Home

Forumas

Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Dainiau, Curtea de Arges mieste vieną tokią ištapytą matėm, o medinukę originalią -Poarta Saljului miestuke. Abiejų nuotraukos yra mano galerijoje iš kelionės. Daugiau nelabai užkliuvo - kiek žinau, tų bažnyčių daugiau yra Moldavijos pasienyje, o mes iki ten nevažiavom...
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Dainius.D parašė:
Rumunijoje yra senų, medinių kaimo bažnytėlių su nuostabia archaine tapyba ir raižyba. Gal kas žinot, matėt ir nuorodom galite pasidalinti?
Pabandžiau paieškoti. Per keturias penkias minutes pavyko rasti net keturias

Pirma  antra  trečia ketvirta  Panašu, kad jų ten labai daug:D



Žinutės: 252
Nuotraukos: 336
Koordinatės: 6
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:


Dainius.D parašė:


Rumunijoje yra senų, medinių kaimo bažnytėlių su nuostabia archaine tapyba ir raižyba. Gal kas žinot, matėt ir nuorodom galite pasidalinti?
Pabandžiau paieškoti. Per keturias penkias minutes pavyko rasti net keturias




Pirma  antra  trečia ketvirta  Panašu, kad jų ten labai daug:D










Čia spalvotieji Bukovinos vienuolynai.Yra prie mano foto.

Žinutės: 39
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-28
Turėkite du avarinius ženklus. Pagal jų taisykles policija gali paprašyti parodyti. O policininkai gali būti labai alkani. Patyriau savo kailiu :)
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Visada veziojuos. Ne del RO. Skaiciau, kad lyg ir IT reikLauja. Ir liemenes net ir keleiviams. Blogiau nebus.
Žinutės: 154
Nuotraukos: 296
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-18
Žilvinas.Š parašė:
Kas esate iveike Transfegerešano kelia Rumunijoje?
Gal galite patarti kaip jis iveikiamas kemperiu (maniskis ne is galingiausiu)?Planuose sia vasara ten pasivazineti.O gal isbraukti is marsruto,nors taip noretusi pakilti i padanges :hmz:?
Labas,
2013 pravažiavau Transfegerešano kelias (Rumunija). Mano Chevrolet Trans Sportas turi 3.4 L ,138kw variklis . Ne davaziavus iki viršutinio tasko uzvire variklis. Reikėjo sustoti ir pastovet 10miniciu. Paskutines kelius kilometrus reikejo kelis kartus sustoti. Bet noreciu dar karta pravazioti ta
kelia. Man sunkei rasit lietuviškai, jeigu nori paskambi pakalbėsim.
+370 686 34438
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Jurij.P parašė:
Žilvinas.Š parašė:
Kas esate iveike Transfegerešano kelia Rumunijoje?
Gal galite patarti kaip jis iveikiamas kemperiu (maniskis ne is galingiausiu)?Planuose sia vasara ten pasivazineti.O gal isbraukti is marsruto,nors taip noretusi pakilti i padanges :hmz:?
Labas,
2013 pravažiavau Transfegerešano kelias (Rumunija). Mano Chevrolet Trans Sportas turi 3.4 L ,138kw variklis . Ne davaziavus iki viršutinio tasko uzvire variklis. Reikėjo sustoti ir pastovet 10miniciu. Paskutines kelius kilometrus reikejo kelis kartus sustoti. Bet noreciu dar karta pravazioti ta
kelia. Man sunkei rasit lietuviškai, jeigu nori paskambi pakalbėsim.
+370 686 34438
Jurijau, puikiai rašai lietuviškai, jei ir pasitaiko klaidelių- nekreipk dėmesio- mes suprantam. Drąsos!:ok:
Žinutės: 154
Nuotraukos: 296
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-18
Renius.L parašė:
Jurij.P parašė:
Žilvinas.Š parašė:
Kas esate iveike Transfegerešano kelia Rumunijoje?
Gal galite patarti kaip jis iveikiamas kemperiu (maniskis ne is galingiausiu)?Planuose sia vasara ten pasivazineti.O gal isbraukti is marsruto,nors taip noretusi pakilti i padanges :hmz:?
Labas,
2013 pravažiavau Transfegerešano kelias (Rumunija). Mano Chevrolet Trans Sportas turi 3.4 L ,138kw variklis . Ne davaziavus iki viršutinio tasko uzvire variklis. Reikėjo sustoti ir pastovet 10miniciu. Paskutines kelius kilometrus reikejo kelis kartus sustoti. Bet noreciu dar karta pravazioti ta
kelia. Man sunkei rasit lietuviškai, jeigu nori paskambi pakalbėsim.
+370 686 34438
Jurijau, puikiai rašai lietuviškai, jei ir pasitaiko klaidelių- nekreipk dėmesio- mes suprantam. Drąsos!:ok:
:alus:
Žinutės: 39
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-28
Praeitą vasarą važiavau ir Transfegerešano, ir Transalpina. Su tvarkingu kemperiu, manau, kad jokių problemų. Mano VW LT28 1985 benzinas-dujos 66kw įlipo.
Drąsiai bandyk. Nėra ko skubėti, yra aikštelės, vaizdai gražūs, sustoji bet kokiu atveju pasigrožėti.
Sėkmės ir gerų emocijų :iki:
Žinutės: 252
Nuotraukos: 336
Koordinatės: 6
Prisijungė: 2012-10-03
Na jeigu cia man linkite ir patarinejate,tai aciu.Taciau si kelia as jau iveikiau be problemu praeita vasara :D ir foto is Rumunijos yra sukeltos.