is autobano iki dilerio 3000 euru. Tave isveztunis salies. Bent jau asutrai tai tikrai, nes del virssvorio jie isveza.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Nu nelinksma butu jeigu taip tektu.bet del virssvorio,kodel vezti jeigu galima kazka nukrauti, kad palengvinti kemperi.
Cia tie bajeriai jau nepraeina. Yra viena isimtis. Jei svoris nevirsijamas isleidus vandeni tada ok. Visi kiti atvejai jie ziuri paprastai. Jau vaziavai, jau pazeidei reikalavimus, reiskiasi turi buti nubaustas uz taisykliu nesilaikyma. Ir nieko Jiems neisaiskinsi, nes jiems neidomu. Kodel nuveza masina. Pirma daznai vairuotojas turi tik B , o tokiu atveju jis neturi teises valdyti transporto priemone virs 3500 kg.Antra, masinos dokumentuose parasytas svoris, reiskiasi stabdziai ir visa kita nepritaikyta tokiam svoriui, nera sertifikatu. Reiskia eisme dalyvauti negali, nes nesaugu. Ir jokiu kalbu. Anksciau girdejosi tokiu kalbu, kaip moteri issodina su mazu vaiku, tada koks austrijokas neva pasigaili ir paleidzia. Arba issikviecia i aikstele taksi, persikrauna dali daiktu, vaziuoja iki kitos aiksteles kur nesveria ir susikrove atgal vaziuoja. Nebepraeina . Nedurni ir jie.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Tomas.J parašė:
Susirasti ir sumontuoti maximaliai didelį šiam modeliui skirtą baką, montuojamą vietoje originalaus. Fiatai berods dabar turi originalią 120L bako versiją. Tarkim MB Sprinter Euro3 prancūzai gamina aliuminį 200L sertifikuotą ir statomą vietoje originalaus, buvo ir originali 100-110L versija.
Rinkčiausi tik tokį variantą, tikrai ne papildomą.






Mano tranzitui dabar 80ltr.Jeigu uzsakineti didesni, tai tik 95ltr. nedaug islosciau.Kitos markes jau ,turbut,bus neleistina.Gal kas be gamintojo gali pagaminti ir sumontuoti didesni bet sertifikuota.Kazi kaip su tuo reikalu?