Home

Forumas

Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
Marijus.K parašė:
Iveco Daily naujo. Beje ten kolega diskutavo del garantiniu dalyku. Tai kad ten nieko to Iveco is priekio nera. Lempos sudetos ir tiek, plastmases kiekvienas brendas deda kokias nori.
kaip supratau baze Iveco, tai siulyciau pas atstovus pasidometi apie galimybe programiskai pakeist nustatymus, kad klaidos neberodytu, arba asmeniskai kietesni elektrika ju pasigaut, kad patartu, jei oficialiai negalima.
Raimondas.B parašė:
Marijus.K parašė:
Iveco Daily naujo. Beje ten kolega diskutavo del garantiniu dalyku. Tai kad ten nieko to Iveco is priekio nera. Lempos sudetos ir tiek, plastmases kiekvienas brendas deda kokias nori.
kaip supratau baze Iveco, tai siulyciau pas atstovus pasidometi apie galimybe programiskai pakeist nustatymus, kad klaidos neberodytu, arba asmeniskai kietesni elektrika ju pasigaut, kad patartu, jei oficialiai negalima.
Gera ideja. Pasidomesiu. Nors susisiekus su Hella , sake ju meistrai pagelbetu.
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
hella varzas detu, geriau keist softa, jei imanoma
Taigi, siandien pabaigiau vargeli su lempom. Rezultatas: sudetos vietoj trumpu sviesu lempu halogeniniu sudetos BiLED, vietoj ilgu sviesu halogeniniu zibintu sudeti ilgu sviesu LED. Viskas padaryta su 90 mm Hella moduliais. Efektas puikus, sviecia ispudingai. Ilgi zibintai tiko idealiai, nieko konstruoti nereikejo, trumpu teko perdarineti tvirtinima. Elektra: kreipiausi i Iveco atstova, nors is pradziu zadejo pakeisti programa, taciau paaiskejo kad sitam modeliui tai nenumatyta. Zibintai mirgsejo ir masina rode klaidas. Per keturis zibintus pastatytos 10 varzu po 50 w ir del mirgejimo lempos pajungtos per reles. Jei kam nus idomu, galesiu ikelti nuotraukas
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
O nuotraukų prieš ir po kaip šviečia nedarei? Aš kaip ir planuoju ta operaciją prasukti ir galvoju , kad bėdų dėl kompo neturėtu būti, nes auto senas?
Cia kaip kuriems modeliams. Iveco centre galvojo kad viskas iseis, bet deja italai nepadare. Senesniam jei nera lempuciu perdegimo indikatoriaus gal bus ir gerai, bet pas mane pastacius varzas mirgejimas buvo kaip stroboskopo, tai teko jungti per varzas. Kaip seniau sviete yra foto virsuje, tiesa ten jau ilgos sudetos. Kaip dabar sviecia nufotkinsiu ir idesiu. Tau reikia diena ar vakare? Beje tai skirtingas dalykas jei Tu desi tik LED lemputes. Pas mane keisti visi moduliai Hella. tokie dedasi nemazai autobusu ir kemperiu. Maciau senesniam Hymeriui, mobilvettai, Burstner ir tt. Zibintai tokie . Cia i trumpas dejau. Vietoj trumpu dabar ir ilgos kartu.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
ta prasme vienam korpuse ilgos ir trumpos? o buvo atskirai? nes mano atveju yra atskirai, tai kopijuosiu tavo sprendimą jei viskas ok .
Pas mane buvo vienam korpuse trumpos kitam ilgos. Sudejau i trumpu vieta trumpos ir ilgos vienam korpuse, ilgu vietoje ilgas. T.y. Ijungus ilgas sviesa isijungia keturios ilgos lempos. Kai ijungtos trumpos dega dvi. Tavo vietoje pasvarstyciau modulius dar ir su dienos lempomis. Pvz yra degantys ziedai aplink lempas ar kazkas panasaus
Na va Robertai, foto paciu lempu:
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Na suprasti kas pasikeitė nesuprantu, bet tikiu , kad jei tau juntama, tai ir ok. Reiks internete susirasti koks skirtumas šviečiant.