Home

Forumas

Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Automobiliai, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3 500 kg ir kurie skirti ir suprojektuoti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius, neįskaitant vairuotojo; šie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg; šie automobiliai taip pat gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, tačiau šio junginio didžiausioji leidžiamoji masė turi būti ne didesnė kaip 4 250 kg; automobilio ir priekabos, kurios didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, junginį, kurio didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 3 500 kg, leidžiama vairuoti tik išlaikius įgūdžių ir elgsenos patikrinimo egzaminą valstybės įmonėje „Regitra“.
Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 18 metų.

Galutinai ir neginčijamai, kam neaiškus aukščiau surašytas Regitros oficialus B kategorijos apibūdinimas, žemiau pateikiami pavyzdžiai (patvirtinta Regitros atstovo) kokiu atveju reikia 96 kodo, kokiu nereikia, pagal pavyzdžius susiraskite sau tinkamą:

Automobilis M1 bendroji masė 1800 kg., priekaba 1400 kg. bendras junginys 3200 kg.-nereikia
Automobilis M1 bendroji masė 2700 kg., priekaba 1400 kg. bendras junginys 4100 kg.-reikia
Automobilis M1 bendroji masė 3300 kg., priekaba 950 kg.  bendras junginys 4250 kg.-reikia
Automobilis M1 bendroji masė 3500 kg., priekaba 750 kg.  bendras junginys 4250 kg.-nereikia

Svarbu: būtinai pažiūrėkite savo automobilio duomenyse, kokio maksimalus svorio priekabą jis gali tempti.
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Manau siandiena papimpines  kemperiuka jau pasiekiau leistina mase, tik kada ir kur vaziuosiu?...
Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Rolandas.H parašė:
Manau siandiena papimpines  kemperiuka jau pasiekiau leistina mase, tik kada ir kur vaziuosiu?...
Super!!! Ir grazu ir patogu :geras:
Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Vilniečiams gal bus aktualu - pasverti automobilį galima Litagros kieme esančiomis svarstyklėmis. Adresas Dariaus ir Girėno g. 93 nuoroda į žemėlapį



Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Andrius.K parašė:

Vilniečiams gal bus aktualu - pasverti automobilį galima Litagros kieme esančiomis svarstyklėmis. Adresas Dariaus ir Girėno g. 93 nuoroda į žemėlapį






Labai jau pas Litagrą neadekvačios kainos..... 
Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Ačiū už nuorodą. Patikslinumui - svėrėtės metalo laužo supirktuvėje?

O dėl Litagros, spėju, kaina didesnė dėl tikslumo. Man prieš kelias dienas ten svėrė ekspertas. Reikėjo ekspertizei dėl perdarymo iš N1 į M1 AFSA. Sakė, kad kalibruojamos ir tikslios :)
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Andrius.K parašė:
Ačiū už nuorodą. Patikslinumui - svėrėtės metalo laužo supirktuvėje?


O dėl Litagros, spėju, kaina didesnė dėl tikslumo. Man prieš kelias dienas ten svėrė ekspertas. Reikėjo ekspertizei dėl perdarymo iš N1 į M1 AFSA. Sakė, kad kalibruojamos ir tikslios :)
Taip svėriausi metalo laužo supirktuvėje. 
Man 10 kg daugiau ar mažiau nieko nekeičia, ekspertizei gal ir reikia visus gramus išgaudyti. 
Žinutės: 154
Nuotraukos: 296
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-18
Mano su pilnu baku, 100 ltr vandens, duju balionas pilnas, su iranga poilsiui ir manim svere 2680. O pilnas pagal pasa 3100. Galiu drase vezti zmona ir vaika su 3 dviraceis.

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Andrius.K parašė:
Ačiū už nuorodą. Patikslinumui - svėrėtės metalo laužo supirktuvėje?


O dėl Litagros, spėju, kaina didesnė dėl tikslumo. Man prieš kelias dienas ten svėrė ekspertas. Reikėjo ekspertizei dėl perdarymo iš N1 į M1 AFSA. Sakė, kad kalibruojamos ir tikslios :)
Taip svėriausi metalo laužo supirktuvėje. 
Man 10 kg daugiau ar mažiau nieko nekeičia, ekspertizei gal ir reikia visus gramus išgaudyti. 
Pakeitė ir ten kainas , 10 eur pirmą kartą ir 5 eur antrą po pakeitimų... tikslumas beveik toks pats. 
Žinutės: 24
Nuotraukos: 25
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2021-06-08
Sveiki keliautojai,

žiūriu paskutinis komentaras vos ne metų senumo. Gal jau kas nors turite patirties iš šių metų kelionių, kokia situacija keliuose. Visaip skaičiuoju svorį ir matau, kad teks išlipti virš nurodytos masės