Home

Forumas

Žinutės: 119
Nuotraukos: 114
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-30
sim kortele su visu tel paliekate LT padarot peradresavima ir grynus naudojate keliones metu arba kokios mociutes kortele paimate ekstra atvejui :) gryzus ta kortele dar nekirtus namu sienos pasidedat kitai kelionei, dar trakeriu korteles pasikeiskit jei abonentai.
Žinutės: 31
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-06-01
Andrius.D parašė:
sim kortele su visu tel paliekate LT padarot peradresavima ir grynus naudojate keliones metu arba kokios mociutes kortele paimate ekstra atvejui :) gryzus ta kortele dar nekirtus namu sienos pasidedat kitai kelionei, dar trakeriu korteles pasikeiskit jei abonentai.
niekam mes ten valdzioje neidomus :) negasdinkite zmoniu, niekas musu neseka, nes tai butu LABAI rimtas skandalas - tiesiog reikia elgtis protingai, saugotis, kad neuzsikresti :)
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Audrius.M parašė:
Andrius.D parašė:
sim kortele su visu tel paliekate LT padarot peradresavima ir grynus naudojate keliones metu arba kokios mociutes kortele paimate ekstra atvejui :) gryzus ta kortele dar nekirtus namu sienos pasidedat kitai kelionei, dar trakeriu korteles pasikeiskit jei abonentai.
niekam mes ten valdzioje neidomus :) negasdinkite zmoniu, niekas musu neseka, nes tai butu LABAI rimtas skandalas - tiesiog reikia elgtis protingai, saugotis, kad neuzsikresti :)
:palaikymas:
Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-05-11
Sveiki visi! Šiandieną pirmą kartą prisijungęs prie šitą foruma! Dabar sėdžiu saviizoliacijoj, nors bijau kad Lietuvoje pagauti virusą yra didesnė tikimybė negu ten kur aš buvau! Lenkija čekija Slovėnija Italija austrija Prancūzija Vokietija! Tiek saliu pravažiavau per 3 savaitės! Nuo 09.05 iki 09.26! Buvau Paryžiuje briuselyje bolonijoje! Visos sienos atidarytos niekas nestabdė! Venecijos kempinge pilna vokiečių austrų lenkų ir kitų keliautojų su kemperiais! Pagrindi pensininkai ! Tik slovėnijoje pažiūrėjo į mano asmeninį id-kortelė! Kalnuose irgi daug keliaujančių su kemperiais ir senų ir jaunų žmonių! Penkios dienos praleido Dolomitų kalnuose Italijoje! Keliose labai daug motociklininkų lakstančių serpantinais! Daugelis iš jų sustodavo mažuose viešbučiuose! Mes su dukra keliavom su Toyota Prius turėjom palapinę! Girdėjau kad Europos sienos tikrai nesiruošiu uždarinėti ir paskelbti lokdauna! Vienintelė problema kad gryžius reike saviizoliuotis! Kirtus Lietuvos sieną tavo pranešimą SMS kad turiu prisiregistruoti ir paskelbti kur buvo! Paskambinus karstoji linija man mergina prišnekejo tik nesąmonių, kad atpuola noras registruotis! Tiesiog sėdžiu namie ir niekur neišeinu! Dukra liko briuselyje ir ten tikrai niekas jos nepersekioja ir izoliuotis neliepė! Taip kad galite drąsiai keliauti į Ispaniją tiktai saugokite save ir grįžus pasidarykite testą arba izoliuokite!
Žinutės: 48
Nuotraukos: 581
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-13
Planuoju ir aš žiemos kelionę. Vasarą buvome nusprendę į Siciliją, bet mintyse sukasi Ispanija. Ispanijoje buvom pastarąsias 2 žiemas ir ten traukia vėl :) seku informacija HACO FB grubėje - Čia toks vokiečiu keliautojas haco-video.de  jo FB grupėje daug vokiečių keliautoju dalinasi informacija apie esamą situaciją - visi sėdi ispanijoje ir maudosi jūroje :) Tai planuoju ir aš tą patį. Jeigu kas planuoja ir reikia informacijos prisijunkite FB grupėje ir klauskite - jie ten iškart atsako kaip viskas yra
Žinutės: 48
Nuotraukos: 581
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-13
Jei planai nesikeis planuojame nuo sausio pradžios išvažiuoti :) 
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Kas nepersirgote ,,Covid'', laikas bėgti į saugesnes šalis. Ką Lietuva daro ne taip, kad visur mažėja, o pas mus dideja? Paskaičiavau- Ispanijoje tikimybė užsikrėsti yra šiandien dienai 4-5kartus mažesne nei Lietuvoje.
Žinutės: 48
Nuotraukos: 581
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-13
suplanavau :) Planuoju pirmadienį važiuoti :)
Žinutės: 119
Nuotraukos: 114
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-30
Gero kelio, pakeliui pakomentuokit, kokia pravaziavimo situacija, dekui
Žinutės: 14
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-21
Mes jau trečias mėnuo Ispanijoj.Į didelius miestus,kur dideli žmonių susibūrimai,nevažiuojam,o būnant gamtoj,savo namelyje,jaučiamės tikrai saugiai.☺ Mes labai džiaugiames,kad nepabijojome ir atvažiavom.