Home

Forumas

Robertas.M parašė:
Marijus.K parašė:
Robertai, pas Tave su svoriu turi buti pakankamai rezervo. Dek po apacia baliona su isvedimu uzpylimui i isore. Yra grazus pajungimai. Vietoj balionu vietos as , kaip ir Giedrius, isirenges irankiu spintele. patogu.
Bet ar sveika balionui pastoviai mirkti? taigi supus greituoju budu, ar ko nors nežinau?
toks svoris kol prapus, Tavo kemperis seniai bus nenaudojamas. Jei rimtai, i visus didelius kemperius stacionaria duju yranga montuoja dugne. Pridengia tik reduktorius iseinancius is baliono. Ten sandariai padaryta ir uzrakinama. Taigi manau viskas ten gerai.
Apie duju matavimus su ju pliusais ir minusais.Promobil


Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Marijus.K parašė:
Giedrius.B parašė:
Dainius.D parašė:

Norėčiau pagvildenti šią temą, išgirsti kolegų nuomonę apie stacionaraus dujų baliono įrengimą ir saugumą.
Pasidalinkite kolegos, jei esate įsirengę stacionarų dujų balioną, kokį balioną panaudojote, kaip perdarėte, kad tiktu kemperio reikmėms.
Vienareikšmiškai tik teigiama ir pozityvi mano nuomonė!!!!
Vienas iš pirmųjų dalykų ką padariau – buvo dujinė įranga.
Gal finansiškai ji ir neapsimoka, bet juk ir pats kemperis finansiškai neapsimoka, jei viską matuoji pinigais, o ne laisve ir komfortu.

Man balioną dėjo sertifikuota auto-dujų kompanija, turiu visus dokumentus, patikras ir garantijas.
Įdėjus balioną tampa patogu ir paprasta bet kur europoje pildytis dujas.
Be to, atsirado papildomos vietos su greitu priėjimu iš lauko pusės :)





Vat butent cia yra paprastai, aiskiai . Ne prastesnis nei tas video variantas mano galva. Ir turbut patogu naudotis. Praejai kas dveji metai tech pas dujininkus, gavai popierius ir nereikia Nieko, gali naudotis ir piltis.
Paciam duju balionui tech apžiura reikia praeidinet kas 5 metai.Ji praeinama ne Tuvlitoje(pas juos reikia atvaziuot jau su patikrintu balionu).Kai montuojamas naujas stacionarus balionas,jam berods suteikiama ilgesne tech apziura pirma karta.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Robertai, pas Tave su svoriu turi buti pakankamai rezervo. Dek po apacia baliona su isvedimu uzpylimui i isore. Yra grazus pajungimai. Vietoj balionu vietos as , kaip ir Giedrius, isirenges irankiu spintele. patogu.
Koks pas tave sumontuotas , susipainiojau, buitinis didelis ar automobilinis su visomis žarnomis?
Pas mane 120 ltr. Sunkus Tavo klausimai man :). sumontuotas stacionariai su visais voztuvais. Man rodos GOC gamintojo. Balionas su iranga stovi apacioje, dugne.Ratai skalbia. Bet viskas kas iseina is baliono uzsandarinta ir nusiima tik su uzraktu. Man metams duju uztenka kol nevaziuoju ziema. Matuokle stovi viduje, uzpylimas is isores, ant kebulo isores padaryta.  
Tai atrodo mazdaug taip, tik pas mane mazesnis balionas.

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Abejoju ar sutalpinsiu, bet pasitikrinsiu. Nesinori kad tarpas iki žemės kaip kokio "ferario" butu ir "pilvu"  visur braukčiau. O ir kai lengvai pasipildo, kaip ir nelabai reikia tokio didelio, va tik žiema kiek gąsdina , nes jau dabar norisi važiuoti , bet perspektyva kas 3 dienas pildyti nevilioja, reikia kiek didesni bandyti įkomponuoti. Pernai taikiausi ką nors įdėti bet taip ir išvažiavau nieko nepadaręs, naujai nusipirkęs visko norisi pagal save pasidaryti, neaprėpsi iš karto. Po truputi susidėliosiu.  Renio kemperyje mačiau irgi taip padaryta, po apačia didelis balionas, gal iš ties teisingas sprendimas, jei daugelis taip daro, nereikia bijoti "sukirmijimo"
Turi buti dugne vietos. Jei ne, Fiat uz asies galines yra palikta vieta zapaskei. Gali deti ten. Daaznai kemperiams dugnas buna nelygus, su perkritimais. Reikia palysti ir ieskoti kur deti. O balionu buna visokiu dydziu. Sitas foto turbut 180 ltr. Tau tokio gi nereikia. Cia matyt Liner komplektacija.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Įvairūs dujų balionai balionai galima išsirinkti tinkamiausią.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Dujų įranga čią galima isigyti viską ko reikia stacionariam dujų balionui.
Nu va paprastai ir be problemu.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Dar tokie yra Balionai , bet vistiek kaina nelogiska, Keliaujant ziema, bent jau mums, tai problema yra balionu shalimas. Kalbejau su zmogum, kurio darbuotojai gyvena kemperiuose (Ne nameliuose, o vaziuojanciuose), tai sake, jie deda tuos buitinius didelius balionus :). Apsuka siltinimo vata ir savaitei uztenka.