Home

Forumas

Žinutės: 2
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-01-31
Nelabai suprantu Jūsų kritikos, Kemperiečiai, bet esmė juk kepsninė į kelionę ar aš klįstu? Pasidalinau nauja informacija, galbūt, kažkam aktualu. Juk dabar galite įsigyti įvarius prietaisus, nebūtinai dujines kepsnines ar tradicines šašlykines. Aš, pvz, įkėliau savo patirtį ir informaciją čia - galbūt kažkam pravers ( man tikrai pravers ). Ar 32 kg iš tikrųjų yra didelis svoris, kai judi ant ratų?:) nemanau, o pats modelis kompaktiškas ir kaina gera ;)
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tomas.K parašė:
Nelabai suprantu Jūsų kritikos, Kemperiečiai, bet esmė juk kepsninė į kelionę ar aš klįstu? Pasidalinau nauja informacija, galbūt, kažkam aktualu. Juk dabar galite įsigyti įvarius prietaisus, nebūtinai dujines kepsnines ar tradicines šašlykines. Aš, pvz, įkėliau savo patirtį ir informaciją čia - galbūt kažkam pravers ( man tikrai pravers ). Ar 32 kg iš tikrųjų yra didelis svoris, kai judi ant ratų?:) nemanau, o pats modelis kompaktiškas ir kaina gera ;)
Tikiu, kad nusimanote apie savo reklamuojamas kepsnines, bet, regis, mažai ką suprantate apie kemperius, kemperistus, jų kelionių subtilybes ir problemas... O reikėtų - tada ir verslas būtų pelningesnis:juokas:

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Na nepalaikau reklamos, bet as veziojuosi Green egg apie 30 kg. Tas kas yra kepes ir ragaves maisat is keramikines kepsnines, daugiau kitokiu nebenori. Turbut yra ir cia kolegu, kuriems ispardaviau savo turetas kitokias. Taigi jei yra galimybe del svorio, manau svarstytinas variantas. Bet zinoma cia reklamuoti pardaveju nereiketu.
Sutinku dėl gero skonio, o tam kad  vežiotis reikia tikrai labai norėti pastoviai taip skaniai valgyti :)
Čia dėl keliavimo įpročių, vienoje vietoje ilgiau bunant - kodėl ne ir jei transportas leidžia, o pastoviai judant- jau vargas. 
Tikrai jokio vargo. Kai susitiksim parodysiu. O galesim dar ir palenktyniauti kas greiciau iskeps ir susiruos. Vienintelis dalykas kas kelia nepatogumo, tai saugodamas nugara prasau kad zmona padetu iskelti is bagazines. Bet reikalui esant ir vienas iskeliu. Taciau nenoriu pirsti. Kam gerai , galima kepti ir su lengvesnemis.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Valgiau Mariaus keptą steiką ir rūkytą starkį :) Super! Svarbiausia, kad keramikinėje kepsninėje visa tai  labai paprastai padaroma. Gaila, kad į mano kemperį toks dalykas netilptu....

Dainiau, gerai ir Tavo kepa. Svarbu ne tik kepsnine , bet ir kepejas. Aisku geras steikas, pretenzingas reikalas, ypac jei neturi priemoniu. O siaip geriausia kempsnine..... vidinis termometras. Is IKEA uz 7 eurus. Su termometru galiu iskepti toki steika ant dujines virykles ir orkaites kad neatskirsi nuo griliaus. :) Cia tiesiog, jei yra salygos as uz keramikine. Bandziau jau visas.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Namuose taip pat susimūrijau iš plytų krosnį kieme, taip keramika gerai sureguliuoja temperatūrą, drėgmę, bet tai kad nera kada kelionės metu tupinėti , skiri poilsiui kiek tais laiko , bet jei jau poilsis tai trauk ten ta svori tupinėk aplinkui ir dėl karto ar dvieju per ta kelione užsikursi tai koki paprastesni žaislą vežuosi ir gerai, bet kai keliauji ilgai stovi daug dienu vienoje vietoje  ir kemperio svoris leidžiai tai kodėl ne , dar ir daugiau žmonės prisikrauna, nes atrodo kad visko reikia. Man norisi pakeisti aplinką , nuresetinti smegenas :), todėl darau daug ką kitaip nei įpratęs namuose :), gal kada nors ir man to daikto reiks kelionėse , dar nepriaugau :)

Nu ir gerai Robertai darai. Kiekvienam reikia daryti taip kaip norisi. Cia neturi buti jokios prievartos . Tiesiog mano atveju tai tam tikras kultas. Pomegis, malonumas. Beje tas kiausinis turi sava technologija, tai ne tas pats kas sumurinta krosnis. Bet cia atskira tema verta ilgesniu gilinimusi, kuriems tikrai ne daugeliui aktuali. Kai susitiksim ka nors iskepsiu kad isitikintum. :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Nu ir gerai Robertai darai. Kiekvienam reikia daryti taip kaip norisi. Cia neturi buti jokios prievartos . Tiesiog mano atveju tai tam tikras kultas. Pomegis, malonumas. Beje tas kiausinis turi sava technologija, tai ne tas pats kas sumurinta krosnis. Bet cia atskira tema verta ilgesniu gilinimusi, kuriems tikrai ne daugeliui aktuali. Kai susitiksim ka nors iskepsiu kad isitikintum. :)
Ok, užsirašysiu, kad nepamirščiau :)
Piestuka paskolint?