Home

Forumas

Bet tai italu visu tokia kokybe. Manes kazkaip nestebina. Del braskejimo ir vokieciai braska. Ypac musu keliais.
Žinutės: 55
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-09-23
Perskaiciau visa tema-noreciau ja pratesti- KEMPERIO PIRKIMAS gera tema....Tik poteme galima butu vis keisti. deti vis naujus modelius palyginimui...pvz RIMOR-ROLER REAM, CHALLENGER-POSSL ar pan....
Nebent išsakyti savo nuomone kas geriau is siu markiu: turejau Dethleffs kemperius, kuriuos nuomavau. Rinkausi Dethleffs, o ne pigius Italiskus, nes norejosi pasiulyti kazka aukstesnio lygio. Kaip kazkada i LT rinka pradejo importuoti lengvuosius auto-kas buvo pirmieji? FORD GRANADA, OPEL ASCONA, FORD SIERRA... tik veliau supratome, kad AUDI, VW, VOLVO, BMW yra zenkliai geriau... Todel Vokieciu gamybos kemperis maniau bus daug geriau negu pvz italu, tas gal taip, bet susiduriau su problema gaunant detales-labai ilgai uztrunka ju gavimas-sprogus padangai mano Globe 4 sulauze galine sparno apdaila-jo ilgai pralaukiau, o pats sezono ikarstis..., nuomoti reikia-kaip vaziuoti... Tada nusprendeme tapti ju atstovais-pavelavau... pradejau ieskoti alternatyvos. Burstner...www.buerstner.com jei tiksliau, ji latviai atstovavo tame tarpe LT ir EE-peremem LT rinka ir nenusivyliau... atrodo tie patys vokieciai, priklauso tai paciai Hymer grupei, bet kokybe skiriasi...kad ir tu paciu ploksciu kokybe ne ta. Dethleffs kemperiui keliones metu iskrito spinteles dureles-), lankstai irgi silpni...to burstneryje nera dar buve)-klientas uzklijavo ja pilka lipnia Moment izoliacija-atplesiau ja kartu su plokstes dekoratyvine plevele.... Burstner ju kokybe geresne, valymas daug lengvesnis-neisigeria i medziaga nesvarumai. Surinkimo kokybe dziaugiuosi, maziau braska, o lygiame kelyje isvis negirgz. 
SERVISAS-uz papildomus 17 eur detales gauname per 3 d.d. nebent spec gamyba. tie 17 eur atsiperka su kaupu kai reikia isleisti kemperi nuomai o diena 100-120 eur...
Jei kas is musu isigyja nauja kemperi, jo garantini ir pogarantini aptarnavima vykdome nuvykdami iki paties kemperio-jam nereikia gaisti laiko vaziuojant iki musu. Nebent ivertinus problema, matome, kad nepavyks jos pasalinti lauko salygomis.
Tad as turejes du Dethleffs ir turintis siuo metu jau 5 Burstner tik uz pastaraji...mano nuomone vertinkite kaip subjektyvia, nes mes juos dabar ir atstovajame...:) Pusiau reklama, bet objektyvi-paremta patirtimi....
Na Dariau, kad Burstner kokybe geresne nei Dettlefs, nereikia. Savo kailiu patyriau. Kasmet medziagos keiciasi ir kas buvo pries penkis metus , siandien gali buti neaktualu. Man vienareiksmiskai Dettlefs kokybe ir surinkimas geresne. Juolab kad Burstner dabar renka pigi linija LMC. Pats stebejaisi. 
 Del daliu, kad jau parasei , tai ir as parasysiu. Nesam is Taves gave detaliu per tris dienas. Siuksliadezes laukem pusantro - du menesius, kapoto lankstu dar daugiau. Viena dalis buvo garantine, kita ne. Taip kad nera tu stebuklu. Visa veza kai surenka siunta ir niekas nevezioja po viena. Ir pats nesiulei tokio varianto. 
Su visa pagarba Tau, Tu tikrai atvaziuoji i vieta ir tai yra saunu, jei yra problemu.
Žinutės: 55
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-09-23
As ir galvojau ar pakomentuoti sia tema ar senu zaizdu nedraskyti...bet išdrisau. Neseniai apziurinejau nauja Dethhlefs ir ploksciu kokybe liko tokia pati. Tas pats su medziagomis. Bent jau HYMER grupeje kalbama, kad Dethleffs "no focus" jie i tuos sunkiuosius gal labiau orientuojasi...Del paties patirties-nulauztas ventilis negali apspresti pacio gamintojo kokybinio lygio-tai Burstner kokybes kontroles ir mano kaip dilerio darbo brokas-atidaviau nepatikrines. Maniau, kad kartu viska uzpildysime, instruktaza praeisim, bet kazkaip tada greit, greit, sakai viska zinai-ir tikiu uz mane daugiau zinai, nors paties specialybe ne sios srities. Man pamoka-padekojau Tau uz ja. dabar viska istikrinu pries atiduodamas klientui..ir tai nesu garantuotas... MB nauji 50km pravaziave grizta i garantini...
Del surinkimo LMC pigi linija? Nenoreciau sutikti- Burstner gamino AVIANO sioje gamykloje, nes LMC turejo laisvu pajegumu...deja siemet Burstner jau ispardave viska... Uzsakiau 3 klientams ir pardavimui 3 naujus ir viskas-2017 sezonas baigtas. Tai parodo ju populiaruma-deja mazesniems dileriams, kurie negali uzpildyti savo aiksteliu turedami daug apyvartiniu, nera i nauda.
Del detaliu pristatymo: klausiau ar labai dega-Mantas sako ne gaisras, todel neuzsakinejau siuksliadezes per 3 d.d., o kapoto lanksto detale specifine-ja jie kazkur dar gamina ir per LMC siunciasi, todel deja uztruko... sorry...Nelaukiu kol susikaups daugiau uzsakymu-kas yra iskart siunciuosi-Algimantas dabar naujina viena Burstneri, tai dali detaliu jaujis gaves-dirba ir kita sav likusios bus. bet kazkurios 3 pozicijos tik vasari... deja...Stengiuos bent mobilumu issiskirti-rinka maza...Kas cia tie 150-300km per Lietuvele...o kemperi varineti, palikineti, kazka prasyti parsivezti ir vel iki kemperio atsivezti, tai jau sudetingiau.
Tad mano asmenine patirtimi Burstner bent puse galvos auksciau negu Dethleffs.
Na tikrai neprekiauji nei vienais nei kitais, bet ta ka tenka skaityti uzsienio forumuose ir mano paties nuomone yra atvirksciai. Dethlefas aukstesne kokybe daro. Apskritai jie patys labiau i Hymer orientuojasi. Aisku lyginti reiktu tos pacios klases modelius. As lyginau musu Aviano, kuris siai dienai yra antras gamoj nuo virsaus ir Magic edition kuris taip pat ne auskciausias gamoj. Tai skirtumai akivaizdus. Jei tu Aviana lygini su kokiu TREND, tai aisku kad tada Aviano auksciau. Siaip pasikrapstyt teko teko. YRa ir klubieciu vaziavusiu su juo ir turinciu nuomone. Taciau siulyciau negvildenti sios temos nes ji Tau nenaudinga. Ir gal geriau neissakykim siuo klausimu savo nuomoniu, juolab kad esu narstes ir nagrinejes labai nemazai kemperiu naujesniu.
Žinutės: 55
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-09-23
Padariau pauze, pasidomejau del tavo argumentu, ju teisingumo, bei tikedamasis kitu nariu prisijungimo prie diskusijos. Bet deja... Linkes daryti prielaida, kad Tavo profesionalumas ir kompetencija zlugdo kitu saviverte (gal per stipriai pasakyta, bet...) ir nors prasai pasijungti daugiau i diskusijas, bet moki taip nugesinti (tikiu, kad nepiktybiskai), kad nebesinori toliau diskutuoti... Kodel tiek mazai zmoniu cia besijungia i diskusijas? Ar kaip ir as anksciau-paskaito, palinksi galva kaip cia Marijus teisingai desto ir nebekisa savo trigrasio...Nesuprask neteisingai-cia rasau be pykcio-tiesiog prasau bent kiek svelniau pateikti kontrargumentus ir pan, nes tarpusavyje padiskutuoti mes galime ir telefonu ar e-pastu-norisi ir daugiau nariu pasijungimo ir ju patirti isgirsti. Su tokia kieta argumentacija liksi vienas siame klube rasyti....:)
Dabar i tema:
Ka reiskia Dethleffs aukstesne kokybe daro? Brangesni jie? Taip bangesni. Lygiuojasi i Hymer? O Hymer labai jau kokybiski laikomi? Deja jau nebe... stengtis lygiuotis ir buti du skirtingi dalykai. As nelyginu Trend su Aviano ar pan. As kalbu apie savo asmenine patirti, kad turejes Dethhlefs Globe ir dabar Burstner Ixeo time (to paties lygio), taip pat mates dabartinius Globetroter, matau, kad jie naudoja prastesnes kokybes plokstes ir medziagas. Po 2 metu nuomos Dethhleffs Globe 4 atrode prasciau, negu dabar mano Burstner po 3 sezonu nuomos.. As taip vertinu kokybe... Subjektyvu? Gal... bet praktiska. Manau ta irgi nori kiti nariai isgirsti...
Pvz Skaninavoje Burstner vertinami labiau negu Hymer ar Dethleffs.
Kazkaip bandom svelniau ir leiskim ir kitiems pasijungti i diskusija nebijant pasakyti savo nuomone

Cia ne mano nuomone, tiesiog ji perskaityta. I pirma dali isvis nematau ka atsakyti. Ne as ta kluba surinkau, ne as ir isvaikysiu. Kam nepatiks ismes mane. Greiciausiai ir be paties nuomones
 Del kokybes matai as neprekiauju nei vienu, o turejes abu. O pats prekiauji. Tai kaip ir interesa turi parduoti. Per susitikima atvaryk koki nauja ar nuomota, Detlefu irgi klube turi ir galesi palygint. Nereiks cia pustis. Galu gale cia mano nuomone. Kazkodel Mercedesu neparduoda uz Opel kaina. Tai kaip ir aisku kad kazkas skiriasi, ne vien tik kaina. O Tu bandai iteigti kad pigesnis visa galva aukstesnis. Galiu pasakyti musu atveju nauju modeliu skirtumas apie 10000 tuks euru, ir nuolaidos didesnes Detlefs puseje. Galu gale nieks nesako kad vienas sudas kitas dievas. Abu toli grazu ne ekonomine klase. Bet tik ne taip kaip pats rasai. 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
....ginče gimsta tiesa, kantrybės jums :B
Vat Robertai kazkaip net  neabejoju kad taviskis Niesman net ir nenaujas bus tikrai kokybiskesnis nei ponaujis koks Detlefs globe ar trend
Žinutės: 55
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-09-23
As pacoje pradzioje parasiau-esu suinteresuotas asmuo ir mano nuomone gali buti subjektyvi-bet lyginau panasaus segmento kemperius. O paties palyginimas MB/Opel nera teisingas. Abiems toli iki MB.
Jie abu VW AUDI lygio ir skirtumas nera 10tukst-mazesnis, nevertinant nuolaidu.
Bet as pass..-noreciau sulaukti ir kitu nuomones-:)