Home

Forumas

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Neturiu jokiu ginklu bet mastau apie duju balionelio isigijima.Sunims tos dujos nelabai veikia ! Turime patirties su visokeis  kurie ateina i privatu kiema kaip pas save.Suns tai nesustabde gal net atvirksciai.O nuo chuliganu manau veiksminga priemone.
Jani, pirkau Oksalyje, butent veikia ir sunims. Visi paprasti sunims neveikia, reikia specialaus.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Taip taip suprantu.As butent apie toki.
Jus cia i Rusija vazinejat, ar kur? Reikia patiems atitinkamai elgtis ir niekur nebus jokiu problemu.Patikekit, patikrinta praktika.

Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
P. Daina, aš jokiu būdu nesiaiškinu. Mes su žmona jau gerokai esame sinjorai(kaip dabar vadina), tačiau keli atvejai Kroatijos-Slovėnijos pasienio didelėje "furų" aikštelėje, kol neisikišo rusų vairuotojai buvo neramu, taip pat Austrijoje. Gal būt todėl ir iškilo šis klausimėlis.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Rimantas.T parašė:
P. Daina, aš jokiu būdu nesiaiškinu. Mes su žmona jau gerokai esame sinjorai(kaip dabar vadina), tačiau keli atvejai Kroatijos-Slovėnijos pasienio didelėje 'furų' aikštelėje, kol neisikišo rusų vairuotojai buvo neramu, taip pat Austrijoje. Gal būt todėl ir iškilo šis klausimėlis.
Papasakokite apie konflikta prasau.
Rimantas.T parašė:
P. Daina, aš jokiu būdu nesiaiškinu. Mes su žmona jau gerokai esame sinjorai(kaip dabar vadina), tačiau keli atvejai Kroatijos-Slovėnijos pasienio didelėje 'furų' aikštelėje, kol neisikišo rusų vairuotojai buvo neramu, taip pat Austrijoje. Gal būt todėl ir iškilo šis klausimėlis.
Suprantau. Aš vis dar pasitikiu  žmonių padorumu. O nuo blogiečių apsisaugoti ir su ginklu ,ko gero,sudėtinga.Galima prisišaukti bėdos sau. Bent mums neteko su tokiais susidurti.Ir tikiuos,kad neteks.To linkėčiau visiems.:)
Ir ne tik Rusijoje zinokit yra pavoju. Net ir lietuviu pamegtoje Kroatijoje visko pasitaiko, o dabar dar pabegeliai ir visokie pamiseliai... Tai bent issokes is kemperio su balioneliu galesi saukt Ala ja v bar ( Alach achbar):)
Taip kad visiem linkiu nesusidurti, o atsarga gedos nedaro. Visiskai suprantu ir palaikau Rimanta.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tema šiai dienai labai aštri, paskutiniai įvykiai Vokietijoje tik pradžia, o apriboti savęs kelionėje vien tik spec. vietomis  na niekaip nesinori, ne tas keliavimo būdas , kam tas kemperis jei taip suvaržytas? Bet teisingai pastebėta, kiekviena šalis turi savo taisykles, net ir dujinis balionėlis kai kur draudžiamas!Turiu po ranka visokiu sportinių/darbinių įrankių dėl viso pikto , tokios dvigubos paskirties :B....
Beje gryzau dabar is slidinejimo Italijoje, tai pre Vokietijos sienu visur patikros del migrantu, kamsciai po pusantros valandos. Jei taip tesis, vasara reikia tureti omeny, nes kemperiai labai tinkami migrantams gabenti. :)