Home

Forumas

Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Robertas.M parašė:
Giedrius.Š parašė:

Sveiki,o aš vakar papuoliau Kroatijoje į naują kempinga ir pirmą kartą ant tokio aparato uzsiroviau. Bandziau 3 kartus.Turinys dingo,bet išplauti nepavyko.Pasijauciau  tikru kaimiečiu.
Instrukcija sekančiam kartui :) kaip naudotis automatine plovykla.

o čia jų puslapis su aprašu ir video camperclean.com
As viska lygiai taip ir dariau.ir 3 kartus,nes nemokamai,bet tikrai prastai isplove.atrodo,kad tik ispyle ir tai nepilnai.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
dar variantas :vienkartinis :)
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Robertas.M parašė:

dar variantas :vienkartinis :)
Tipo ši... į maišiuką?:D
Dėl talpos dydžio tai dabar ir aš patyriau mažos talpos minusą.Važiuodami i kroatiją sugedom austrijos kukurūzų laukuose.Kol pakeičiau granatą,guolį ir ašį  prastovėjom nevažiuodami lygiai trys dienas.Vanduo baiginėjosi,temperatura 35,jokio pavėsio ir pilna tuoleto kasetė...
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Giedrius.Š parašė:
Robertas.M parašė:

dar variantas :vienkartinis :)
Tipo ši... į maišiuką?:D
Dėl talpos dydžio tai dabar ir aš patyriau mažos talpos minusą.Važiuodami i kroatiją sugedom austrijos kukurūzų laukuose.Kol pakeičiau granatą,guolį ir ašį  prastovėjom nevažiuodami lygiai trys dienas.Vanduo baiginėjosi,temperatura 35,jokio pavėsio ir pilna tuoleto kasetė...
Kukuruzams tas wc turinys butu patikes...... :)

Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Dainius.D parašė:

Giedrius.Š parašė:

Robertas.M parašė:


dar variantas :vienkartinis :)
Tipo ši... į maišiuką?:D
Dėl talpos dydžio tai dabar ir aš patyriau mažos talpos minusą.Važiuodami i kroatiją sugedom austrijos kukurūzų laukuose.Kol pakeičiau granatą,guolį ir ašį  prastovėjom nevažiuodami lygiai trys dienas.Vanduo baiginėjosi,temperatura 35,jokio pavėsio ir pilna tuoleto kasetė...
Kukuruzams tas wc turinys butu patikes...... :)


Gal ir taip,bet laikausi kemperisto principo :) 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Giedrius.Š parašė:
Robertas.M parašė:

dar variantas :vienkartinis :)
Tipo ši... į maišiuką?:D
Dėl talpos dydžio tai dabar ir aš patyriau mažos talpos minusą.Važiuodami i kroatiją sugedom austrijos kukurūzų laukuose.Kol pakeičiau granatą,guolį ir ašį  prastovėjom nevažiuodami lygiai trys dienas.Vanduo baiginėjosi,temperatura 35,jokio pavėsio ir pilna tuoleto kasetė...
Turėjai su savimi visa rinkinį dalių?
 Man rankinio st. spyruokle ir reguliatorius iššoko, tai meldžiausi atsiklaupęs prie kemperio pora valandų kol išlupau kad nebildėtu važiuojant, veiksmas Albanijos kalnuose. Bet tokį remontą kaip tu nedrįsčiau daryti.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Robertas.M parašė:
Giedrius.Š parašė:
Robertas.M parašė:

dar variantas :vienkartinis :)
Tipo ši... į maišiuką?:D
Dėl talpos dydžio tai dabar ir aš patyriau mažos talpos minusą.Važiuodami i kroatiją sugedom austrijos kukurūzų laukuose.Kol pakeičiau granatą,guolį ir ašį  prastovėjom nevažiuodami lygiai trys dienas.Vanduo baiginėjosi,temperatura 35,jokio pavėsio ir pilna tuoleto kasetė...
Turėjai su savimi visa rinkinį dalių?
 Man rankinio st. spyruokle ir reguliatorius iššoko, tai meldžiausi atsiklaupęs prie kemperio pora valandų kol išlupau kad nebildėtu važiuojant, veiksmas Albanijos kalnuose. Bet tokį remontą kaip tu nedrįsčiau daryti.
Neturejau pasirinkimo.Ties waršuva isgirdau keistų garsų.Nuvariau i Daf servisą,paskui pas privačius.Viską ištikrino ir nustatė greičių dėžę.3000 zl ir trys dienos.Atsisakiau.Davariau iki austrijos,vos važiuodamas aplankiau gal 8 servisus tai kainų ir detalių laukimų prisiklausiau pakankamai.Nuo trijų dienų iki beveik 2 savaičių.Daug servisų atostogauja arba labai atsainiai žiūrejo.
Galų gale kai jau visos viltys baigėsi ir kemperis nebevažiavo,sustojo dviratininkas austras ir pasisiūle pavežti iki miesto.Ten netyčia radau mažą detalių parduotuvę kur užsisakiau granatą iš lenkijos.Kita dieną tas pats austras nuvežė pasiimti detalės,tai kai pradejau ardyti pamačiau ir guolį suvirintą su ašele.Vėl vežė,vėl užsakynėjau ir galų gale pasikeičiau viską :)
Bėda ta,kad įrankių mažai tokiems darbams,granatai atsukti galvos niekur negavau pirkti,preso guoliam perpresuoti irgi nezivežioju  :)
Atsiprašau jei neaiškiai kažką parašiau,nemoku ilgų tekstų :)
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Tiesa problemos manau didelės del to,kad kemperis Fiat Ducato 90 metų.
Nu saunuolis Tu Giedriau. As pemkiasdesimt kartu buciau rankas pakeles ir susimokejes, :)
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
Nu saunuolis Tu Giedriau. As pemkiasdesimt kartu buciau rankas pakeles ir susimokejes, :)
Būčiau ir aš mokėjes,bet būtų pinigai greičiau pasibaigę ir atostogų laikas.Nes nei vieni tiksliai nematė kas yra.