Home

Forumas

Žinutės: 33
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-10
jus darot viska labai gerai  ir graziai bet is mano patirties  tai ismesti pingai i bala tuo  isitkinsit po 2 kelioniu linkiu geros nuotaikos ir patariu jeigu rasite idomu zmogu parduokite tureste maziau problemu
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
zmoneszinokadarookaireikiapatarimopaklausiapatys
Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Tomas.J parašė:
zmoneszinokadarookaireikiapatarimopaklausiapatys
:geras: pritariu visu 100%
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
zmoneszinokadarookaireikiapatarimopaklausiapatys
:geras::hi:
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Vaida, Jūs tikras kemperistas. Pagarba:hi:
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Ačiū už palaikymą, kolegos :) 

Aš gi suprantu, kad tai sena mašina, ji nebus tokia komfortiška važiavimui, kaip šiuolaikinės ar bent jau 10 metų naujesnės :) na, bet tie seni daiktai turi savo žavesio, jie išskirtiniai, ne pilki dyzeliai. Gal ir parduosim kažkada, gal didesnio norėsim, o gal nieko nenorėsim. 

O Ričardai ateinat į 16-tą puslapį (ir trečius metus) mano kurybos ir sakot mest viską, na čia panašiai, kaip besilaukiančiai moteriai kontraceptikų paisūlyti - vėloka jau :D  

Mes daug metų važiavome visureigiais, juos konstravome, perdarinėjome - todėl aš labai gerai žinau, kad į mašiną investuoti pinigai ir laikas NIEKADA negrįš :) man šiuo atveju labai tinka frazė, kurią gal jau ir rašiau - it's about the journey, not about the destination. Na patinka man tuos linoleumus karpyt, dabar va vakarais spintelę paišausi, kaip ją pagaminti, kokių skyrių man joje reikia, kad prie šono gal stalas atsilenkinėtų, o iš galo didelis aukštas virtuvinis stalčius išvažiuotų. Kiti tuo laiku teliką žiūri. Ir valio - jiem gal to vakarais po darbų pakanka. 


Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Vaida.M parašė:
Ačiū už palaikymą, kolegos :) 

Aš gi suprantu, kad tai sena mašina, ji nebus tokia komfortiška važiavimui, kaip šiuolaikinės ar bent jau 10 metų naujesnės :) na, bet tie seni daiktai turi savo žavesio, jie išskirtiniai, ne pilki dyzeliai. Gal ir parduosim kažkada, gal didesnio norėsim, o gal nieko nenorėsim. 


O Ričardai ateinat į 16-tą puslapį (ir trečius metus) mano kurybos ir sakot mest viską, na čia panašiai, kaip besilaukiančiai moteriai kontraceptikų paisūlyti - vėloka jau :D  


Mes daug metų važiavome visureigiais, juos konstravome, perdarinėjome - todėl aš labai gerai žinau, kad į mašiną investuoti pinigai ir laikas NIEKADA negrįš :) man šiuo atveju labai tinka frazė, kurią gal jau ir rašiau - it's about the journey, not about the destination. Na patinka man tuos linoleumus karpyt, dabar va vakarais spintelę paišausi, kaip ją pagaminti, kokių skyrių man joje reikia, kad prie šono gal stalas atsilenkinėtų, o iš galo didelis aukštas virtuvinis stalčius išvažiuotų. Kiti tuo laiku teliką žiūri. Ir valio - jiem gal to vakarais po darbų pakanka. 




Su visa pagarba   :hi: Jums Vaida  ir uz kantrybe uz entuziazma uz kuribinguma uz ismone ir reportazus DĖKUI:geras:
Žinutės: 33
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-10
vaida nepykit uz kometara viskas ka jus darote yra puiku  sekmes ir katrybes
Žinutės: 133
Nuotraukos: 8
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-22
Ričardas.V parašė:
jus darot viska labai gerai  ir graziai bet is mano patirties  tai ismesti pingai i bala tuo  isitkinsit po 2 kelioniu linkiu geros nuotaikos ir patariu jeigu rasite idomu zmogu parduokite tureste maziau problemu
Nieko Jus nesuprantat :) visas tas vargas, darbas, nusivylimai ir dziaugsmai, yra niekis, visa tai atperka pirmas isvaziavimas :) ne viena projekta jau dariau, ir siuo metu darau, tad puikiai suprsntu Vaida, ir gakiu tik palinketi sekmes ir nenuleisti ranku ir sunkiausiu momentu :) P.s.: kartais kai jau rankos nusvyra, pasakau sau tai: jei jau ilipai i sud... tai nesustok, nes uzklimpsi :)
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Va ir as sau ta pati sakau, nu dabar jau tiek nueita- reik varyt pirmyn.
Seip pakrito sveikata, tai daugiau guglinau nei dirbau. Bet rezultatas yra :) labai patiko ideja ikea profiliukus lovai panaudoti. 

Tai du tokie, reik pagalvot ka su treciu daryt, mat noriu, kad is bagazines puses pakelt butu galima lovos plolstuma, kad idet kazka patogiai didesnio. Tai va ta dalis turi buti varstoma. 
Dar turim debatus del lovos plocio, telpa kaip ir 1.4m ir 1.6m - namie miegam 1.6m ir ploto sociai, tai vyras sako gal siauresne, o as va galvoju, kad bent miegui tai jau tegul super patogu buna. Tai laimes turbut tas, kas pirmas ciuzini nupirks :D