Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Reniau, placiau prasau apie tai.
Dainiau, manau Renius turi omeny elektronine nosi, kuri reguoja i ivairias dujas garsiniu signalu. Rimtas vokiskas aparatas apie 100eur. Gal yra kinietisku pigesniu? Reniau , ar sita dalyka turejai omeny?
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Dainius.D parašė:
Reniau, placiau prasau apie tai.
Garažo diskusijų skiltyje yra tema „Dujų aliarmas“. Esu įsidėjęs tokį .
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Ričardas.V parašė:
Dainius.D parašė:
Reniau, placiau prasau apie tai.
Garažo diskusijų skiltyje yra tema „Dujų aliarmas“. Esu įsidėjęs tokį .
Tokia pas mane, bent jau Arušta prieš įrengiant užtikrino, kad tai apsaugo nuo migdančiųjų dujų. Kainos neprisimenu, berods, yra Moveros kataloge
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Nežinau kokio tipo dujų signalizacija mano kemperyje, bet suveikia nuo dujų, papilto šlakelio vinelio ant žemės ir net po žirnienės pagadinus orą
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Alfredas.B parašė:
Nežinau kokio tipo dujų signalizacija mano kemperyje, bet suveikia nuo dujų, papilto šlakelio vinelio ant žemės ir net po žirnienės pagadinus orą
Įtariu, žinau, kokia tai signalizacija... :D :D
Žinutės: 75
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-17
http://www.movera.lt/signalizacija-trigasalarm
Belieka svarbus klausimas kurioje kemperio vietoje ją racionaliausia įrengti
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Vladas.B parašė:
http://www.movera.lt/signalizacija-trigasalarm
Belieka svarbus klausimas kurioje kemperio vietoje ją racionaliausia įrengti
Tikriausiai, arčiau tos vietos, pro kur būtų lengviausia įpurkšti į vidų dujų. Pas mane- visai prie pat gyvenamos patalpos durų.
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Pas manę CO daviklis stovi viršuje, na o dujų tai palei kempo grindis. Manau kad tai priklauso nuo to, ar jos lengvesnės už orą ar sunkesnės
Žinutės: 75
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-17
Kemperyje tokių vietų daugybė. Bet nuo narkotinių dujų montuoti teisingiausia vis tik turbūt arčiau miegamos vietos. Aišku reikėtų įvertinti ir kemperio langų išdėstymą. Jei dėl dujų nuotėkio, tai turėtų būti montuojama kažkur žemai, nes SND sunkesnės už orą.  Kaip man pasakojo, fūroje dujas įleido šiek tiek atlenkus vairuotojo dureles viršuje  ir per durų tarpinę įkišus vamzdelį ar tai žarnelę. Sakė tai tipinis variantas.