Home

Forumas

Ta ka as rasiau, esu nuvaziaves su kemperiu. Bet isvaziuoti pirma diena reikia anksciau. Pravaziuota paskutini karta praeitais metais ir dar stojant prie sienu mokejimo dezutes pasiimti. 
Žinutės: 11
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-05-14
Dėkui visiems už patarimus.  

Planuojame išvažiuot 3h nakties, kad davažiuoti iki Slovakijos - 900km.  Gal 17h atvažiuotume?...

Camp Galeb ar Sirena?


 


Ar nuo Camp Korana verta važiuoti dviračiu 8km iki Plitvicos parko?
Kiek apytiksliai laiko užtenka Plitvicos parke?


 


Važiuosime 2-3 kemperiai,

ar būtina rezervuoti iš anksto vietas kempinguose liepos mėn., taip prarandant

“keliavimo laisvę”....


Žinutės: 318
Nuotraukos: 28
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-08
Niekada nieko nerezervavome ir tikrai atsirasdavo vietų.
Diana.K parašė:
Dėkui visiems už patarimus.  

Planuojame išvažiuot 3h nakties, kad davažiuoti iki Slovakijos - 900km.  Gal 17h atvažiuotume?...

Camp Galeb ar Sirena?



 



Ar nuo Camp Korana verta važiuoti dviračiu 8km iki Plitvicos parko?
Kiek apytiksliai laiko užtenka Plitvicos parke?



 



Važiuosime 2-3 kemperiai,

ar būtina rezervuoti iš anksto vietas kempinguose liepos mėn., taip prarandant

“keliavimo laisvę”....



2-3 kemperiams - butina. Tikrai bus problemu. Tai pats sezono metas. Dar vienam kemperiui dar dar, bet 2-3 bus reikalu. O su rezervacijom internetu ne visi atsako. Na zodziu kaip gausis -taip. Kempingus apsiziuresite vietoj. Su dviraciais liepos menesi ir klausimas. Plius 35-40 , kalnuota- Jus tokie istvermingi?
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Kas liečia laiką- su lengvąja Kaunas-Mikulov 1000km per 12val. (seni laikai, kol Lenkijoj nebuvo radarų ir gerų kelių:))
Kemperio vidutinis greitis ~70-75km/h (1000km=~14val).
Normalius laikus skaičiuoja čia.
Googla su laikais nesąmones rodo.


Panasiai gaunasi. 4 val is Panevezio, apie 20 val vietoj. Reikia neuzmirsti kad Lenkijoj valanda atgal sukasi.
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Mano supratimu, važiuojant kemperiu, prisirišti prie laiko ir save prievartauti būtinai suspėti - perteklinė sąlyga. Kemperis tuo ir patogus, kad gali sustoti, nakvoti ar pramogauti, kur nori ir kada nori. O lėkti, kad būtent tą valandą ar pusdienį "atsižymėti" konkrečiame taške, tai jau ne atostogos, o savęs prievartavimas.
Esu daręs gan daug maršrutų ir sau ir kitiems, bet niekada jų nepririšu prie konkretaus laiko ir vietos.... Čia jau kaip gausis. Kelionėje labai daug atsitiktinių faktorių, kurių iš įvertinti tiesiog neįmanoma. Jei norima nakvoti būtinai kempinge, geriau palei visą maršrutą susidėti kempingus su kordinatėmis, o važiuojant, priklausomai nuo poreikio ar nuovargio, pasirinkti tuo metu geriausiai priimtiną. Aš visada į maršrutą sudedu praktiškai visų kempingų, aptarnavimo vietų ir visų galimai norimų aplankyti vietų koordinates. Darbo daugiau, bet atostogos daug malonesnės. 
Reikėtų taip pat įvertinti, kad atvažiavus į kempingą, jis ar siūloma laisva vieta, gali tiesiog nepatikti ir teks pasirinkti kitą artimiausią.
Cia labai nuo zmoniu proklauso. Yra tokia kategorija kuriems reikia tu tasku ir atsizymejimo. Jiems smagu siekti tikslo mazais zingsneliais. As irgi saves neprievartauju, bet man gaunasi taip kaip rasiau. Is esmes nesu linkes pirsti savo nuomones. Kaip kam gerai taip ir daro. 
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Įsiterpsiu ir aš į šią temą :) dėl laiko skaičiavimo tai čia labai sunkiai numatomas laikas, kadangi važiavimas skiriasi, tarkim Adrijos autostrada niekur neprilėksi, o ypač su kemperiu. Pernai grįžinėjome iš kempingo netoli Zadaro namo tai iki Slovėnijos sienos važiavome visą dieną, pasirodo buvo kažkoks laisvadienis tai visoj autostradoj tiek Kroatijoj, tiek Slovėnijoj, Austrijoj buvo milžiniški kamščiai. O dėl kempingų mes darom dar paprasčiau - važiuojam ir kuomet jau pradedam galvoti apie sustojimą, tuomet navigacijoj atsidarau POI ir renkuosi kempingus iš sąrašo, kurį duoda navigacija, dar pažiūrėdamas ar jie šalia kokio vandens telkinio. Taip esam aptikę tikrai labai gražių kempingų. Tik va viena problema kad ne visi kempingai yra pateikę savo informaciją ir navigacija jų tiesiog nerodo. Taip yra Kroatijoje, Prancūzijoje. O va tarkim Vokietijoje tai nors vežimu vežk tokių POI. 
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Mano nuomonė ir patirtis, kad planuotis kelionės laiką nebeįmanoma. Šiemet balandžio paskutines važiavau iki Olandijos. Mėnuo ne „atostoginis“, o atstovėjom kaip niekada daug. Kasdien į kamščius teko pakliūti. Prasidėjo net Lenkijoje. Dėl masinės avarijos buvo pilnai uždarytas A2 greitkelis, visi aplinkiniai keliai užsikišo. O toliau Vokietija, Olandija - kasdien kamščiai. Ir tai ne turistinė kryptis.