Home

Forumas

Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Sutinku su Dainiumi, kad tai religija arba dar gal galima pavadinti -kaip pataikai. Juk ne nauji kemperiai, neaisku kaip vaziavo pries tai. Turejau 93m. Fiata 4 metus, viskas buvo gerai, turejau 95 m Citroena 4 metus, viskas buvo gerai, dabar turiu 06 m Forda su gale dvigubais ratais 3 men.  vel esu patenkintas. Sanaudos dyzelio visu triju buvo iki 12 litru.
Kuris geriau, ...?
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Na gal keletas argumentų Transit naudai: geresnis pravažumas dėl gal. varomų ratų (dvigubų dar geresnis),
žymiai patvaresnė pav. dėžė bei kažkiek variklis. Na ir agregatų konstrukcija šio amžiaus, ne XVIII, kaip pas Fiat :)
Minusų taip pat matau- šiek tiek garsesnis variklis dėl jo specifinio karkimo, kiek silpnesnis reduktorius jei papuola 34-o tipo (reduktorius išsiima į kardano pusę, kaip pas žigulį). Prastesnis erdvės funkcionalumas dėl pavarų ir rankinio svirčių vidury kelio tarp sėdynių.
O mažiau ant jų gamino man atrodo todėl, kad pirmiausia Fiat pigiau gamintojams nupirkti, paprasčau viską sudėti- ant rėmo už kabinos jokių agregatų, nei kuro bako, nei kardano, kaip pas Transit. Na ir minėtos visokios svirtys vidury kelio.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Patinka Tomo komentarai. Matosi, kad žmogus išmano reikalą.

Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Gal kam bus naudingas puslapis-http://autotraveler.ru/
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Geras tinklapis. Išsami info.

Žinutės: 9
Nuotraukos: 5
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-05-03
sveiki. gal kas greitu laiku zadat grizt is austrijos? netoli sienos su cekija noriu nupirkti nedideli skuteriuka, kaip vaikiskas trirTukS dydzio. gal kas galėtu parvezt?Atsilyginziu. aciu. LiucijA
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Gal būt nerimtas klausimas. Ar kas praktikuoja apart beisbolo ar golfo lazdos važiuojant į užsienį turėti tarkim elektrošoką ar kokį dujinį ? Lietuvoje man tai pasiteisino. Jei kam juokinga atsakymo nelaukiu.
Rimantas.T parašė:
Gal būt nerimtas klausimas. Ar kas praktikuoja apart beisbolo ar golfo lazdos važiuojant į užsienį turėti tarkim elektrošoką ar kokį dujinį ? Lietuvoje man tai pasiteisino. Jei kam juokinga atsakymo nelaukiu.
praktikuojam apsistojima tik saugiose vietose,t.y. geruose kempinguose.Miestuose nepaliekam auto jokiame užkampyje,tik gerai matomuose mokamuose arba saugomuose parkinguose. Tikrai nesiruošiam keistai ginkluotis.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Rimantas.T parašė:
Gal būt nerimtas klausimas. Ar kas praktikuoja apart beisbolo ar golfo lazdos važiuojant į užsienį turėti tarkim elektrošoką ar kokį dujinį ? Lietuvoje man tai pasiteisino. Jei kam juokinga atsakymo nelaukiu.
Manau, kad įvairiose šalyse labai skirtingi įstatymai. Išvažiuojant už sienos švariai iškraustau kemperį nuo panašių įtarimus galinčių sukelti daikčiukų.
Na as visada po ranka kemperyje turiu duju paralyzuojanciu balioneli. Pirkau kad veiktu ir sunims. Kartais vaziuojant ar begiojant jei koks neprotingas pultu. :) Ginklo nesivezu, bijau kad patikrins, paskui reiks sesti i mazesni kambary nei kemperis... Beto labai itariai ziuriu i nakvynes bet kur. Turiu praktika, kai sustojau atrodo saugioj aikstelej, taciau veliau paaiskejo kad tai megstamas jaunimo kelias is naktinio klubo miestelyje. Myzo visa nakti ant ratu... Patikekit jausmai ne kokie...
Beto, jei vaziuojam dviem kemperiais, visada suvarom galais, kad dviraciu nenukabintu, nes tai irgi populiaru. Girdejau yra ir siemet nukentejusiu.