Home

Forumas

Žinutės: 32
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-10-29
Robertas.M parašė:


Juozas.J parašė:


o tai kokius reduktorius naudojat ? ar visi iseme tuos paemejus is baku?
Spėju visi, kitaip nesąmonė...
nebutina išimti, bent užlenkti į viršų reiktu.
kad reikia ardyti, išiminėti multiventilį auto dujų baliono pritaikymui ir vamzdelių lankstymui, tai man atrodo šioks toks argumentas naudoti balionus gamykliškai pritaikytus,surinktus ir ištestuotus dujinei frakcijai. Kažkokiame video kaip ir girdėjau kad šiltu oru slėgis balione pakilti gali ir iki 15-20 bar (jei ką tai beveik 20 atmosferų).  Abejoju ar tiek kokybiškai kaip gamykloje pratestuoja lt surinkėjai, nors gal aš neteisus, nesusidūriau. Bet kuriuo atveju tai nestandartinis sprendimas, manau kad dedant paprastam naudojimui nėra poreikio ardyti balionui o po ardymo ko gero oficialiai būtų reikalinga nauja sertifikacija. Iš kitos pusės įvertinus kad lt yra kraštas kur kiti balionus be 80% apsaugos iš akies pildo, tai gal ir ne argumentas :)


Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Darius.R parašė:
Robertas.M parašė:



Juozas.J parašė:



o tai kokius reduktorius naudojat ? ar visi iseme tuos paemejus is baku?
Spėju visi, kitaip nesąmonė...
nebutina išimti, bent užlenkti į viršų reiktu.
kad reikia ardyti, išiminėti multiventilį auto dujų baliono pritaikymui ir vamzdelių lankstymui, tai man atrodo šioks toks argumentas naudoti balionus gamykliškai pritaikytus,surinktus ir ištestuotus dujinei frakcijai. Kažkokiame video kaip ir girdėjau kad šiltu oru slėgis balione pakilti gali ir iki 15-20 bar (jei ką tai beveik 20 atmosferų).  Abejoju ar tiek kokybiškai kaip gamykloje pratestuoja lt surinkėjai, nors gal aš neteisus, nesusidūriau. Bet kuriuo atveju tai nestandartinis sprendimas, manau kad dedant paprastam naudojimui nėra poreikio ardyti balionui o po ardymo ko gero oficialiai būtų reikalinga nauja sertifikacija. Iš kitos pusės įvertinus kad lt yra kraštas kur kiti balionus be 80% apsaugos iš akies pildo, tai gal ir ne argumentas :)


Kad kritikuoti konkurentus , pasigilink!
balionai parduodami tušti, be multivožtuvų! tai ką ten ardyti? 

vožtuve primontuotas vamzdukas , kad skistą faze imti nuo dugno, tai jis ir naikinamas prieš susukant su balionu montavimo metu. 
tokie kaip siūlai balionai , gerai jei nori naudoti laikinai, ar tai išsinuomavus ar jei planuoji pardavinėti , o baliona nori pasilikti , kaip marijos žemėje priimta viska išlukštenti...
na dar tas atvejis jei tai priekaba, tai gali turėti vieną balioną ir priekaba pastistatęs važineti papildyti, nesitampydamas kruvos atsarginiu ir nebijodamas pasipildyti degalinėje, nors nežinau kokia butu degalinėje reakcija jei tikrai tai bandytum daryti..
pagal konstrukcija jis identiškas auto balionui, belieka argumentai montavimo paprastumas, kaina, kas dar? va , jei kemperio svoris ribotas ir vietos labai mažai, gal but toks nykštukas budamas vienas butu geriau? kitaip sunkiai eina pagristi, yra kas skelbesi  susimontavęs , gal paviešintu savo argumentus kodėl pasirinko? Butu įdomu.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Aš ir paprašiau viešai argumentų, gal mes kažko nežinom. Kol kas tylu...

Žinutės: 32
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-10-29
Robertas.M parašė:
Darius.R parašė:
Robertas.M parašė:



Juozas.J parašė:



o tai kokius reduktorius naudojat ? ar visi iseme tuos paemejus is baku?
Spėju visi, kitaip nesąmonė...
nebutina išimti, bent užlenkti į viršų reiktu.
kad reikia ardyti, išiminėti multiventilį auto dujų baliono pritaikymui ir vamzdelių lankstymui, tai man atrodo šioks toks argumentas naudoti balionus gamykliškai pritaikytus,surinktus ir ištestuotus dujinei frakcijai. Kažkokiame video kaip ir girdėjau kad šiltu oru slėgis balione pakilti gali ir iki 15-20 bar (jei ką tai beveik 20 atmosferų).  Abejoju ar tiek kokybiškai kaip gamykloje pratestuoja lt surinkėjai, nors gal aš neteisus, nesusidūriau. Bet kuriuo atveju tai nestandartinis sprendimas, manau kad dedant paprastam naudojimui nėra poreikio ardyti balionui o po ardymo ko gero oficialiai būtų reikalinga nauja sertifikacija. Iš kitos pusės įvertinus kad lt yra kraštas kur kiti balionus be 80% apsaugos iš akies pildo, tai gal ir ne argumentas :)


Kad kritikuoti konkurentus , pasigilink!
balionai parduodami tušti, be multivožtuvų! tai ką ten ardyti? 


vožtuve primontuotas vamzdukas , kad skistą faze imti nuo dugno, tai jis ir naikinamas prieš susukant su balionu montavimo metu. 
tokie kaip siūlai balionai , gerai jei nori naudoti laikinai, ar tai išsinuomavus ar jei planuoji pardavinėti , o baliona nori pasilikti , kaip marijos žemėje priimta viska išlukštenti...
na dar tas atvejis jei tai priekaba, tai gali turėti vieną balioną ir priekaba pastistatęs važineti papildyti, nesitampydamas kruvos atsarginiu ir nebijodamas pasipildyti degalinėje, nors nežinau kokia butu degalinėje reakcija jei tikrai tai bandytum daryti..
pagal konstrukcija jis identiškas auto balionui, belieka argumentai montavimo paprastumas, kaina, kas dar? va , jei kemperio svoris ribotas ir vietos labai mažai, gal but toks nykštukas budamas vienas butu geriau? kitaip sunkiai eina pagristi, yra kas skelbesi  susimontavęs , gal paviešintu savo argumentus kodėl pasirinko? Butu įdomu.
konkurentus kritikuoti? oficialiai pareiškiu kad dujų verslu neužsiimu :D , dirbu IT srityje, kemperį nusipirkau prieš mėnesį ir kol kas turiu tik vieną paprastą vokišką dujų balioną , taigi net nesu kažkurioje pusėje nes kol kas nenusprendžiau kas geriau, todėl nesiūlau kažkurio varianto.bandau susirinkti maksimaliai informacijos. anyway ačiū už paaiškinimą apie auto balionus, taip po kruopelę vis aiškiau kas ir kaip.  jei kažką nuspręsiu ir užsisakysiu, tada jau agituosiu už kažkurią pusę. :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dariau, konkurenčią įdėjai kritikuoti! 
Kaip pasidarisi taip, svarbu tau gerai, koks skirtumas kas ten ką galvos? Bet pats pasipildimas LPG  iš principo yra gėris, o jau koks balionas ir t.t. čia jau greičiau tikėjimo reikalai.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Bla Bla Bla, kažkaip visai neįtikino Tavo argumentai, o ir paskutinė nuotrauka su turimu dujų balionu kemperyje atrodo netikroviškai
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Kas čia tokio, jei ir reklamuoja? Man aktuali reklama nemaišo :) Manau visiems aktuali tema, kuo daugiau reklamuojančių, kuo daugiau nuomonių, tuo geriau!
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Kad reklamuoja, tikrai nieko blogo, bet paslėpta reklama vertinama daug kitaip. 
Jei sąžiningai rašytų, kur ir už kiek parduoda, atsakytų į pateiktus klausimus, manau, tikrai turėtų daugiau naudos bei nesukeltų negatyvios kemperių bendruomenės reakcijos.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Labai didele diskusija, del man nesuprantamu dalyku.Pas mane stovi du vokiski balionai,abu pajungti per reduktoriu,kuris perjungia antra baliona, kai pasibaigia pirmas,(tiesa reduktoriu nupirkau naujesni,su kuriuo galesiu vaziuoti atsuktais balionais).Uzsipildau LT, abu automobilinemis dujomis,kiek keliavau, per viena kelione nebuvau pilnai isdegines vieno baliono,antras lieka atsargoje ,tai koks cia dar gali kilti klausimas del duju?
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Robertai,berods pats rasei apie dujomis varomus saldytuvus,kas ten su jais negerai kad zmones,, gala gauna,,?