Home

Forumas

Žinutės: 252
Nuotraukos: 336
Koordinatės: 6
Prisijungė: 2012-10-03
Mes SIGHISOARA.Karsciai baigesi +18-+20
Nakvojame kempinguose(kainos apie 15 eur.),kartais su furistais aikstelese teko pamiegoti.
Laukinese nakvynese nebandeme kolkas,nes kazkaip pasirode daug aplink su arkliniais vezimais pajuodeliu vazinejanciu.Vazinekit per kaimus uzsidare langus,nes jau cigoniukai apspjaude mane pro langa,kad nestojau :mustis:
Sekmes visiems kelionese.
Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
Sveiki, mes jau rumunuose, ryt tikimes pasiekti ta kelia sunkiu pavadinimu ir drakula (kad ir kaip tai butu banalu), veliau peles pili na ir bulgarija. Keliai norma,nieko baisaus pokolkas. Visiems linkejimai.
Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
E, o kur cia rakija? Randu tik skanu vyna:)

Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Mindaugas.Z parašė:
E, o kur cia rakija? Randu tik skanu vyna:)

Prieš tris dešmtmečius buvau su studentais Bulgarijoje SSB. Ten vienas statybininkų vadas rodė kaip atskirti tikrą bulgarišką produktą :) Reikia įpilti truputi ir uždegti. Jei viskas išdega ir nieko nelieka - produktas tikras (bulgariškas) :velnias: Būtinai patikrinkite :hi:

Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
Kelias iveiktas be jokiu sunkumu. Rumunai bande nugasdint kad neduok diev nelysk ten su kemperiu...patirtis gera, bet tikrai neekstremali. Gal padejo kad oras buvo vesokas,tai nei variklis nei stabdziai nekaito.
Žinutės: 51
Nuotraukos: 131
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-03
Mindaugas.Z parašė:
Kelias iveiktas be jokiu sunkumu. Rumunai bande nugasdint kad neduok diev nelysk ten su kemperiu...patirtis gera, bet tikrai neekstremali. Gal padejo kad oras buvo vesokas,tai nei variklis nei stabdziai nekaito.
Del sudetingumo tai gal labai sureiksmintas kelias.Cia kaip dalis 66-o amerikoj ar kaip N222 Portugalijoj.Prisimenant tu metu kelione,stabdziu kaladeles daugiausia darbo turejo atkarpoje Buinovo tarpeklis-Makedonijos pasienis.
Žinutės: 78
Nuotraukos: 168
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-23
Vakar pravažiavom tokią neblogą perėją Italijoj - Stelvio (2757 m), tai ta rumuniška man pasirodė tik juokai, nors praeitą rugsėjį ten buvo sniego ant kelio. Stelvio antra po Iserano Europoje prieinama turistam. Liepos viduryje įmesiu foto.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
įdomu, laukiam  :taip:
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Mindaugas.Z parašė:
E, o kur cia rakija? Randu tik skanu vyna:)

Prieš tris dešmtmečius buvau su studentais Bulgarijoje SSB. Ten vienas statybininkų vadas rodė kaip atskirti tikrą bulgarišką produktą :) Reikia įpilti truputi ir uždegti. Jei viskas išdega ir nieko nelieka - produktas tikras (bulgariškas) :velnias: Būtinai patikrinkite :hi:
Tai koks tikslas tikrinti, jei viską vis vien sudegini..... :D
Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
katik po keliones, virskinam maista, nuotraukas ir rakija...susideliosim ispudzius i lentynas ir ikelsim cia ;)