Home

Forumas

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Giedrius.B parašė:
Arvydas.I parašė:
Dar vienas klausimas susijęs su kemperio pirkimu ir papildoma įranga:hi:
Ar kas nors yra bandęs dviračius tvirtinti prie kemperio kablio?
Man kaž kodėl neatrodo labai patikima....
Sveiki,

atsinaujinus kemperį man irgi buvo kilęs klausimas dėl dviračių laikiklių.
Išsisprendžiau labai netikėtai: nusipirkau du SUDEDAMUS dviračiu, pasiuvau jiems krepšius ir laikau kemperio garaže.
PLIUSAI:
– saugiau, nes nesimato iš išorės
– nereikia nuiminėti grįžus po savaitgalių
– nereikia galvoti, ar šiam savaitgaliui reikės dviračių - jie visada su manim
– dviračiai visada švarūs – nereikia valyti po kiekvienos kelionės blogu oru, ar dulkėtais keliais
– du sudedamus dviračius išimu iš garažo ir sudedu greičiau, nei vieną pakabintą

MINUSAI:
– reikia kemperio su garažu
– sudedami dviračiai gali būti brangesni
– vyrauja nuomonė, kas sudedamais dviračiai nesmagu važiuoti dėl mažesnių ratų (dažniausiai tai sako neturintys sudedamų dviračių arba turėję senus tarybinius)
Jau įsigijau įrangą dviračių kabinimui ant kablio... Mano atveju, garažas nėra didelis, ten planuoju susimontuoti lengvas surenkamas lentynas. Dviračiams vietos nebelieka, be to jaunystėje važinėjau tik lenktyniniu dviračiu, tad persėsti ant sulankstomo būtų "labai sunku":juokas:
Arvydai, pasiziurek del lentynu idea system regal. Ju puslapyje yra pavyzdziu. Jie nepigus, bet protingam vyriskiui gali buti pavyzdys kaip pasidaryti. As is ju pirkau stumdomus stalcius, kazkada ir nuoroda buvau idejes. Bet galbut istryniau su nuotraukom.
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
Giedrius.B parašė:
Arvydas.I parašė:
Dar vienas klausimas susijęs su kemperio pirkimu ir papildoma įranga:hi:
Ar kas nors yra bandęs dviračius tvirtinti prie kemperio kablio?
Man kaž kodėl neatrodo labai patikima....
Sveiki,

atsinaujinus kemperį man irgi buvo kilęs klausimas dėl dviračių laikiklių.
Išsisprendžiau labai netikėtai: nusipirkau du SUDEDAMUS dviračiu, pasiuvau jiems krepšius ir laikau kemperio garaže.
PLIUSAI:
– saugiau, nes nesimato iš išorės
– nereikia nuiminėti grįžus po savaitgalių
– nereikia galvoti, ar šiam savaitgaliui reikės dviračių - jie visada su manim
– dviračiai visada švarūs – nereikia valyti po kiekvienos kelionės blogu oru, ar dulkėtais keliais
– du sudedamus dviračius išimu iš garažo ir sudedu greičiau, nei vieną pakabintą

MINUSAI:
– reikia kemperio su garažu
– sudedami dviračiai gali būti brangesni
– vyrauja nuomonė, kas sudedamais dviračiai nesmagu važiuoti dėl mažesnių ratų (dažniausiai tai sako neturintys sudedamų dviračių arba turėję senus tarybinius)
turiu toki sudedama su dideliais ratais, didesni ratai privalumas, kai kelias nelygus
dviratis
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Arvydai, pasiziurek del lentynu idea system regal. Ju puslapyje yra pavyzdziu. Jie nepigus, bet protingam vyriskiui gali buti pavyzdys kaip pasidaryti. As is ju pirkau stumdomus stalcius, kazkada ir nuoroda buvau idejes. Bet galbut istryniau su nuotraukom.
Labai lengvas lentynas su dėžutėmis jau įsigijau. Rašo, kad viena lentyna iki 50 kg atlaiko, tad man su kaupu pakanka. 
Belieka sulaukti kol orai atšils ir į "darbą":D
Sekmes. Manes irgi dar laukia neuzbaigti tobulinimo darbai. :)
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Janis.C parašė:


Gal gali pasidalinti kokie tie dviraciai ir kur pirkote. As irgi jieskau ir simet tikiuosi isigyti.

Sveiki,

mano dviračiai vadinasi Tern, bet vardas nesvarbu.

Svarbu, kad dviračiai būtų tikrai "sudedami", o ne tik "perlenkiami".

Taip juokauja pardavėjai lygindami sudėto dviračio gabaritus ir masę.

Mano sveria apie 14 kg. Sudedu per 30–40 sekundžių (Youtube kažkas tokį
sudeda per 20 sek.). Yra kitų firmų dar mažesnių ir lengvesnių dviračių,
bet atitinkamai jie brangesni.
 
Kad būti suprantamiau pridedu nuotraukas. Krepšius dviračiams siuvau atskirai.
Krepšiai – irgi labai patogus daiktas - dviratis nesidaužo, gali įdėti purviną ar
šlapią dviratį – jis neteplios kitų bagažinės daiktų. Taip pat labailengva į paprasta įsimesti į lengvo automobilio bagažinę, jei nori
kažkur pasivažinėti, kur nevažiuoji su kemperiu.



Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Super.Butent toks variantas mane ir domina.Esu italijoje uztikes bet sudvejojau ir iki siol gailiuosi kad nepirkau.Kur jus pirkote ir kokia ju kaina tuo laiku buvo.
Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
O kur tokius krepšius galima užsakyti?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Sprendimas tikrai įdomus, nežinau kaip su tokiu dviračiu važiuojasi, bet pati mintis atrodo labai teisingai.
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Sveiki,

dviračius pirkau Lietuvoje, kainavo apie 1500 eur už du.
Krepšius siuvau prie Kauno, pas vyruką kuris siuva burlentėms krepšius. Mano krepšiai su 10 mm paminkštinimu, kainos nepamenu, bet buvo nepigūs, gal po 70 eurų.
Kad nebūtų reklamos, kontaktus privačiai atsiųsiu jei kam nors reikia.

Asmeninė nuomonė: važiavimas dviračiu mažais ratais turi savų minusų, bet jie daug mažesni nei "vargai" su dideliu dviračiu.