Home

Forumas

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Pasitikrinau ir aš radiatorių. 
Vabzdžių praktiškai nėra, gal vienas kitas, bet ir tai tik paviršiuje. 
Po trumpos keliones patikrinau tas groteles, nebuvo ten kazko labai. Sunkiai issiplove pukai kuriu buvau pririnkes. Kol kas galvoju kad eksploatuojant musu, ne taigos salygom, ne tragedija ir be sietelio. 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tikrai, taip.... Lietuvoje, Lenkijoje jų yra, bet kuo toliau į vakarus - beveik nebebūna
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Kuo toliau i vakarus,tuo daugiau chemijos privaryta,uzterstumas didesnis.Pauksciu ir tai maziau pas juos.
Nezinau ar gerai tas uzdangalas. Po keliones vabzdziu ne fontanai nuploviau, bet visokiu puku ir siosiu buvo. Gal jos ir neilistu i radiatoriu. Kol kas jausmai dvipusiai tokie. Na kita vertus pas mane ir siaip groteles ne stambios yra.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Matai,Marijau,kur suva pakastas,tinklelis visada saltas,lyginant su radijatoriaus temeratura,todel daug vabaleliu nupucia i sonus,apacia.Jei tas nabagelis atsitrenke i karsta radijatoriu tai ten ir liko kaip kiausinis keptuveje Aisku tarpas turetu buti nors 10 cm.
Pas mane nemaziau ir yra. Nu bet kokiu atveju nenuemiau. Testuosim toliau.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Kur jūs tu vabzdžių randat :D apvažiavimo visą Vokietija ir kampą Austrijos,. Žūriu į kemperi ir galvijų, ar jie išnuodijo vabzdžius ar jie išauklėti ir pagal taisykles apskrenda kelius :D
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Aurelijus.B parašė:
Kur jūs tu vabzdžių randat :D apvažiavimo visą Vokietija ir kampą Austrijos,. Žūriu į kemperi ir galvijų, ar jie išnuodijo vabzdžius ar jie išauklėti ir pagal taisykles apskrenda kelius :D
Man irgi pasirodė, kad tiems vabzdžiams "per daug garbės" čia :D
As kol kas tyliu, bet ant tos apsaugos irgi per beveik 5000 km ne kazka suzvejojau. Cia gal gaunasi labiau teorinis ismastymas nei praktinis. As ir radiatoriu per savo gyvenima neturejau uzsikisusiu nuo vabzdziu. Tai net nezinau...