Home

Forumas

Gerai. Jus cia diskutuojat apie tepalus ir ju priedus. As cia zalias. Bet pasakykit man durnam daiktui, be situ visu skaiciu 10w40 yra dar kazkokia gamintojo aprobacija. Turiu omeny, nusiperki pvz VW passat ir ten parasyta, kad turi pilti tik tepala ant kurio yra zyme vw ir ten skaiciai. Bet koks kitas , nesvarbu kad visi skaiciai toks pat , netinka. Audi kitokia, Bmw vel kitokie skaiciai. Net Porsche, kur tas pats koncernas su VW skiriasi. Nepilsi, reiks tepalus keisti dazniau nei pvz 30000km. Kame cia sposai? Beje kemperiu naujuose modeliuose tas pats. Gal gali kas atsakyti?
Žinutės: 215
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-25
Aš į lengvajį auto pilu pagal skaičius ir kodus, tepalą perku pats parduotuvėje, bet kas servise perka iš bačkų pilstomą mačiau, kad visiems auto pila tą patį neatsižvelgdami į kietų dalelių filtrus. 
Žinutės: 53
Nuotraukos: 644
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-03
Tepalai yra sintetiniai ,pusiausintetiniai ir mineraliniai, sintetiniai tepalai geriausiai naujoms masinoms nes ipilus i senute gali pradeti leisti tepalus pro visus riebokslius
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Nenoriu nusirasineti nuo google ar panasei bet jei rasiu savo uzrasus is seminaru as jums butinai aprasysiu ju sudeti ir reiksmes.
Sitas dalykas yra aiskus, taciau pavyzdziui tepalui 5W 40 yra dar ir homologacija pagal automobilio marke. Tai vadinama gamintojo homologacija pagal kuria tepalus leidzia keisti reciau. Aisku jie brangesni.
Žinutės: 215
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-25
Na aš pyliau wv long life 3 dabar pilu gastrol edge 5w40 nežinau kaip ten iš tikrūju su tuo ženklinimu, bet aš jo laikausi pagal gamintojo nurodymus.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Tepalu klampumas yra labai svarbu tipo sintetiniai,pusiau ir mineraliniai.Priezastys tepalo temperatura,tepimo savybes joje ir pan.Kuom skiriasi pienas visi zinom o jo riebuma kai apraso zinom ir kokio mums reikia .
Žinutės: 215
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-25
wv lonng keisdavau kas 25 nors juta sake kas 30 gastrol keiciu kas 15t.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Super tepau keitimas rekomenduojamas MAX 15000KM min kas met.
Vat Giedriau , mes apie ta pati kalbam. Butent long life tepalai su specialiu zymejimu. Jauciu reiks eiti fotografuoti tepalo bakelio :)