Home

Forumas

Atsitiktinumu ir kitokiu nenumatytu dalyku neisvengsi. Kaip ir visko nesusirezervuosi. As tokioj Kroatijoje uzsirezervuoju pora esminiu kempingu , kur laikas nespaudzia. Kita vertus liepa ir rugpjuty nematau ko ten vaziuoti. Viena karta buvau, daugiau nenoriu. 
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Kada kroatijoje ar kituose siltuose krastuose butu malonu lankytis, kad nesvilintu karstis ir pasimaudyti dar galetu?
Jei ne vaikai, vaziuociau rugseji. Sezonas baigtas, vanduo siltas , turistu maziau ir kainos geresnes. Deja del vaiku dazniausiai vaziavome birzeli apie vidury. Dar ne visada vanduo siltas budavo. Visa kita gerai. Karta buvau liepos pabaigoj. Buvo 38. Kemperi be kondicionieriaus ne kazkas. Nakti nedaug atvesta. Daug turistu privaziave. Kainos trigubos. Daugiau nenoriu. Turbut ne bereikalo nemazai klubieciu keliauja rudeni ar pavasary.
Žinutės: 14
Nuotraukos: 67
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-11-16
Tadas.Z parašė:
Kada kroatijoje ar kituose siltuose krastuose butu malonu lankytis, kad nesvilintu karstis ir pasimaudyti dar galetu?
Atostogaujam rugsėjo mėn. ar spalio mėn. pradžioje, pasimaudome iki soties...
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Jei ne vaikai, vaziuociau rugseji. Sezonas baigtas, vanduo siltas , turistu maziau ir kainos geresnes. Deja del vaiku dazniausiai vaziavome birzeli apie vidury. Dar ne visada vanduo siltas budavo. Visa kita gerai. Karta buvau liepos pabaigoj. Buvo 38. Kemperi be kondicionieriaus ne kazkas. Nakti nedaug atvesta. Daug turistu privaziave. Kainos trigubos. Daugiau nenoriu. Turbut ne bereikalo nemazai klubieciu keliauja rudeni ar pavasary.
Va ir mūsų grafikas toks netikęs dėl vaikų mokyklų, žiūriu pavydžiai kaip kiti vėlyvą rudenį ar ankstį pavasarį gali sau leisti, bet tai yra kaip yra, šią vasarą kur nors šiauriau važiuojam , kad nešusti .
Kadangi turiu abiturienta, tai man irgi teks dumti kur vesiau. Liepa vaziuojam i Normandija
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Tadas.Z parašė:

Kada kroatijoje ar kituose siltuose krastuose butu malonu lankytis, kad nesvilintu karstis ir pasimaudyti dar galetu?
Mes taip pat kažkada Kroatijoj buvom rugsėjo gale- spalio pr. Oras buvo 20-25, vanduo 18-20. Kelias dienas truputį palijo. Trivietis apartamentas ant kranto buvo 30eur parai.
Dabar taip pat vasarą važiuojam arba aukščiau (virš 2000m) arba šiauriau :)


Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Aciu, man taip pat vaikai siek tiek komplikuoja, bet kiek supratau, tai rugsejo viduryje butu pats tas. 
O toje juostoje (Italija Portugalija) patogiausias oras tokiu pat metu? Rugsejis-spalis?

Žinutės: 11
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-05-14
Laimis.M parašė:
Mes Kroatijoj du kartus buvom ir gyvenom tokiam mažam šeimyniniam kempingiuke, kur kemperiai stovi keli metrai iki jūros, o vieną priekabą leido pasistatyti 2 metrai iki jūros - išlipi iš kemperio ir tiesiai į jūrą. Pliažiukas taip pat privatus, dažniausiai maudydavomės vieni. O ir saugiau kad ne kažkur ant kelio miegi. Tai nelabai įsivaizduoju ko dar geriau galima norėti ;)
Sveiki,

gal galite kempingo pavadinimą parašyti?
Žinutės: 109
Nuotraukos: 180
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-04
Diana.K parašė:
Laimis.M parašė:
Mes Kroatijoj du kartus buvom ir gyvenom tokiam mažam šeimyniniam kempingiuke, kur kemperiai stovi keli metrai iki jūros, o vieną priekabą leido pasistatyti 2 metrai iki jūros - išlipi iš kemperio ir tiesiai į jūrą. Pliažiukas taip pat privatus, dažniausiai maudydavomės vieni. O ir saugiau kad ne kažkur ant kelio miegi. Tai nelabai įsivaizduoju ko dar geriau galima norėti ;)
Sveiki,

gal galite kempingo pavadinimą parašyti?
Kokia kaina, ir kaip vadinasi?