Home

Forumas

Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Atkreipkite dėmiesi,kad grižus privaloma atlikti testą. Mano žiniomis jis gali kainuoti 200 euru,nes nesenai valdžia bandė prastumti ši reikalą... Gal klystu,bet geriau patikslinkite info.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Rolandas.H parašė:
Arvydas.I parašė:





Mano nuomone, tos rekomendacijos gal ir reikalingos, keliaujantiems lėktuvais, kruiziniais laivais bei gyvenantiems viešbučiuose. 
Mes gi keliaujame su 'nuosavu namu', tai ir užsikrėtimo galimybė niekingai maža, t.y. ne didesnė, nei būnant namie.
Įstatymų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Svarbu žinoti, kas laukia kertant ar įvažiavus į svetimą šalį. Mums svarbu žinoti , o jau kaip saugotis -kiekvieno asmeninis reikalas.
Aš tik apie URM rekomendacijas, jeigu ką :D

Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Arvydas.I parašė:
Rolandas.H parašė:
Arvydas.I parašė:





Mano nuomone, tos rekomendacijos gal ir reikalingos, keliaujantiems lėktuvais, kruiziniais laivais bei gyvenantiems viešbučiuose. 
Mes gi keliaujame su 'nuosavu namu', tai ir užsikrėtimo galimybė niekingai maža, t.y. ne didesnė, nei būnant namie.
Įstatymų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Svarbu žinoti, kas laukia kertant ar įvažiavus į svetimą šalį. Mums svarbu žinoti , o jau kaip saugotis -kiekvieno asmeninis reikalas.
Aš tik apie URM rekomendacijas, jeigu ką :D

O aš apie realybę, rekomendacijų man nereikia. Yra faktai , skaičiai ir užsienio šalių reikalavimai.
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Dionisas.S parašė:

Atkreipkite dėmiesi,kad grižus privaloma atlikti testą. Mano žiniomis jis gali kainuoti 200 euru,nes nesenai valdžia bandė prastumti ši reikalą... Gal klystu,bet geriau patikslinkite info.
Kadangi įstatymas kai kam daro išimtis- o mes sumažintoje rizikoje, nes mažiau kontaktų , manau ,kad noredami sutaupyti(jei tikrai privaloma mokėti200€=400€ ekipažui) ramia sąžine galime deklaruoti, kad atvykstame iš neitrauktos i sarašą šalies ,o dėl kitų saugumo pasilaikyti karantino reikalavimų. PVZ Šiai dienai Slovenija, Slovakija..
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Rolandas.H parašė:
Dionisas.S parašė:

Atkreipkite dėmiesi,kad grižus privaloma atlikti testą. Mano žiniomis jis gali kainuoti 200 euru,nes nesenai valdžia bandė prastumti ši reikalą... Gal klystu,bet geriau patikslinkite info.
Kadangi įstatymas kai kam daro išimtis- o mes sumažintoje rizikoje, nes mažiau kontaktų , manau ,kad noredami sutaupyti(jei tikrai privaloma mokėti200€=400€ ekipažui) ramia sąžine galime deklaruoti, kad atvykstame iš neitrauktos i sarašą šalies ,o dėl kitų saugumo pasilaikyti karantino reikalavimų. PVZ Šiai dienai Slovenija, Slovakija..
Variantas. Bet tada geriau sim korteles nuo tel palikti namuose..:)
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Dionisas.S parašė:
Rolandas.H parašė:
Dionisas.S parašė:

Atkreipkite dėmiesi,kad grižus privaloma atlikti testą. Mano žiniomis jis gali kainuoti 200 euru,nes nesenai valdžia bandė prastumti ši reikalą... Gal klystu,bet geriau patikslinkite info.
Kadangi įstatymas kai kam daro išimtis- o mes sumažintoje rizikoje, nes mažiau kontaktų , manau ,kad noredami sutaupyti(jei tikrai privaloma mokėti200€=400€ ekipažui) ramia sąžine galime deklaruoti, kad atvykstame iš neitrauktos i sarašą šalies ,o dėl kitų saugumo pasilaikyti karantino reikalavimų. PVZ Šiai dienai Slovenija, Slovakija..
Variantas. Bet tada geriau sim korteles nuo tel palikti namuose..:)
SIM kortelė suseka tik Estijoje ir Latvijoje.... bent jau taip buvo šią vasarą.
Kai grįžinėjome iš Estijos, gavome ne ne po vieną pranešimą apie virusą
Kai grįžinėnėjome iš Graikijos, kirtus Bulgariją ir Rumuniją jau buvo įvesta savi izoliacija, bet į telefoną neatėjo jokių žinučių.
Gal dabar kitaip, nors sunkia tikėtina

P.S. Šiaip tai geriau išbandykite patys ir viskas bus aišku :hi:

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Kitaip buvo ir anksčiau. Vasario gale buvau susektas Austrijoje ir Vokietijoje bei liepta keliauti į karantiną.

Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Paskambinau trumpaja linija, pasakė, kad 1 testas į 14dienų yra nemokamas, tame tarpe grįžus iš užsienio.
Žinutės: 12
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-02-24
Viskas ok bet iki Ispanijos trys šalys jei kuri nors užsidarys ir neleis tranzitu nėra variantu per kur gryžti namo. Truputi baugu, nesinori atostogų gadintis. O pasišildyti kauliukus taippat norisi..

 Dėl SIM kortelės manau reikia originalia palikti namie o vykti su kokia nors be sutarties ir pabuti be ryšio atostogas. Juk gyvenom neblogai kai nebuvo mobilių telefonų...... reikia vėl pratintis.
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Andrius.A parašė:

Viskas ok bet iki Ispanijos trys šalys jei kuri nors užsidarys ir neleis tranzitu nėra variantu per kur gryžti namo. Truputi baugu, nesinori atostogų gadintis. O pasišildyti kauliukus taippat norisi..



 Dėl SIM kortelės manau reikia originalia palikti namie o vykti su kokia nors be sutarties ir pabuti be ryšio atostogas. Juk gyvenom neblogai kai nebuvo mobilių telefonų...... reikia vėl pratintis.

Seneliai ir tėvai ,,Sibiruose" išgyveno, ka čia Ispanija ar Portugalija:touristas::kemperis:.