Home

Forumas

Žinutės: 13
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-02-09
tai koki tepala rekomenduotumet siam varikliui ? pas mane truputi kitoks peugeot j5 2.5 54kw
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
10w40 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Priedai dalykas geras. Tai supranti, kai vaizdžiai pamatai, kaip veikia. Mačiau eksperimentus su Fenom priedais trinties simuliatoriuje. Patikėkite paliko įspūdį! Prieš tai priedų atžvilgiu buvau kritiškai nusiteikęs. Dabar stengiuosi naudoti nuolat, bet tik ne tuos priedus, kur paviršius padengia keraminiu sluoksniu!!!
Nuo priedų alyvoje kokybės, paskirties, kiekio ir priklauso alyvos kokybė ir savybės. 
Žinutės: 13
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-02-09
o gal kokius gamintojus parekomenduotumete ?
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Nebūtina išlaidauti ir pirkti brangių. Užteks ir vidutinės klasės, nors prekybos centruose kartais galima įsigyti ir pakankamai aukštos klasės Mobil, Elf tepalų su 40% nuolaida.

Nebrangūs, bet pakankamai kokybiški tepalai: Champion, Wolf. Yra ir kitų. Tiesig šiuos gerai žinau.

Modernesniems varikliams, varikliams su turbunomis, jau reiktu būti išrankesniems ir rinktis tepalus griežtai pagal automobilio gamintojo aprobacijas.
Žinutės: 266
Nuotraukos: 106
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-12-27
Dainius.D parašė:
Priedai dalykas geras. Tai supranti, kai vaizdžiai pamatai, kaip veikia. Mačiau eksperimentus su Fenom priedais trinties simuliatoriuje. Patikėkite paliko įspūdį! Prieš tai priedų atžvilgiu buvau kritiškai nusiteikęs. Dabar stengiuosi naudoti nuolat, bet tik ne tuos priedus, kur paviršius padengia keraminiu sluoksniu!!!
Nuo priedų alyvoje kokybės, paskirties, kiekio ir priklauso alyvos kokybė ir savybės. 
Kokius priedus naudoji?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Visi tepalai yra gaminami pagal viena formule ! Skiriasi tik ju priedai tai yra techninems savybems,klampumas.O vardas ir jo reklama nustato jo tariama kokybe ir aisku kaina !
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Vytautas.J parašė:
Dainius.D parašė:
Priedai dalykas geras. Tai supranti, kai vaizdžiai pamatai, kaip veikia. Mačiau eksperimentus su Fenom priedais trinties simuliatoriuje. Patikėkite paliko įspūdį! Prieš tai priedų atžvilgiu buvau kritiškai nusiteikęs. Dabar stengiuosi naudoti nuolat, bet tik ne tuos priedus, kur paviršius padengia keraminiu sluoksniu!!!
Nuo priedų alyvoje kokybės, paskirties, kiekio ir priklauso alyvos kokybė ir savybės. 
Kokius priedus naudoji?
Fenom
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Janis.C parašė:
Visi tepalai yra gaminami pagal viena formule ! Skiriasi tik ju priedai tai yra techninems savybems,klampumas.O vardas ir jo reklama nustato jo tariama kokybe ir aisku kaina !
Dalinai tiesa, bet brangesniuose premium klasės tepaluose Castrol, Petrol,             Mobill, Eneo ir keliuose kituose tų priedų yra daugiau ir geresnių. Dar ir bazė skiriasi. Blogesnėje bazėje pvz. kur tiekia Lukoil koncernas daugiau sieros, kuri kenksminga varikliams, o ypač turbinoms.
Žinutės: 215
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-25
Na aišku geresni tepalai visada geriau aš irgi pilu Gastrol, bet ar jie turbūt visi yra perdirbti iš atidirbtu tepalų.