Home

Forumas

Na is nezinojimo ir nepatyrimo. Bet pildziausi degalineje. Dabar stacionaraus 120 ltr man sezonui per akis. Tai pildau viena karta, propanu.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Na is nezinojimo ir nepatyrimo. Bet pildziausi degalineje. Dabar stacionaraus 120 ltr man sezonui per akis. Tai pildau viena karta, propanu.
O gal jau kur susiderinai Lietuvoje užpildyti to propano? Nors aš montuoju kiek mažesni ir šiltesnėse vietoje, manau tiks ir mixas. Dar mačiau yra el.šildytuvai balionams kai mixas, ir lauke sumontuotas balionas. Mažo galingumo, tiek kiek reikia balionui sudirginti, kad dujos garuotu. Tada nebaisus mixas dujų. Dar ir kokiais tai reikalais apdeda kad šilčiau butu balionui.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Man vis tiek kažkas neaišku su tuo garavimu? Kas čia kemperyje vyksta kitaip nei dujomis varomame auto? Dujomis varomu auto važinėju jau daug metų, šalčių buvo ir žemiau -20 C ir jokių bėdų - viskas gerai. Kas pasikeičia, kai balionas patenka į kemperį?


Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Mašinoj skystos dujos ateina iki reduktoriaus, ten šildomos ir tada garuoja. Kemperyje turi garuoti tiesiai iš baliono...

Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tai čia gal tik naujuose kemperiuose? Kiek pamenu mano senajame "MB Karmann" buvo kažkoks jungiklis dujoms, kai lauke žema temperatūra. Aš jo nenaudojau, nes žiemą nevažinėjau
Nemaisai su nuoteku bako apsildymu zieminiam variante? Kaip tai duju sildymo mygtuko nesu mates.
Robertas.M parašė:
Marijus.K parašė:
Na is nezinojimo ir nepatyrimo. Bet pildziausi degalineje. Dabar stacionaraus 120 ltr man sezonui per akis. Tai pildau viena karta, propanu.
O gal jau kur susiderinai Lietuvoje užpildyti to propano? Nors aš montuoju kiek mažesni ir šiltesnėse vietoje, manau tiks ir mixas. Dar mačiau yra el.šildytuvai balionams kai mixas, ir lauke sumontuotas balionas. Mažo galingumo, tiek kiek reikia balionui sudirginti, kad dujos garuotu. Tada nebaisus mixas dujų. Dar ir kokiais tai reikalais apdeda kad šilčiau butu balionui.
Yra tokiu apsildinimo variantu. Pas mane Alde vamzdis pravestas ten kur balionai turi stoveti.Nors ju nevezioju. Propano uzpylimo labai neieskau. Berods buvo kazkas is kolegu minejas, bet taip kazkaip nesupratau, lyg ir pildo lyg ir keicia balionus. AGA lyg ir keicia, bet pas mane stacionarus tai kaip ir nepildo. Kadangi ziema nevaziuoju, o sezonui uztenka kiek vokieciuose prisipilu tai labai nesuku galvos. `is principo jei butu toks reikalas uzsipilciau matyt Vokietijoje pora balionu ir pasideciau ziemos periodui kai tikrai salta. Kita laika vazineciau su mixu.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Nemaisai su nuoteku bako apsildymu zieminiam variante? Kaip tai duju sildymo mygtuko nesu mates.
Gal ne
Čia net foto yra, kur jis matosi

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Šildymai balionams tikrai yra, daugiau gal skirti tiems kas montuoja lauke, toks kleckas prisiklijuoja ir 12v pasijungia kai reikia, panašiai kaip vandens bakams kad neužšaltu.
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Dar yra elektra sildomi reduktoriai kemperiams.