Home

Forumas

Žinutės: 119
Nuotraukos: 248
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Kita pasirinkimo proceso alternatyva: nueini į žinomo tepalų gamintojo internetinį puslapį, susirandi tepalų parinkimo programėlę (jas turi visi rimti gamintojai) , suvedi turimo automobilio markę ir modelį ir gauni tinkamų tepaliukų sarašiuką. Pats esu Total naudotojas jau 20 metų. Ypač patenkintas pasiūla su sumažinto peleningumo tepalais. (čia aktualu automobiliams su smulkiųjų dalelių filtrais (dyzeliams)ir katalizatoriais (benzinui) euro 5 ir 6.  
Žinutės: 119
Nuotraukos: 248
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Dar nepatarčiau Lietuvoje pirkti Long Life tipo tepalų, nes yra pakankamai didelė rizika su didele tikimybe užsirauti ant falsifikatų. Tokiu atveju tikintis nuvažiuoti didesnį atstumą su atseit geru tepalu, atsitinka kad važiuojama su prastu tepalu ir ilgai nekeičiant.  Yra atvejų , kai tai buvo paskutiniai kilometrai varikliui.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
dabar man visai stogą nuplėšė nuo informacijos, tai į mano  'čelendžeri' 91m 2,5 be turbinų, fiata, pilti bile ką ir nesukti galvos ar 'atkreipti dėmesį' į ką nors? recepta ka su kuom mixsuoti,  daktarėliai , ar tokiam amžiuje vaistai tik placebo? tikiu kad stebuklų nebus, bet ir kenkti nenoriu, labai jau liudna butu kelionėje sustoti užklinijus varikliui. Tepalus keičiu kas met prieš sezona, bet man itartina , kad i toki karsta vis siūlo sintetika pilti turbininiam skirta, ar yra kokia prasmė?ar čia durina mane ?
Robertai, pilk 10w40 vidutinės klasės alyvą ir nesuk galvos. Šiems paprastiems ir nemažai mačiusiems varikliams stebuklų tikrai nereikia.  Gera ir nebrangia Belgiška alyva Wolf   prekiauja  Autotrade Vilniuje. Tikrai originalas. Gali parašyti zinutę man, tai pasiūlysiu to pačio gamintojo, tą pačią alyvą kitu Chamoion pavadinimu. Už spec. kainą :)
Kaip minėjau, papildomai įpilu priedo Fenom  http://www.agabaltija.com/catalog.php?lang=lt&brand=FENOM   (nepyk, kad nuoroda neaktyvi :) )   Perku su gera nuolaida, taigi irgi galiu pagelbėti.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Egidijus.K parašė:
Dar nepatarčiau Lietuvoje pirkti Long Life tipo tepalų, nes yra pakankamai didelė rizika su didele tikimybe užsirauti ant falsifikatų. Tokiu atveju tikintis nuvažiuoti didesnį atstumą su atseit geru tepalu, atsitinka kad važiuojama su prastu tepalu ir ilgai nekeičiant.  Yra atvejų , kai tai buvo paskutiniai kilometrai varikliui.
Pritariu!
Naudotik tik exelent klasės alyvas (pvz. Castrol).
Pirkti tik  iš patikimų pardavėjų.
Šios alyvos atstovai  http://www.balticoil.eu/lt/kontakt/.
Lukas Danilevičius tikrai pasakys kas prekiauja originaliais produktais ir patars susiorientuoti kokios specifikacijos alyvą naudoti.
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Pats visose auto naudoju Castrol, bet......... sakot nėra falsifikatų? O kaip su visai neseniai nuskambėjusiu įvykiu, kai Lietuvoje rado Castrol falsifikatus su lietuvišku išpilstymu? net nežinau kur galima garantuotai nusipirkt 100 proc. originalą.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
As perku Vokietijoje.Nes tik ten dar pasitikiu.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Olegas.I parašė:
Pats visose auto naudoju Castrol, bet......... sakot nėra falsifikatų? O kaip su visai neseniai nuskambėjusiu įvykiu, kai Lietuvoje rado Castrol falsifikatus su lietuvišku išpilstymu? net nežinau kur galima garantuotai nusipirkt 100 proc. originalą.
O kas sakė, kad nėra falsifikatų ? :)
Pirkt reik pas patikimus. 
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
O kaip žinoti kas patikimas? Ar prekeivis tampa patikimu, kai pasako, kad jis patikimas? Nei vienas tepalais, kaip ir bet kuriomis kitomis prekėmis, prekiaujantis asmuo (ar įmonė) tikrai nesakys, kad prekiauja falsifikatais, visi jug prekiauja originaliomis prekėmis, visi turi kokį nors popieriuką, kad tai jie tie vieninteliai, kurie gali prekiauti ta ar kita preke.
Žinutės: 215
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-25
Na lt tu gali pirkti kur tik nori negali būti tikras, kad ne falsifikatas. O dėl long life manau nesamonė kad didesnė galimybė falsifikatą nusipirkt, bet kokios rušies gali būt padirbtas.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Mesunku pasguglinti ir suzunoti oficialu atstova, kuris tikrai pasakys kas jo produkcijA prekiauja mazmenoje. Del castrol parasiau, jei vis tiek netikite- pirkite Vokietijoje :)