Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Pasikartosiu, kad ir aš , masinės vabzdžių kontrolės judėjimo apimtas, nusipirkau Senukuose "šmotą" tinklelio, bet, kai atidariau kapotą ir atidžiai apžiūrėjau radiatorių, neradau nei vieno prikepusio skraidančio niekadėjo. Ko gero  priekinų grotelių konstrukcija įtakos gali turėti. 
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Niekad net negalvojau ir nežiurėjau į tą radiatorių. Iš smalsumo pažiūrėjau, per visą plotą +/- ~15 bimbalu , tai kam teptis rankas ;-)
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Esu pastebėjęs,  kad vabzdžių pasitaiko, bet jie ten išdega, išdžiūsta ir nubyra
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Siemet,taip ko gero ju maziau,nes karsta ir sausa vasara.Siaip viska parodo priekinis stiklas,buna kad pravaziavus 100km turi sustoti ir plauti stikla,buna visa diena pravaziuoji ir viskas svaru.Pasikartosiu keiciau sunkvezimiui radijatoriu firmoje kur uzsiima serdziu remontais ir keitimais Garliavoje.Jie tai patvirtino, kad tai vabzdziu kalte.Bet.....nekelkim sarsalo del smulkmenos,tiesiog norejau pasidalinti patirtim, kiekvienas pagal save....As technika myliu...
Žinutės: 12
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-02-24
Sveiki

Va radau apsauga, gal kam bus naudinga, aš bandysiu pasidaryti savajam nameliui taippat: https://www.youtube.com/watch?v=4ygrpnKw7UY