Home

Forumas

Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Pildo balionus propanu  ir Kaune , dujų pildymo stotyje www.suskystintosdujos.lt 
Saulius.G parašė:
Pildo balionus propanu  ir Kaune , dujų pildymo stotyje www.suskystintosdujos.lt 
O cia degalineje pildo ar stotyje?
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Skambinau į šią įmonę. Pildo tik į buitinius balionus, į automobilinius ne :(
Butu gerai kad parassytu kokius pildo tie kas raso. Nes labai paskui klaidina. Viena yra pripildyti isimama kemperini baliona, kita stacionaru, taip kaip pildoma i masinas. Man asmeniskai aktualu i masina pilti, t.y. stacionaru baliona. Keisti arba pripildyti isimama keicia daug kas is firmu kas prekiauja dujomis.
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Dujos yra buitinės (be akcizo) ir automobilinės (su akcizu). Švarios propano dujos yra buitinės, todėl pagal įstatymus ir negali pilti į automobilius. Mariau, tavo stacionarus balionas kemperyje yra naudojamas buitinėms reikmėms, todėl į jį įstatymiškai leidžiama pilti buitines dujas, aišku jei pilstymo vietoje turi įrangą pilti į stacionarų balioną. Tose vietose, kur pila švarų propaną dažniausiai turi tik balionams užpildyti įrangą. Kadangi jie negali pilti propaną į automobilius, tai ir nerašo į kokias talpas jie pildo.
AIskiai parasyta. Tai visdelto galima sutarti Mazeikiuose ar Kaune kad man uzpiltu ar ne?
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:

AIskiai parasyta. Tai visdelto galima sutarti Mazeikiuose ar Kaune kad man uzpiltu ar ne?
Man aiškiai pasakė, kad ne, nes kur turi propano- neturi įrangos, kad automobiliniam balionui tiktu, kur turi įrangą- neturi propano..........
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Nebent telefonu tik taip aiškina.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dimos paklausiau, prisiuntė visokių variantų:

Bet man su tuo pildimų kol kas visai nesuprantamai, net už pinigus negausi kas tau pripils normalių dujų Lietuvoje į tokį balioną. Kol kas  auto dujos ir auto įranga laimi konkursą. Nagrinėjuosi toliau....
Robertai as uz stacionaru baliona jei svoris leidzia. Jei neleidzia nebent maza deti. Pildyti propanu gali visur tik panasu ne LT. Net estu kemperistai turi. Reiskia bus ir Lietuvoj neuzilgo.