Home

Forumas

Žinutės: 10
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-06-28
Robertai nenoriu pasirodyt neismaneliu
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Ignas.P parašė:

Robertai nenoriu pasirodyt neismaneliu
Čia daug rašėme, rastum pasiknisęs, jei nugarinėje pusėje paspartinti oro judėjimą, šaldytuvas veikia geriau. Tinka nuo kompų 12 voltu ventiliatoriai, kai kas per termostatus jungia kai kas per jungiklį rankiniu budu. Pirmas tėmos puslapis, Tomo postas.
Žinutės: 10
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-06-28
Šitie bajeriukai jau kokios dvi savaites sudėti seip skirtumas pas mane kad visiškai nebesyla stalvirsis bet šaldytuvo darbo ne pagerino, sy savaitgali buvom 4 dienas gamtoj naktį alus kameroj virto į leduka o diena kaip visada gurksnojom po šilti. Manęs ta detalė ir neramina kad labai pas mane įtakoja lauko temperatura
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Kolegos, tema ne visai apie apie darbo gerinimą, bet su šaldytuvais susijusi. Žodžiu, turiu šaldytuvą, perku groteles, pjausiu sienoj skylę ir kazkaip statysim šaldytuvą. Klausimas, kaip užsandarinti nugarą šaldytuvo+siena? Ten lieka keli cm, nes siena kiek lenkta, be to šaldytuvas kelis cm del kažkokio bortelio atsitraukia. 
Jis statysis kairej, kur matosi baltas lopas nuotraukoje. Gal as praziurejau kokia tema apie salfytuvo montavima nuo nulio? Ar seip gal kas esat ka gero uzmate youtube ar pan? Bandau ir pati ieskoti, bet taip noris pasitart su kazkuo "gyvu" :)
Ant saldytuvo mausis spintele, virsuj bus virykle su plautuve, bet suprantu, kad ta nugara kazkaip uzsandarinti reikia ir nuo ismetamuju duju ir nuo karscio. 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Turiu groteles atliekamas
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Tomai, o kurias? As pasimeciau, kiek man tu skyliu reikia. Paziurrjau i donora, is kurio isimtas saldytuvas, tai ten skyles 5!
1. Ismetamuju duju
2. Salia, gal silumos vedinimui? 
3. Apacioj, tai galvociau gal oro padavimui? Bet sita uzklijuota buvo ir ji taip gan aukstai su degimo tasku lyginant
4. Dugne, didele, tai gal sita vistik oro padavimui? 
5. Maza, apvali, desiniau, gal kokiam kondensatui? 

Ziurejom su vyru visa vakara youtube, ans sako, kad gal as jau nenoriu to saldytuvo :D nu bet kur desies... 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Skylių turėtu užtekti dvieju, kartais trijų. Kaminas ir oro padavimas/ištraukimas. Nu dar durelės, per kurias alų sudėti reikia. Tos apatinės šaldytuvui neteko matyti, bet gal buvo kokie nors tokie kuriems reikėjo. Paguosk vyrą, nieko gudraus juose nėra. Dėžė, kurios nugaroje kelį vamzdeliai su radiatoriais. Viena vamzdelį kaitini trims budais pasirinktinai, o per radiatorius ir tas vent skylias aušini. Viskas. Tada tik galvoti kaip tai efektyviau daryti.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Skylės būna tokios- šalto oro padavimui ir dujų nubėgimui (atsiradus nesandarumui) grindyse arba sienos apačioj. Karšto oro ištraukimui- sienos viršuje arba stoge. Kartais dar kaminui būna (mažuose šaldytuvuose), dideliuose kaminas po ištraukimo grotomis. Mano grotos tokios:

Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Taip mes vakar youtubėj prasėdėjom ir aiškinomės, kaip tie šaldytuvai veikia :) pasirodo turim langelį, per kurį iš vidaus liepsną turim matyt :D  nu smagūs reikalai :D nu aš visai žalia šituose reikaluose :D 

dabar jau galvoju apie skylę dugne ir dvi viršuje - mažutė išmetamajam vamzdžiui ir greta vėdinimui. 
Pamėginsiu nuimti groteles nuo donoro, jeigu jos nusiplaus, ir nesutrupės - panaudosiu anas, o jei ne, Tomai - kokių matmenų Tavosios? 

dar perskaičiau visą šią temą, užkliuvo mintis apie kompiuterinius ventiliatorius, bet va, vienas narys parašė, kad laimėjo lygiai 1 laipsnį šaldytuve, tai kažin ar tikrai reikia ano 

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Mano tik keletą mm didesnės už šitas.
Apart to laipsnio nuo ventiliat atsiranda papildomų gerų dalykų- ne taip prišyla vidus- ištraukia karštį- prevencija užsidegimui- turbūt matėt kiek yra apdegusių kemperių ir dauguma nuo šaldytuvo. Ir manau ilgaamžiškumo prideda šaldytuvui- komfortiškesnėm sąlygom dirba:)