Home

Forumas

Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Giedrius.B parašė:
Vytautas.J parašė:
Giedrius.B parašė:
Vytautas.J parašė:
Kas turit susimontave ,gal patarsite, kaip su komfortu, vaziuojant prastesniais keliais,ar duoda efekta?
Pas mane Ford tranzit, kazkaip kietos linges,daug svorio nekraunu, tai jos laikosi aukstai issikele ir jauciasi barskejimai.Ytariu, kad paduskes ne ka pades, nes vistiek svoris kabes ant lingiu.Perkelti svori ant paduskiu tai jau perdaug galas issikels,( na kad linges atlaisvinti) .Perdarineti grynai i orine be lingiu tai didele investicija.Ka manote?
Pas mane Ducatas. Irgi buvo kietas. Įdėjus pagalves važiavimo komfortas labai pagerėjo.
Be komforto atsirado galimybė išsilyginti kemperį pagalvių pagalba, nebesivežioju tų 'lygintuvų', kur kišasi po ratais.
Sau nusprendžiau, kad kai atsinaujinsiu kemperį privalomai iškart darysiu du dalykus: oro pagalvės ir automobilinis dujų balionas.
Sveikas ,Giedriau,Dukatas buvo kietas todel kad rėmėsi i guminius atmusejus, ar aplamai linges standžios?Mano Tranzitas, kaip minejau, kietas todel, kad linges kietos ir mazai supasi kol daug neužkraunu.Todel mastau, ar padetu paduskes, kol lingiu nesusilpninsiu.Važinejam pagrinde dviese,tai to svorio daug nesusidaro.Perdaryneti i tikra orine pakaba tai cia jau kruva reikalų.
Pas mane lingės buvo kietos. Nebuvo nusėdę, o tiesiog kietos. Kiekviena lingė iš dviejų lakštų.
Kai dėjau pagalves nuėmiau po vieną lakštą iš kiekvienos lingės, kad suminkštėtų ir nusėstų galas.
Supratau,pas mane situacija kitokia,vienas lapas,isimti nera ko,tai kazi ar tikslinga kisti pagalve jeigu vistiek svoris remsis i linge.
Žinutės: 3
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2021-04-29
Sveiki, naujas kemperiuose su retro '90 Fiat-Hymer 544 :tourist2:
Planuoju kablį ir/ar daiktadėžę gale, dviračius - panašu max+ krausiu.
Lingės aišku nusėdusios - keisti ar/ir dėti pagalves/air suspension?
Kaip istorinis statusas (sutaupo 500e registracijos) dera su oro pagalvėm gale ir full air suspension?

Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Gediminas.V parašė:
Sveiki, naujas kemperiuose su retro '90 Fiat-Hymer 544 :tourist2:
Planuoju kablį ir/ar daiktadėžę gale, dviračius - panašu max+ krausiu.
Lingės aišku nusėdusios - keisti ar/ir dėti pagalves/air suspension?
Kaip istorinis statusas (sutaupo 500e registracijos) dera su oro pagalvėm gale ir full air suspension?


Oro pagalvės dera, tinka, taip ir daro dauguma. Sėkmės!
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Aš gal abejočiau- siūlyčiau pasidomėt. Kolega istorinį statusą darėsi- sakė stipriai autentiškumą tikrino.
Žinutės: 10
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2021-06-01
Sveiki, nekuriant naujos temos klausimas.
Turiu problema neveikia pneumo pakaba kemperis Fiat Ducato 1998. Manometras rodo 0 slegis nekyla, kemperis nusedes.
Neradau kompresoriaus ar kazko panasaus i jungtuka kad ora paduoti, snypstimo jokio nera.
Gal kas gali pagelbeti siuo klausimu kur surasti ir kaip sistema turi veikti ?
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Justinas.K parašė:
Sveiki, nekuriant naujos temos klausimas.
Turiu problema neveikia pneumo pakaba kemperis Fiat Ducato 1998. Manometras rodo 0 slegis nekyla, kemperis nusedes.
Neradau kompresoriaus ar kazko panasaus i jungtuka kad ora paduoti, snypstimo jokio nera.
Gal kas gali pagelbeti siuo klausimu kur surasti ir kaip sistema turi veikti ?
Nuo pagalviu, pagal oro slangiukus perziurek, kur jie iseina, ir rasi kompresori arba cieta, kur jis stovejo..
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Justinas.K parašė:
Sveiki, nekuriant naujos temos klausimas.
Turiu problema neveikia pneumo pakaba kemperis Fiat Ducato 1998. Manometras rodo 0 slegis nekyla, kemperis nusedes.
Neradau kompresoriaus ar kazko panasaus i jungtuka kad ora paduoti, snypstimo jokio nera.
Gal kas gali pagelbeti siuo klausimu kur surasti ir kaip sistema turi veikti ?
Pas mane pirmam kemperije buvo isvesti slangiukai prie iejimo duru, o ant galu stovejo nipeliai. Ora galima buvo paduoti atskirai pajungus kompresoriu,panasei,kaip ir rata pripusti.