Home

Forumas

Renius.L parašė:
Marijus.K parašė:
As isvis spresciau si klausima kitaip. Yra trumpu priekabu. Pats tokia turiu. I ja telpa viskas kas isvardinta. Taciau nori tempi nori ne. Beto tai neturi itakos kemperio svoriui, o tai yra plius 750 kg svorio ir jokios rizikos.
Priekaba
Pas mane tokia tik su tentu. Ji trumpa ir lengva manevruoti.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Renius.L parašė:
Marijus.K parašė:
As isvis spresciau si klausima kitaip. Yra trumpu priekabu. Pats tokia turiu. I ja telpa viskas kas isvardinta. Taciau nori tempi nori ne. Beto tai neturi itakos kemperio svoriui, o tai yra plius 750 kg svorio ir jokios rizikos.
Priekaba
Pas mane tokia tik su tentu. Ji trumpa ir lengva manevruoti.
Super! Šiandien apie tai kalbėjom ir buvau nusiteikęs kritiškai. Pamatęs, nuomonę ko gero pakeičiau. Puikus variantas! 
Žinutės: 266
Nuotraukos: 106
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-12-27
Mazos priekabos minusas tas, kad sunku manevruoti vaziuojant galu. Su didele žymiai lengviau. Bet Marijaus priekaba superinė :geras:
SItos priekabos dislius reguliuojasi. O kiek esu patyres nuo to priklauso manevravimas.
Žinutės: 2187
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Dainius.D parašė:
Marijus.K parašė:
Renius.L parašė:
Marijus.K parašė:
As isvis spresciau si klausima kitaip. Yra trumpu priekabu. Pats tokia turiu. I ja telpa viskas kas isvardinta. Taciau nori tempi nori ne. Beto tai neturi itakos kemperio svoriui, o tai yra plius 750 kg svorio ir jokios rizikos.
Priekaba
Pas mane tokia tik su tentu. Ji trumpa ir lengva manevruoti.
Super! Šiandien apie tai kalbėjom ir buvau nusiteikęs kritiškai. Pamatęs, nuomonę ko gero pakeičiau. Puikus variantas! 
Dydis 153x107x32. Į tokią normalūs dviračiai  (153 cm ilgis, matomai išorinis, dar stumuoklis viduje užima kažkiek) per įlgi vargiai ar tilps, o ir rankenas reikės nusukinėti (32 cm aukštis, matomai išorinis).
Jei apie maniske cia Arvydai, tai ju yra ivairiu ismatavimu, ivairiu platformu ir priedu. Konkreciai i savo turiu priedus kuriu pagalba galiu sudeti motoroleri Yamaha x max 250 cm3( cia rasau del dydzio), ir iki keturiu dviraciu. Plius prideti daiktu po tentu.
Žinutės: 2187
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Aš apie šitą uždaromą.
Atsiprasau. Nesupratau.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Kol kas neįsivaizduoju savęs su kemperių ir priekaba, savo priekaba pardaviau ir pirkau kemperį nes buvo nepatogu ir vargino, o dabar vėl prisikabinti? tai verčiau didelė priekaba ir normalus auto, kam tas kemperis ar aš čia painioju ką nors?
Matai , Robertai, yra labai skirtingu situaciju, skirtingu kemperiu ir poreikiu. Pavyzdziui ne visi turi didele bagazine, ne visiems svoris leidzia. Tokiu atveju tai variantas. Patikek, as pats esu tampes nameli 6 m ilgio. Tai ne tas pats. tokia trumpa priekaba tempi ir nejauti kad tempi. Bet pavyzdziui motoroleriui labai gerai. na dar dviraciai. Viskas ten gerai mano nuomone. Pabandyk, pakeisi nuomone. :)