Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Alfredas.B parašė:
Nežinau kokio tipo dujų signalizacija mano kemperyje, bet suveikia nuo dujų, papilto šlakelio vinelio ant žemės ir net po žirnienės pagadinus orą
Na nuo zirnienes ir pas mane signalizcija yra. Net trys :) O va ta nuo narkotiniu duju, tai reiks isigyti.
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Dainiau, visada smagu skaityti Jūsų sąmojus.
Žinutės: 178
Nuotraukos: 363
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-12
Marijus.K parašė:
Na as visada po ranka kemperyje turiu duju paralyzuojanciu balioneli. Pirkau kad veiktu ir sunims. Kartais vaziuojant ar begiojant jei koks neprotingas pultu. :) Ginklo nesivezu, bijau kad patikrins, paskui reiks sesti i mazesni kambary nei kemperis... Beto labai itariai ziuriu i nakvynes bet kur. Turiu praktika, kai sustojau atrodo saugioj aikstelej, taciau veliau paaiskejo kad tai megstamas jaunimo kelias is naktinio klubo miestelyje. Myzo visa nakti ant ratu... Patikekit jausmai ne kokie...
Beto, jei vaziuojam dviem kemperiais, visada suvarom galais, kad dviraciu nenukabintu, nes tai irgi populiaru. Girdejau yra ir siemet nukentejusiu.
Sveiki kolegos, o tai dviračių papildomai prie laikiklių nerakinate? Aš nusipirkau dviračių užrakinimui skirta trosą-spyną ir juo rakinu dviračius prie laikiklių, taip gaunasi ir papildoma apsauga važiuojant, jei atsileistu kuris laikiklio varžtelis ....
Nezinau, bet mano nuomone visi troseliai yra nuo vaiku. Nes jie begalo lengvai nusikerpa, na nebent koks Abbus firmos rimtesnis, bet ju ir kainos rimtos. Apie kokius 500 litu. Be to ant laikiklio tu troseliu ne vieno reikia, tiek dviraciams , tiek ir laikikli reikia rakinti.
Žinutės: 178
Nuotraukos: 363
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-12
Marijus.K parašė:
Nezinau, bet mano nuomone visi troseliai yra nuo vaiku. Nes jie begalo lengvai nusikerpa, na nebent koks Abbus firmos rimtesnis, bet ju ir kainos rimtos. Apie kokius 500 litu. Be to ant laikiklio tu troseliu ne vieno reikia, tiek dviraciams , tiek ir laikikli reikia rakinti.
Na aš pirkau 10 mm, 1,8 metro ilgio, tai juo apimu visus 3 dviračius ir laikikli pritvirtinta prie kemperio.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Jei greit ims pades.Jei ims suplanuotai nepades.https://www.youtube.com/watch?v=03O4YLua_Ns
Žinutės: 178
Nuotraukos: 363
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-12
Janis.C parašė:
Jei greit ims pades.Jei ims suplanuotai nepades.https://www.youtube.com/watch?v=03O4YLua_Ns
Mano tėvas sako, kad spynos tik nuo gerų žmonių, kad matytu jog jūsų nėra ir reikia ateiti vėliau, o nuo rimtų vagių spynų nėra. O visi tie troseliai, kad ir 10 mm kuri turiu, tai tik nuo paaugliuku, kuriems įdomūs dviračiai pasivažinėjimui...:)
Na bet kokiu atveju reikia sudaryti kuo daugiau nepatogumo vagims, tada jie eina ieskoti lengvesnio grobio.
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Aš pilnai sutinku Marijumi ir tai praktikuoju eilę metų. Tačiau kaip ir daug kas yra laimės dalykas. Palangoje gal keturias dienas greta stovėjome su olandais, tai buvo kalba ir apie dviračius. Jie sakė niekada nerakina, o ir dviračiai padorūs. Pas juos netgi ir tvirtinimo normalaus nebuvo, pririšo virve abu dviračius ir išvažiavo, bet naktimis kišdavo į bagažinę.
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
bekeles kariai:

http://ex-roadmedia.ru/technics/avtodoma/novo2/3435-v-polku-vnedorozhnykh-voinov-pribylo