Home

Forumas

Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Nesuprantu to troškimo kiekvienam įrodyti savo tiesas, na koks skirtumas kas kąmegsta. vienam geriau nakvyne kempinge, kitam kur nors aikštelėje. na  ir liuks, kiekvienam savo. kaip sakydavo katinas leopoldas iš multiko: vaikai, gyvenkime draugiškai. :)
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Papuolėm su savo rašinėjimais į tinkamą temą, todėl tęsiu :)
Niekur nerašiau ir taip negalvoju, kad tik kvailiai važiuoja į kempingus;
Vadovaujantis mintim, kad neprotinga aplenkti šalį, jei nepatinka jos įstatymai, tai visai turėčiau važiuoti į kokią IV, kur vos ne įstatymo vardu galvas kapoja? Man tai neatrodo protinga.
Kodėl aš beveik nebevažiuoju į kempingus, nors prieš kokius 10m gan dažnai važiuodavau?
Užteko keletos nesėkmingų atvejų:
-kažkokiam nupušusiam kempinge prie Gardos, į kurį nusileidau nusikalęs po trijų dienų kalnuose ir norėjau pailsėti, nuo 12 nakties iki 3 ryto vyko kažkokia diskoteka- apie poilsį liko tik pasvajoti;
- Mentone kempingo gale buvo baras, stovėjau savaitgalį, tai visą naktį į tą barą mašinos važinėjo pro galvą;
- kažkuriam Austrijos kempinge pagal vietinę "Ordnung" neatidarė kempingo vartų 5 ryto ir neleido išvažiuoti be 8val ryte;
- prie Venecijos Fusine kempingo kranto visą naktį dirbo barža su šviesom, miegoti nebuvo kada;
- Slovėnijoj pro kempingą buvo praėjimas prie jūros, žmogai šniūrais varinėjo pirmyn atgal pro kemperį ir spoksojo- ką gi mes čia veikiame;
 čia tikrai ne visi man nepatikę atvejai, visų ir nepamenu, bet tiek užteko, kad pradėčiau jų vengti. O pradėjęs jų vengti, išmokau surasti man mielesnes ir gražesnes vietas- kalnuose, prie upių ir pan.
Pinigai irgi ne paskutinėje vietoje- viską turiu su savimi (vanduo, elektra ir kt) mokėti kokį 40eur vien už parkingą ir taikytis prie man netinkamos tvarkos man nepriimtina. Stoju kur noriu, kada noriu ir išvažiuoju kada noriu.
Niekam neliepiu taip daryti, kam jie patinka tegu ir toliau važiuoja, ir siūlau nuimti jautrumą pasisakymams.
Peace  :taika:
 

Visur yra savų pliusų ir savų minusų.Kiekvienas renkamės pagal savo poreikį. Konkrečiai mes kempingus renkamės pirmiausia apeidami ir apžiūrėdami.Kemperiaujam dar tik antri metai,tad,keliaudami su palapine,net minties neturėdavom apsistoti ne kempinge. Su kemperiu taip pat apsistojam kempinguose  del saugumo. Miegoti norisi ramiai,palikti daiktus ir  parėjus juos rasti ten pat norisi. Žodžiu,kiekvienam pagal norus,pageidavimus ir galimybes.Laisvė rinktis.:)
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
Tomas.J parašė:
Papuolėm su savo rašinėjimais į tinkamą temą, todėl tęsiu :)
Niekur nerašiau ir taip negalvoju, kad tik kvailiai važiuoja į kempingus;
Vadovaujantis mintim, kad neprotinga aplenkti šalį, jei nepatinka jos įstatymai, tai visai turėčiau važiuoti į kokią IV, kur vos ne įstatymo vardu galvas kapoja? Man tai neatrodo protinga.
Kodėl aš beveik nebevažiuoju į kempingus, nors prieš kokius 10m gan dažnai važiuodavau?
Užteko keletos nesėkmingų atvejų:
-kažkokiam nupušusiam kempinge prie Gardos, į kurį nusileidau nusikalęs po trijų dienų kalnuose ir norėjau pailsėti, nuo 12 nakties iki 3 ryto vyko kažkokia diskoteka- apie poilsį liko tik pasvajoti;
- Mentone kempingo gale buvo baras, stovėjau savaitgalį, tai visą naktį į tą barą mašinos važinėjo pro galvą;
- kažkuriam Austrijos kempinge pagal vietinę 'Ordnung' neatidarė kempingo vartų 5 ryto ir neleido išvažiuoti be 8val ryte;
- prie Venecijos Fusine kempingo kranto visą naktį dirbo barža su šviesom, miegoti nebuvo kada;
- Slovėnijoj pro kempingą buvo praėjimas prie jūros, žmogai šniūrais varinėjo pirmyn atgal pro kemperį ir spoksojo- ką gi mes čia veikiame;
 čia tikrai ne visi man nepatikę atvejai, visų ir nepamenu, bet tiek užteko, kad pradėčiau jų vengti. O pradėjęs jų vengti, išmokau surasti man mielesnes ir gražesnes vietas- kalnuose, prie upių ir pan.
Pinigai irgi ne paskutinėje vietoje- viską turiu su savimi (vanduo, elektra ir kt) mokėti kokį 40eur vien už parkingą ir taikytis prie man netinkamos tvarkos man nepriimtina. Stoju kur noriu, kada noriu ir išvažiuoju kada noriu.
Niekam neliepiu taip daryti, kam jie patinka tegu ir toliau važiuoja, ir siūlau nuimti jautrumą pasisakymams.
Peace  :taika:
 


palaikau:geras:
J.J
:baisu:,,,,,,,,,,,,,,
........................ 
Siulau uz  tokius nuotykius  suteikti sitam ekipazui  NELAIMINGIAUSIU varda.. siems metams bent...:(
nes ir mes buvom tose vietose tai   net perdaug ramu mums ten pasirode...o seip zmogau tu laimingas, bent turi ka prisiminti dabar..:D, negi  prisimintai kaip  saldziai miegojai..... O MAN VISAI PATINKA TOKIE ,NUOTYKIAI,,   kai BURA stoga kemperio pleso o tu nieko negali padaryti..va tada ir pasijauti sapeliu .....o kartais taip norisi mazu pabuti....
Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Viktoras savam stiliuj:D
Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Gediminas.B parašė:
Tomas.J parašė:
Papuolėm su savo rašinėjimais į tinkamą temą, todėl tęsiu :)
Niekur nerašiau ir taip negalvoju, kad tik kvailiai važiuoja į kempingus;
Vadovaujantis mintim, kad neprotinga aplenkti šalį, jei nepatinka jos įstatymai, tai visai turėčiau važiuoti į kokią IV, kur vos ne įstatymo vardu galvas kapoja? Man tai neatrodo protinga.
Kodėl aš beveik nebevažiuoju į kempingus, nors prieš kokius 10m gan dažnai važiuodavau?
Užteko keletos nesėkmingų atvejų:
-kažkokiam nupušusiam kempinge prie Gardos, į kurį nusileidau nusikalęs po trijų dienų kalnuose ir norėjau pailsėti, nuo 12 nakties iki 3 ryto vyko kažkokia diskoteka- apie poilsį liko tik pasvajoti;
- Mentone kempingo gale buvo baras, stovėjau savaitgalį, tai visą naktį į tą barą mašinos važinėjo pro galvą;
- kažkuriam Austrijos kempinge pagal vietinę 'Ordnung' neatidarė kempingo vartų 5 ryto ir neleido išvažiuoti be 8val ryte;
- prie Venecijos Fusine kempingo kranto visą naktį dirbo barža su šviesom, miegoti nebuvo kada;
- Slovėnijoj pro kempingą buvo praėjimas prie jūros, žmogai šniūrais varinėjo pirmyn atgal pro kemperį ir spoksojo- ką gi mes čia veikiame;
 čia tikrai ne visi man nepatikę atvejai, visų ir nepamenu, bet tiek užteko, kad pradėčiau jų vengti. O pradėjęs jų vengti, išmokau surasti man mielesnes ir gražesnes vietas- kalnuose, prie upių ir pan.
Pinigai irgi ne paskutinėje vietoje- viską turiu su savimi (vanduo, elektra ir kt) mokėti kokį 40eur vien už parkingą ir taikytis prie man netinkamos tvarkos man nepriimtina. Stoju kur noriu, kada noriu ir išvažiuoju kada noriu.
Niekam neliepiu taip daryti, kam jie patinka tegu ir toliau važiuoja, ir siūlau nuimti jautrumą pasisakymams.
Peace  :taika:
 


palaikau:geras:
100% :taip:
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Man didžiausias minusas (be kainų) kempinguose - jų darbo laikas. Kažkoks nesusipratimas skubinti save išvažiuoti iš kokios nuostabios vietos dėl to, kad spėtum į kempingą jų administracijos darbo laiku :hmz:

Beeet, kai kuriose situacijose/vietose/tamtikrulaiku kempingas duoda saugumo pojūtį ir jei tuoju momentu jaučiamas šito trūkumas - perkam :)
As is viso sutinku, kad tam tikrose situacijose gerai gyventi ir kempeinge ir ne kempinge. Labai daug individualumo. Kad ir paimkime paprasta dalyka: Mes megstam miegoti prasidare soninius langus. Na aikstelese taip neiseina, tiesiog kokioj bebutum saly tai nesaugu. Tai kam save varzyti? Arba vaziuoji , buna kad reikia tik pernakvoti, ar verta moketi 30 euru uz nakti kempinge? Manau geriau miegoti uz dyka uzdarais langais. PVZ vaziuoji su vaikais, nepaleisi ju aikstelej ganytis tarp furu arba centrinej aikstej, kur irengta kemperiu vieta savivaldybes kieme uz europinius pinigus. Tada vaziuoji i kempingus. Tai cpecifiska, priklauso nuo daug ko. Uztenka to , jei Jus vyresnis kemperistas, uzkietejes kempingu priesas, ir Jums sudeda vaikai anukus mini kelionei. Paziuresiu kaip Jus stovesite ant skardzio kede pasideje. Jokio cia perdeto jautrumo. Tiesiog neprotinga neigti kokia nors sali, kad ji turi keista istatyma, kad ji neleidzia stoveti kur papuole ir tt. Mes keistenybiu visi turim. Gi Tomas nevengia dabar turbut Italijos, Slovenijos ar Austrijos kad kazkas ten nepavyko. Buna visiems visko. Gera ta Kroatija. Ir gamta grazi ir kainos nedideles ne sezono metu ir jura grazi. Tai ir nepieskimto vaizdo kad ten š , nes negalima miegoti pasalese, arba nubaude kad nesilaikom istatymu. Man kiekviena salis grazi. Kokie istatymai joje bebutu. O kai pabunu koki menesi svetur tai Lietuva pati graziausia, nors istatymai ir tvarka svelniai tariant labai daznai uzknisa.
 Tomai, patikek, puikiai suprantu ka rasai. Mane irgi nervuoja panasus dalykai. Praeitais metais buvau su kemperiu Rygoje ir niekas neispejo kad miesto svente ir scena uz keliu simtu metru. Iki 7 ryto grojo techno muzika, net ausu kamstuku atsikeles ieskojau. Tiesiog nepasiseke, bet i Ryga butinai grysiu su tikejimu kad kita syky bus geriau.
J.J
o as Kroatijoj SUZINOJAU KAD AS PUIKIAI ANGLISKAI kalbu..tik anglaii ir lietuviai manes kazkodel nesupranta bet Kroatai ir Italai  puikiai mane supranta angliskai.:ratu: