Home

Forumas

Arvydai, as apskritai nesuprantu Tavo tokio parasymo. Atrod kad esi afigienas verslininkas. Tai kiek gauni metiniu procentu is savo kemperio? Koks atsipirkimas? Kokia investicine graza? Mano nuline, subine visiska, sukista pinigu ir nieko apart emocija negaunu. Todel gyvenime ne viskas pinigais matuojama. Yra malonumas, azartas, noras kazka tobulinti ir tt. Kam iskart visur ieskot naudos. As turiu kruva investiciniu projektu, kaip ir cia nemazai esanciu kemperistu.Atsipirkimas neskaiciuojamas nes jo nera. Nes kemperis prabangos preke. Ji neturi atsipirkimo ar kokios naudos. Pagalvok ir apie tai. 
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Taip kemperis neturi atsipirkimo, bet patobulinimas duoda kažkokią naudą, tegu ir ne piniginę.

Jei neaiškiai išsireiškiau, tada sakysime pasistačiau kamerą. Jo nauda, kad geriau matau vaizdą už kemperio ar parkuojantis, tai jau nauda, nors neatsiperkanti.
Aš noriu suprasti kokį "malonumą" ar naudą duoda šis patobulinimas? Kuo man bus patogiau, jei jį pasidarysiu? Jei čia viskas tik dėl "veiksmo", tada labai atsiprašau už netinkamą klausymą.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Taip kemperis neturi atsipirkimo, bet patobulinimas duoda kažkokią naudą, tegu ir ne piniginę.

Jei neaiškiai išsireiškiau, tada sakysime pasistačiau kamerą. Jo nauda, kad geriau matau vaizdą už kemperio ar parkuojantis, tai jau nauda, nors neatsiperkanti.
Aš noriu suprasti kokį 'malonumą' ar naudą duoda šis patobulinimas? Kuo man bus patogiau, jei jį pasidarysiu? Jei čia viskas tik dėl 'veiksmo', tada labai atsiprašau už netinkamą klausymą.
Sumažini išpylimų skaičių, o tai jau tavo laikas, tada ne begi su dežute , o tik privažiavai kur reikia, mygtuką tik pist , paspaudei ir važiuoji toliau ( nu čia gal but :B ), mažiau taupai , o tai kas nors jau cipsi kad jam reikia , o ten lemputė dega, o už lango vakaras , miestas ar kas nors tokio. Daugiau laisvės už ne tiek ir daug pinigų. bet kol neturiu tai taip atrodo, realybei gali buti   " o kur ir kaip čia dabar išpilti?"  alternatyva  antra dėžė po kemperių, bet tai irgi kainuoja, o agonija tik prasitęsia ir galiausiai vistiek pasidarai teisinga variantą. Tam ir noriu diskusijos, kad pliusus/minusus sudėlioti , svetimom is smegenomis pasinaudoti truputuka :) kad savos galutinai nesudžiūtu nuo dvejonių abejonių . :hmz:
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Dabar tikrai supratau, Robertai, kad man tikrai nereikia tokio daigto, nes mes kelionėse niekada niekur neskubame:juokas:
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
O čia jau sbjektyvu, guli bamba išvertęs pleže, niekur neskubi regis , o parėjas randi pilną talpą ir pradedi skubėti...musu ir keliavimao budai skyriasi, tu visada smulkiai susiplanuoji , aš  tik kryptį daug maž žinau ir tai jau ne karta, kokioje lankijoje planai pasikeičia. Tada yra labai patogu turėti didesnius resursus ir mažesnę priklausomybę nuo aplinkybių. O apie skubėjima kalbant, kartais važiuoju 2-3mėn, tai ka ten prislubėsi, bet kasdienis dežės tasimas igrista, tada susimastai apie kitas galimybęs. O ir kemperis didelis , ko ji pustušti varinėti ir bakams vieta yra, va ir susimasčiau.
As turejau ir ta ir ta varianta. Galiu vienareiksmiskai pasakyti, bakas patogiau. Zinoma , kaip ir Janiui sakiau, mes tualetu naudojames kaip namie. Jokiu viesuju, jokiu degaliniu ir tt. Jei taip su kasete, turbut nespeciau nest. Negalima lyginti kai kuriu dalyku. Keliaujant dviese gal pakanka ir kasetes. Turint kemperi iki 3500 kg, techniskai nepadarysi del svorio. Ir tt. Taigi Arvydai, daug faktu rodo kad Tau to nereikia ir nera galimybiu. Nereikia svarstyti net atsipirkimo.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tikėtina Janio turimas variantas "tiesiai į baką" jei nėra siurblio .


Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Taip tai mano atvejis.Cia pavaizduota dar ir kasete,pas mane jos nera.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Sveiki,o aš vakar papuoliau Kroatijoje į naują kempinga ir pirmą kartą ant tokio aparato uzsiroviau. Bandziau 3 kartus.Turinys dingo,bet išplauti nepavyko.Pasijauciau  tikru kaimiečiu.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Giedrius.Š parašė:

Sveiki,o aš vakar papuoliau Kroatijoje į naują kempinga ir pirmą kartą ant tokio aparato uzsiroviau. Bandziau 3 kartus.Turinys dingo,bet išplauti nepavyko.Pasijauciau  tikru kaimiečiu.
Instrukcija sekančiam kartui :) kaip naudotis automatine plovykla.

o čia jų puslapis su aprašu ir video camperclean.com