Home

Forumas

Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23

Man ši dėžė liko iš buvusių šeimininkų,nelabai gražiai man ji atrodo,planuoju tentu aptraukt,bet sunkiai įsivaizduoju kaip be jos išsiverst,tiek daug daiktų i ją sukišam,na o dviratis jau tik ant stogo.(nautrauka iš šeimyninio albumo,dvi mūsų princeses,kazkur prie Perpignan (FR) :)
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Kokie mazdaug izmatavimai?
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Giedrius.Š parašė:
Kokie mazdaug izmatavimai?
Reikės išsimatuot,kaip tik planuoju iki kelioniu tentuka kažkokį užsisakyt..
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Radau tokia priekabele, gal kam idomu bus, galima ir daiktadeze pasigalvoti Priekaba

Cia uzsienio pardavejas Priekaba
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tadas.Z parašė:


Radau tokia priekabele, gal kam idomu bus, galima ir daiktadeze pasigalvoti Priekaba




Cia uzsienio pardavejas Priekaba
Tas ratas man kažkodėl nekelia didelio pasitikėjimo. Gali ir neatlaikyti ir vienos 8000-11000 km kelionės. O ją, matomai, dar kaip tikrą priekabą reiktų registruoti, drausti ir t.t.:ne:
Žinutės: 27
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-06-29
gi aiškiai rašo max greitis 110km/h, čia tikrai jau nuo šiuolaikiniams keliams skirta.
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Tadas.Z parašė:
Radau tokia priekabele, gal kam idomu bus, galima ir daiktadeze pasigalvoti Priekaba

Cia uzsienio pardavejas Priekaba
Smagi, faina priekabėlė. Bet žiūrint iš praktinės pusės, tai dukart pigiau galima nusipirkti naują bortinę priekabėlė su tentu. Tuomet ne tik dviračius galima vežti, bet ir daug ko kito.
Žinutės: 1
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-05-22
Sveiki, gal galit patarti kam teko rinktis dviraciu laikiklius ant bagazines? I ka demesi atkreipt, kokie jusu turimu varinatu pliusai minusai?
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tomas.K parašė:
Sveiki, gal galit patarti kam teko rinktis dviraciu laikiklius ant bagazines? I ka demesi atkreipt, kokie jusu turimu varinatu pliusai minusai?
Ir kaip kemperyje "ant bagažinės", beje kur ji būna kemperyje, tą dviratį pritvirtinti?
Nevykusi reklama:velnias: